Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Kustens IF Halmstad

Följ

Kustens IF Halmstad

Följ oss för uppdateringar
Följ

Oktober 2020

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.40
  • 2Fre
    • 17:00

      Träningsläger F 07-08


      00:00
    • 18:00

      Träningspass 1 träningsläger F 07-08


      19:30
  • 3Lör
    • Heldag

      Träningsläger F 07-08

    • 09:30

      Träning P 12


      10:45
    • 10:00

      Träning F 13-14


      11:30
    • 11:00

      Träningspass 2 och 3 träningsläger F 07-08


      15:15
  • 4Sön
    • 00:00

      Träningsläger F 07-08


      15:00
    • 10:00

      Träningspass 4 och 5 träningsläger F 07-08


      14:00
    • 14:00

      Träning F 11-12


      15:30
    • 15:30

      Träning Alla Kan


      16:30
  • 5Mån
    v.41
  • 6Tis
  • 7Ons
  • 8Tor
  • 9Fre
  • 10Lör
  • 11Sön
    • 09:00

      Halmstads IBK P 08/09 (borta) P 09


      11:00
    • 09:30

      Varla IBK P 08 Svart 1 (hemma) P 08


      11:30
    • 10:30

      Vinbergs IBS P 10/11 Blå (borta) P 11


      12:30
    • 10:45

      Warberg IBF F11 Svart (borta) F 11-12


      12:45
    • 11:00

      Träning P 13


      12:30
    • 11:15

      Varla IBK P08 Lila 2 (hemma) P 07


      13:15
    • 12:30

      Träning P 14


      14:00
    • 12:30

      Warberg IBF P06 (borta) Herrjuniorer


      14:30
    • 13:00

      Tvååkers IBK F 07/08 (hemma) F 07-08


      15:00
    • 14:00

      Träning F 11-12


      15:30
    • 14:45

      Tofta GIF F 06 (hemma) F 07-08


      16:45
    • 15:30

      Träning Alla Kan


      16:30
    • 15:30

      Viskadalen IBK* (borta) Damjuniorer


      17:30
    • 16:00

      Träslövsläge IF P 10 Vit (hemma) P 10


      18:00
  • 12Mån
    v.42
  • 13Tis
  • 14Ons
  • 15Tor
  • 16Fre
    • 18:50

      Varla IBK F 09 (borta) F 09-10


      20:50
    • 19:00

      Tvååkers IBK P 04/06* (borta) Herrjuniorer


      21:00
    • 19:30

      Veddige IBK F 05/06 (borta) Damjuniorer


      21:30
  • 17Lör
    • 09:30

      Träning P 12


      10:45
    • 10:00

      Träning F 13-14


      11:30
    • 11:00

      Falkenbergs IBK/Glommens IF P 05/08* (borta) P 08


      13:00
    • 11:30

      Träning P 11


      13:00
    • 13:50

      Varla IBK P 08 Svart 2 (borta) P 07


      15:50
    • 14:00

      Onsala IBK (hemma) Herrsenior A-lag


      16:00
    • 14:30

      Onsala IBK F 08/09 (borta) F 07-08


      16:30
    • 16:00

      IBK Tygriket 99 F04-08 (borta) Damjuniorer


      18:00
    • 17:00

      Åsa IF P06 (hemma) Herrjuniorer


      19:00
  • 18Sön
    • 09:00

      Warberg IBF F12 2 (hemma) F 11-12


      11:00
    • 09:00

      Sammandrag 18/10 F 11-12


      12:00
      Sparbanken Wictory Center (Varberg)
      Samlingsinformation: Kommer vara olika tider beroende på vilket lag.
      Samlingstid: 08:30
      Anteckning: Sammandrag: Grön svår med målvakt
      Vi har två lag anmälda Kustens IF 1 och 2. För att ha mindre folk på plats spelar lag 1 sina matcher först och sedan spelar lag 2 sina matcher. Vilket lag tjejerna kommer att tillhöra och exakta tider kommer att meddelas senast torsdag 15/10. Alla kommer dock vara klara vid lunchtid.

