Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Krokeks IF

Följ

Krokeks IF

Följ oss för uppdateringar
Följ
Krokeks IF
Välj lag

Augusti 2020

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.31
    • 10:00

      Träningsläger P-08


      00:00
    • 11:00

      Krokeks IF - Linköpings FF P-03/04/05


      13:30
    • 12:00

      Läger P-09


      00:00
  • 2Sön
    • 00:00

      Träningsläger P-08


      16:00
    • 00:00

      Läger P-09


      12:00
    • 10:00

      Städdag inför Kolmården cup F-08/09


      15:00
      Sandviken
      Anteckning: Hej!
      Söndagen den 2/8 har vi städdag inför Kolmården Cup vid Sandviksplanen. Vi samlas klockan 10.00 och arbetar fram tills vi är färdiga (brukar vara vid lunch). Medtag gärna egna trädgårdsredskap.
      Vi hoppas att så många som möjligt ställer upp och hjälper till med detta. Cupen är i dagsläget större än förut, och en fantastisk möjlighet för föreningen.
    • 10:00

      Träning P/F-14


      11:00
    • 11:00

      Träning P/F-11


      12:00
    • 16:00

      Träning F-10


      17:30
    • 16:00

      Träning Seniorer


      17:30
  • 3Mån
    v.32
  • 4Tis
  • 5Ons
  • 6Tor
    • 16:00

      Träning P-06/07


      17:30
    • 17:15

      Träning P-10


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P/F-11


      18:30
    • 19:00

      Träning Seniorer


      20:30
  • 7Fre
    • 06:30

      Kolmården cup F-10


      00:00
    • 07:00

      Krokeks IF P10 (hemma) P-10


      20:00
    • 18:30

      Kimstad GoIF (borta) P-03/04/05


      20:30
    • 19:00

      Åby IF (hemma) Seniorer


      21:00
  • 8Lör
    • 00:00

      Kolmården cup F-10


      16:00
    • 07:00

      Krokeks IF P10 (hemma) P-10


      20:00
  • 9Sön
    • 08:00

      Kolmården Cup P-09


      00:00
    • 08:50

      Kolmården cup F-08/09


      00:00
    • 10:00

      Träning P/F-14


      11:00
    • 11:00

      Träning P/F-11


      12:00
    • 11:00

      Mjölby AI FF (borta) P-03/04/05


      13:00
    • 16:00

      Kuddby IF (hemma) Seniorer


      18:00
    • 16:00

      Träning F-10


      17:30
  • 10Mån
    v.33
    • 00:00

      Kolmården Cup P-09


      17:00
    • 00:00

      Kolmården cup F-08/09


      16:00
    • 17:30

      Träning F14


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
  • 11Tis
    • 07:00

      Kolmården Cup P-08


      00:00
    • 10:00

      Bemanning Kolmården Cup P-03/04/05


      12:00
    • 10:00

      Kolmården cup F-08/09


      00:00
    • 10:55

      Kolmården cup F14


      00:00
    • 12:00

      Bemanning Kolmården Cup P-03/04/05


      14:00
    • 16:30

      Bemanning Kolmården Cup P-03/04/05


      18:30
    • 17:15

      Träning P-10


      18:30
    • 17:30

      Träning P-06/07


      19:00
    • 18:30

      Bemanning Kolmården Cup P-03/04/05


      20:30
    • 19:00

      Träning Seniorer


      20:30
  • 12Ons
    • 00:00

      Kolmården Cup P-08


      21:00
    • 00:00

      Kolmården cup F-08/09


      16:00
    • 00:00

      Kolmården cup F14


      16:30
    • 10:00

      Bemanning Kolmården Cup P-03/04/05


      12:00
    • 12:00

      Bemanning Kolmården Cu P-03/04/05


      14:00
    • 17:30

      Träning F14


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-03/04/05


      19:30
    • 19:30

      Träning Old boys


      21:00
  • 13Tor
    • 17:15

      Träning P-10


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06/07


      19:00
    • 17:30

      Träning P/F-11


      18:30
    • 19:00

      Träning Seniorer


      20:30
  • 14Fre
    • 09:00

      Kolmården cup P-06/07


      00:00
    • 18:30

      Mantorps FF (borta) F14


      20:30
    • 18:30

      Skärblacka IF (borta) P-10


      20:30
    • 19:00

      Svärtinge SK (borta) Seniorer


      21:00
    • 19:00

      Lindö FF (borta) P-08


      21:00
  • 15Lör
    • 00:00

      Kolmården cup P-06/07


      18:00
    • 06:45

      Kolmården Cup F13 F14


      00:00
    • 10:00

      IFK Wreta Kloster (hemma) F-08/09


      12:00
    • 10:00

      Söderköpings IK (hemma) P-09


