Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Krokeks IF

Följ

Krokeks IF

Följ oss för uppdateringar
Följ
Krokeks IF
Välj lag

Augusti 2020

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.31
    • 10:00

      Träningsläger P-08


      00:00
    • 11:00

      Krokeks IF - Linköpings FF P-03/04/05


      13:30
    • 12:00

      Läger P-09


      00:00
  • 2Sön
    • 00:00

      Träningsläger P-08


      16:00
    • 00:00

      Läger P-09


      12:00
    • 10:00

      Städdag inför Kolmården cup F-08/09


      15:00
    • 10:00

      Träning P/F-14


      11:00
    • 11:00

      Träning P/F-11


      12:00
    • 16:00

      Träning F-10


      17:30
      Kullevi
    • 16:00

      Träning Seniorer


      17:30
  • 3Mån
    v.32
  • 4Tis
  • 5Ons
  • 6Tor
    • 16:00

      Träning P-06/07


      17:30
    • 17:15

      Träning P-10


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P/F-11


      18:30
    • 19:00

      Träning Seniorer


      20:30
  • 7Fre
    • 06:30

      Kolmården cup F-10


      00:00
    • 07:00

      Krokeks IF P10 (hemma) P-10


      20:00
    • 18:30

      Kimstad GoIF (borta) P-03/04/05


      20:30
    • 19:00

      Åby IF (hemma) Seniorer


      21:00
  • 8Lör
    • 00:00

      Kolmården cup F-10


      16:00
    • 07:00

      Krokeks IF P10 (hemma) P-10


      20:00
  • 9Sön
    • 08:00

      Kolmården Cup P-09


      00:00
    • 08:50

      Kolmården cup F-08/09


      00:00
    • 10:00

      Träning P/F-14


      11:00
    • 11:00

      Träning P/F-11


      12:00
    • 11:00

      Mjölby AI FF (borta) P-03/04/05


      13:00
    • 16:00

      Kuddby IF (hemma) Seniorer


      18:00
    • 16:00

      Träning F-10


      17:30
  • 10Mån
    v.33
    • 00:00

      Kolmården Cup P-09


      17:00
    • 00:00

      Kolmården cup F-08/09


      16:00
    • 17:30

      Träning F14


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
  • 11Tis
    • 07:00

      Kolmården Cup P-08


      00:00
    • 10:00

      Bemanning Kolmården Cup P-03/04/05


      12:00
    • 10:00

      Kolmården cup F-08/09


      00:00
    • 10:55

      Kolmården cup F14


      00:00
    • 12:00

      Bemanning Kolmården Cup P-03/04/05


      14:00
    • 16:30

      Bemanning Kolmården Cup P-03/04/05


      18:30
    • 17:15

      Träning P-10


      18:30
    • 17:30

      Träning P-06/07


      19:00
    • 18:30

      Bemanning Kolmården Cup P-03/04/05


      20:30
    • 19:00

      Träning Seniorer


      20:30
  • 12Ons
    • 00:00

      Kolmården Cup P-08


      21:00
    • 00:00

      Kolmården cup F-08/09


      16:00
    • 00:00

      Kolmården cup F14


      16:30
    • 10:00

      Bemanning Kolmården Cup P-03/04/05


      12:00
    • 12:00

      Bemanning Kolmården Cu P-03/04/05


      14:00
    • 17:30

      Träning F14


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-03/04/05


      19:30
    • 19:30

      Träning Old boys


      21:00
  • 13Tor
    • 17:15

      Träning P-10


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06/07


      19:00
    • 17:30

      Träning P/F-11


      18:30
    • 19:00

      Träning Seniorer


      20:30
  • 14Fre
    • 09:00

      Kolmården cup P-06/07


      00:00
    • 18:30

      Mantorps FF (borta) F14


      20:30
    • 18:30

      Skärblacka IF (borta) P-10


      20:30
    • 19:00

      Svärtinge SK (borta) Seniorer


      21:00
    • 19:00

      Lindö FF (borta) P-08


      21:00
  • 15Lör
    • 00:00

      Kolmården cup P-06/07


      18:00
    • 06:45

      Kolmården Cup F13 F14


      00:00
    • 10:00

      IFK Wreta Kloster (hemma) F-08/09


      12:00
    • 10:00

      Söderköpings IK (hemma) P-09


      12:00
    • 14:00

      Ringarums IF (hemma) P-10


      16:00
  • 16Sön
    • 00:00

      Kolmården Cup F13 F14


      17:00
    • 10:00

      Träning P/F-14


      11:00
    • 11:00