      På grund av rådande omständigheter finns det regler för publik i arenan. Vi som bortalag har endast tillträde till 6 st publikplatser/lag. Dessa 6 platser går då till 6 chaufförer som kör tjejerna till matchen. Det innebär tyvärr att inga andra föräldrar/anhöriga/syskon har möjlighet att se dessa matcher. Vi är ju dock 2 lag så vi bör ha tillträde till 6 platser för lag 1 och 6 platser för lag 2. Ni anmäler om ni kan vara chaufförer när ni anmäler till matchen. Skulle det bli ändringar kring detta kommer vi att informera om det när ni får mer information om vad som gäller med tider mm. Vid fler chaufförer än 12 kommer vi att lotta vilka som ska köra.
      Väl mött
      Ledarna
    • 09:20

      Warberg IBF F12 1 (borta) F 11-12


      11:20
    • 09:40

      Warberg IBF F12 2 (hemma) F 11-12


      11:40
    • 09:40

      Tvååkers IBK F11/12 (borta) F 11-12


      11:40
    • 10:00

      Onsala IBK F12 Gul (borta) F 11-12


      12:00
    • 10:00

      Vinbergs IBS P 10/11 Blå (borta) P 10


      12:00
    • 10:20

      Tvååkers IBK F11/12 (hemma) F 11-12


      12:20
    • 11:00

      IBK Oskarström P 09/11 (hemma) P 11


      13:00
    • 11:00

      Träning P 13


      12:30
    • 12:30

      Träning P 14


      14:00
    • 12:30

      Fyllinge IBK P 10/12 (hemma) P 10


      14:30
    • 12:30

      Tofta GIF P11 (borta) P 11


      14:30
    • 14:00

      Glommens IF P09/10 1 (hemma) P 09


      16:00
    • 15:30

      Träning Alla Kan


      16:30
    • 15:30

      Träslövsläge IF F11/12 Vit (hemma) F 11-12


      17:30
    • 15:30

      Varla IBK F 06/07 (borta) F 07-08


      17:30
    • 17:00

      Onsala IBK F 10 Rosa (hemma) F 09-10


      19:00
    • 17:00

      Varla IBK HJ-lag (borta) Herrsenior U-lag


      19:00
    • 18:30

      Åsa IF F 04/05 (hemma) Damjuniorer


      20:30
  • 19Mån
    v.43
  • 20Tis
  • 21Ons
  • 22Tor
  • 23Fre
    • 18:15

      Match med F07/08 Damjuniorer


      19:15
    • 18:15

      Träslövsläge IF F 07/08 (borta) F 07-08


      20:15
  • 24Lör
  • 25Sön
    • 11:00

      Tvååkers IBK P 07/08 (hemma) P 08


      13:00
    • 11:00

      Träning P 13


      12:30
    • 11:00

      Vinbergs IBS P 04/05* (borta) Herrjuniorer


      13:00
    • 12:30

      Träning P 14


      14:00
    • 13:00

      Veddige IBK F 07/08 (hemma) F 07-08


      15:00
    • 14:00

      Träning F 11-12


      15:30
    • 15:00

      Varla IBK F 06/07 (hemma) Damjuniorer


      17:00
    • 15:30

      Träning Alla Kan


      16:30
    • 17:00

      Vinbergs IBS Herr 2 (hemma) Herrsenior U-lag


      19:00
  • 26Mån
    v.44
  • 27Tis
  • 28Ons
  • 29Tor
  • 30Fre
  • 31Lör
    • 09:30

      Träning P 12


      10:45
    • 10:00

      Träning F 13-14


      11:30
    • 11:30

      Träning P 11


      13:00
    • 12:00

      Kinna IBK F05-06 (hemma) Damjuniorer


      14:00
    • 12:30

      Bua IF F 07/09 (borta) F 07-08


      14:30