      12:00
    • 14:00

      Ringarums IF (hemma) P-10


      16:00
  • 16Sön
    • 00:00

      Kolmården Cup F13 F14


      17:00
    • 10:00

      Träning P/F-14


      11:00
    • 11:00

      Träning P/F-11


      12:00
    • 13:00

      Västra Husby IF (borta) Seniorer


      15:00
    • 14:00

      IFK Norrköping FK (hemma) P-09


      16:00
    • 16:00

      Träning F-10


      17:30
    • 17:00

      Skeninge IK (hemma) P-06/07


      19:00
    • 19:00

      Ekängens IF (borta) P-08


      21:00
  • 17Mån
    v.34
    • 17:30

      Träning P/F-12


      18:30
    • 17:30

      Träning F-08/09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F14


      19:00
  • 18Tis
    • 17:15

      Träning P-10


      18:30
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06/07


      19:00
    • 18:00

      Lindö FF (hemma) P-06/07


      20:00
    • 18:30

      Motala AIF FK (hemma) P-03/04/05


      20:30
  • 19Ons
  • 20Tor
    • 17:15

      Träning P-10


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06/07


      19:00
    • 17:30

      Träning P/F-11


      18:30
    • 18:00

      Kuddby IF (borta) P-10


      20:00
    • 18:30

      Dagsbergs IF (hemma) P-03/04/05


      20:30
  • 21Fre
  • 22Lör
    • 10:00

      Lindö FF (hemma) F14


      12:00
    • 10:00

      Eneby BK (borta) P-09


      12:00
    • 10:00

      Träning P/F-12


      11:00
    • 10:00

      Smedby AIS Blå (hemma) P-08


      12:00
    • 10:00

      IK Waria (borta) F-08/09


      12:00
    • 10:30

      KIF (hemma) P/F-11


      11:30
    • 11:00

      KIF (hemma) P/F-11


      15:00
    • 11:00

      Smedby AIS (borta) P-06/07


      13:00
  • 23Sön
    • 10:00

      Åby IF (hemma) P-10


      12:00
    • 10:00

      Träning P/F-14


      11:00
    • 11:00

      Träning P/F-11


      12:00
    • 11:00

      Mjölby AI FF (borta) P-06/07


      13:00
    • 13:00

      Lindö FF (borta) P-09


      15:00
    • 14:00

      Söderköpings IK (hemma) P-08


      16:00
    • 14:00

      Sturefors IF (borta) P-03/04/05


      16:00
    • 16:00

      Träning F-10


      17:30
    • 16:00

      IK Österviking (hemma) Seniorer


      18:00
    • 18:00

      Åby IF (borta) P-03/04/05


      20:00
  • 24Mån
    v.35
    • 17:30

      Träning F14


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P/F-12


      18:30
    • 17:30

      Träning F-08/09


      19:00
    • 18:30

      Azech SF (hemma) Seniorer


      20:30
  • 25Tis
    • 17:15

      Träning P-10


      18:30
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06/07


      19:00
  • 26Ons
  • 27Tor
    • 17:15

      Träning P-10


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06/07


      19:00
    • 17:30

      Träning P/F-11


      18:30
    • 18:00

      Hageby IF (borta) P-08


      20:00
  • 28Fre
    • 00:00

      BK Kenty (borta) F14


      02:00
    • 18:00

      Haga FF (borta) Seniorer


      20:00
    • 18:30

      BK Hird (hemma) P-03/04/05


      20:30
  • 29Lör
    • 11:30

      Tallboda IF (hemma) P-09


      13:30
    • 13:00

      Tallboda IF (hemma) P-06/07


      15:00
    • 14:00

      Smedby AIS (hemma) P-10


      16:00
  • 30Sön
    • 00:00

      Valdemarsviks IF (borta) F-08/09


      02:00
    • 09:30

      Åby IF 3 (borta) P/F-12


      11:30
    • 10:00

      Smedby AIS Grön (hemma) P-10


      12:00
    • 10:00

      Träning P/F-14


      11:00
    • 10:00

      Skärblacka IF (hemma) F14


      12:00
    • 11:00

      BK Kenty (hemma) P-03/04/05


      13:00
    • 11:00

      Träning P/F-11


      12:00
    • 14:00

      Smedby AIS svart (hemma) P-08


      16:00
    • 14:30

      Lindö FF vit (borta) P/F-12


      16:30
    • 16:00

      Träning F-10


      17:30
    • 16:00

      Valdemarsvik/Gusum (hemma) Seniorer


      18:00
    • 17:00

      Mjölby AI FF (hemma) P-06/07


      19:00
  • 31Mån
    v.36
    • 17:30

      Träning F-08/09


      19:00
    • 17:30

      Träning P/F-12


      18:30
    • 17:30

      Träning F14


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00