Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Latorps IF

Följ

Latorps IF

Följ oss för uppdateringar
Följ
Latorps IF
Välj lag

Augusti 2021

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.30
    • 15:00

      Rynninge IK (hemma) P-09


      16:15
  • 2Mån
    v.31
  • 3Tis
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06/07


      19:00
    • 17:30

      Träning U17


      19:00
  • 4Ons
  • 5Tor
    • 17:30

      Träning P-06/07


      19:00
    • 17:30

      Träning U17


      19:00
  • 6Fre
    • Heldag

      Katrineholm Cup P-09

    • 12:00

      Sörskogens IF (hemma) P-09


      13:00
    • 18:00

      IF Eker (borta) P-09


      19:00
    • 19:00

      Scandinavian Football Club (borta) Herrlaget


      21:00
  • 7Lör
    • Heldag

      Katrineholm Cup P-09

    • 09:00

      Värmbol FC (hemma) P-09


      10:00
    • 14:00

      Brommapojkarna (borta) P-09


      15:00
  • 8Sön
    • Heldag

      Katrineholm Cup P-09

    • 09:00

      IFK Kumla (borta) P-09


      10:00
  • 9Mån
    v.32
  • 10Tis
    • 17:30

      Träning P-06/07


      19:00
    • 17:30

      Träning U17


      19:00
    • 19:00

      IFK Hallsberg FK (borta) Herrlaget


      21:00
  • 11Ons
  • 12Tor
    • 17:30

      Träning P-06/07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:30

      IFK Kumla (hemma) U17


      20:30
  • 13Fre
    • 19:00

      Mariebergs IK (hemma) Herrlaget


      21:00
  • 14Lör
  • 15Sön
    • 10:00

      Mariebergs IK p10 (hemma) P-09


      11:30
    • 17:00

      Irsta IF U16/17 (borta) U17


      19:00
  • 16Mån
    v.33
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 19:00

      Lekebergs IF (borta) Herrlaget


      21:00
  • 17Tis
  • 18Ons
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning U17


      19:00
    • 18:30

      Träning Herrlaget


      20:00
    • 19:00

      Match mot Marieberg F-2012/13


      20:00
  • 19Tor
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06/07


      19:00
  • 20Fre
    • 17:30

      Träning P-10


      18:30
    • 18:45

      IK Sturehov (borta) Herrlaget


      20:45
  • 21Lör
    • 10:30

      Träning F-2012/13


      12:00
    • 10:45

      Östra Almby FK (hemma) P-10


      12:00
    • 14:00

      Köping FF Junior (hemma) U17


      16:00
    • 14:00

      Laxå IF (borta) P-09


      15:15
  • 22Sön
    • 10:45

      Örebro SK Ungdom FK Vit 2 (hemma) P-10


      12:00
    • 11:15

      IFK Kumla (borta) P-2012/13


      12:15
    • 14:00

      IK Sturehov Blå (hemma) P-09


      15:15
    • 15:15

      Match mot Eker F-2012/13


      16:15
    • 17:00

      Träning PF2016


      18:00
  • 23Mån
    v.34
    • 00:00

      Östansjö IF (borta) P-09


      02:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning U17


      19:00
    • 18:30

      Träning Herrlaget


      20:00
    • 18:30

      Mariebergs IK (borta) P-06/07


      20:00
  • 24Tis
  • 25Ons
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning U17


      19:00
    • 17:30

      Träning F-09


      18:30
    • 18:00

      Träning Herrlaget


      19:30
  • 26Tor
  • 27Fre
    • 17:30

      Träning P-10


      18:30
    • 18:30

      Hidingsta IK (hemma) Herrlaget


      20:30
  • 28Lör
    • 10:30

      Match mot ÖSK F-2012/13


      12:00
    • 15:00

      IF Eker Örebro (borta) P-10


      16:15
  • 29Sön
    • 09:15

      Östra Almby FK2 (hemma) P-2012/13


      10:15
    • 10:30

      IFK Hallsberg FK2 (hemma) P-2012/13


      11:30
    • 12:00

      HOIF/Små IF (borta) P-06/07


      13:30
    • 15:00

      Träningsmatch lag svart P-10


      16:15
    • 17:00

      Träning PF2016


      18:00
    • 17:00

      Träning F-09


      18:00
  • 30Mån
    v.35
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning U17


      19:00
    • 18:00

      Träning Herrlaget


      19:30
  • 31Tis