      Träning P/F-11


      12:00
    • 13:00

      Västra Husby IF (borta) Seniorer


      15:00
    • 14:00

      IFK Norrköping FK (hemma) P-09


      16:00
    • 16:00

      Träning F-10


      17:30
    • 17:00

      Skeninge IK (hemma) P-06/07


      19:00
    • 19:00

      Ekängens IF (borta) P-08


      21:00
  • 17Mån
    v.34
    • 17:30

      Träning P/F-12


      18:30
    • 17:30

      Träning F-08/09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F14


      19:00
  • 18Tis
    • 17:15

      Träning P-10


      18:30
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06/07


      19:00
    • 18:00

      Lindö FF (hemma) P-06/07


      20:00
    • 18:30

      Motala AIF FK (hemma) P-03/04/05


      20:30
  • 19Ons
  • 20Tor
    • 17:15

      Träning P-10


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06/07


      19:00
    • 17:30

      Träning P/F-11


      18:30
    • 18:00

      Kuddby IF (borta) P-10


      20:00
    • 18:30

      Dagsbergs IF (hemma) P-03/04/05


      20:30
  • 21Fre
  • 22Lör
    • 10:00

      Lindö FF (hemma) F14


      12:00
    • 10:00

      Eneby BK (borta) P-09


      12:00
    • 10:00

      Träning P/F-12


      11:00
    • 10:00

      Smedby AIS Blå (hemma) P-08


      12:00
    • 10:00

      IK Waria (borta) F-08/09


      12:00
    • 10:30

      KIF (hemma) P/F-11


      11:30
    • 11:00

      KIF (hemma) P/F-11


      15:00
    • 11:00

      Smedby AIS (borta) P-06/07


      13:00
  • 23Sön
    • 10:00

      Åby IF (hemma) P-10


      12:00
    • 10:00

      Träning P/F-14


      11:00
    • 11:00

      Träning P/F-11


      12:00
    • 11:00

      Mjölby AI FF (borta) P-06/07


      13:00
    • 13:00

      Lindö FF (borta) P-09


      15:00
    • 14:00

      Söderköpings IK (hemma) P-08


      16:00
    • 14:00

      Sturefors IF (borta) P-03/04/05


      16:00
    • 16:00

      Träning F-10


      17:30
    • 16:00

      IK Österviking (hemma) Seniorer


      18:00
    • 18:00

      Åby IF (borta) P-03/04/05


      20:00
  • 24Mån
    v.35
    • 17:30

      Träning F14


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P/F-12


      18:30
    • 17:30

      Träning F-08/09


      19:00
    • 18:30

      Azech SF (hemma) Seniorer


      20:30
  • 25Tis
    • 17:15

      Träning P-10


      18:30
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06/07


      19:00
  • 26Ons
  • 27Tor
    • 17:15

      Träning P-10


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06/07


      19:00
    • 17:30

      Träning P/F-11


      18:30
    • 18:00

      Hageby IF (borta) P-08


      20:00
  • 28Fre
    • 00:00

      BK Kenty (borta) F14


      02:00
    • 18:00

      Haga FF (borta) Seniorer


      20:00
    • 18:30

      BK Hird (hemma) P-03/04/05


      20:30
  • 29Lör
    • 11:30

      Tallboda IF (hemma) P-09


      13:30
    • 13:00

      Tallboda IF (hemma) P-06/07


      15:00
    • 14:00

      Smedby AIS (hemma) P-10


      16:00
  • 30Sön
    • 00:00

      Valdemarsviks IF (borta) F-08/09


      02:00
    • 09:30

      Åby IF 3 (borta) P/F-12


      11:30
    • 10:00

      Smedby AIS Grön (hemma) P-10


      12:00
    • 10:00

      Träning P/F-14


      11:00
    • 10:00

      Skärblacka IF (hemma) F14


      12:00
    • 11:00

      BK Kenty (hemma) P-03/04/05


      13:00
    • 11:00

      Träning P/F-11


      12:00
    • 14:00

      Smedby AIS svart (hemma) P-08


      16:00
    • 14:30

      Lindö FF vit (borta) P/F-12


      16:30
    • 16:00

      Träning F-10


      17:30
    • 16:00

      Valdemarsvik/Gusum (hemma) Seniorer


      18:00
    • 17:00

      Mjölby AI FF (hemma) P-06/07


      19:00
  • 31Mån
    v.36
    • 17:30

      Träning F-08/09


      19:00
    • 17:30

      Träning P/F-12


      18:30
    • 17:30

      Träning F14


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00