Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Kinna IF

Följ

Kinna IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

September 2022

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.35
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:30

      Träning P-14


      18:30
    • 18:15

      Träning P-07


      20:00
    • 18:15

      Träning U16


      20:00
    • 18:30

      Träning F-11/12


      19:45
    • 18:30

      Träning P-10/11


      20:00
    • 19:00

      Byttorps IF (hemma) A-lag Herrar


      21:00
  • 2Fre
  • 3Lör
    • 09:30

      Träning A-lag Herrar


      11:00
    • 11:00

      Alingsås IF FF (hemma) P-08


      13:00
    • 14:00

      Ulricehamns IFK Svart (hemma) P-07


      16:00
    • 17:15

      Träning PF15


      19:00
  • 4Sön
    • 11:00

      Sjömarkens IF Grön (borta) P-12


      13:00
    • 13:00

      Skene IF Vit (borta) P-13


      15:00
    • 13:30

      Svansjö (hemma) P-10/11


      15:30
    • 14:00

      Skene IF Svart (borta) P-13


      16:00
    • 14:00

      BK Häcken (borta) U16


      16:00
    • 15:00

      Sätila SK (hemma) P-10/11


      17:00
    • 15:00

      Domare div 8 U16


      16:45
    • 17:00

      Sätila SK (hemma) F-11/12


      19:00
    • 18:00

      Ljungskile SK (hemma) U17/U19


      20:00
  • 5Mån
    v.36
  • 6Tis
  • 7Ons
  • 8Tor
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:30

      Träning A-lag Herrar


      19:15
    • 18:00

      Hyssna IF (borta) P-14


      20:00
    • 18:15

      Träning P-07


      20:00
    • 18:15

      Träning U16


      20:00
    • 18:30

      Träning F-11/12


      19:45
    • 18:30

      Träning P-10/11


      20:00
  • 9Fre
    • 20:00

      Sävedalens IF (borta) U17/U19


      22:00
  • 10Lör
    • 09:00

      Marten Cup - Skene PF15


      12:00
    • 10:00

      IFK Örby (hemma) P-12


      12:00
    • 11:20

      Ulricehamns IFK (borta) P-08


      13:20
    • 12:00

      Ulricehamns IFK Blå (borta) F-13/14


      14:00
    • 14:00

      Örebro SK FK (hemma) U16


      16:00
    • 16:00

      Skepplanda BTK (borta) A-lag Herrar


      18:00
  • 11Sön
    • 11:00

      Sandareds IF (borta) F-13/14


      13:00
    • 12:15

      Dalsjöfors GoIF Grön (borta) P-12


      14:15
    • 12:15

      Dalsjöfors GoIF Svart (borta) F-11/12


      14:15
    • 16:00

      Ubbhult/Hällingsjö (hemma) P-13


      18:00
    • 16:30

      Brämhults IK Svart (borta) P-10/11


      18:30
    • 16:30

      Vårgårda IK (borta) P-08


      18:30
    • 17:00

      Skene IF Svart (hemma) P-13


      19:00
    • 18:00

      IF Olsfors (borta) P-10/11


      20:00
  • 12Mån
    v.37
  • 13Tis
  • 14Ons
  • 15Tor
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:30

      Västra Mark (hemma) P-14


      19:30
    • 18:00

      Hyssna IF (borta) P-13


      20:00
    • 18:00

      Sätila SK (hemma) P-14


      20:00
    • 18:15

      Träning U16


      19:45
    • 18:30

      Träning P-10/11


      20:00
    • 19:00

      Dalsjöfors GoIF Vit (hemma) U17/U19


      21:00
  • 16Fre
  • 17Lör
    • 10:00

      Fritsla IF (borta) P-12


      12:00
    • 15:30

      IF Elfsborg (borta) U16


      17:30
  • 18Sön
    • 10:30

      Dalsjöfors GoIF Grön (hemma) F-13/14


      12:30
    • 11:00

      Brämhults IK Vit (borta) P-12


      13:00
    • 11:00

      Sätila SK (hemma) P-10/11


      13:00
    • 12:00

      Bergdalens IK Vit (hemma) F-13/14


      14:00
    • 13:00

      Skene IF (hemma) P-10/11


      15:00
    • 13:00

      Domare div 8 U16


      14:45
    • 15:00

      SK Mjörn (hemma) P-08


      17:00
    • 16:00

      Nossebro IF (hemma) A-lag Herrar


      18:00
  • 19Mån
    v.38
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10/11


      18:30
    • 17:15

      Träning PF15


      18:15
    • 18:15

      Träning P-13


      19:30
    • 18:30

      Träning A-lag Damer


      20:00
    • 18:30

      Träning U17/U19


      20:00
    • 18:45

      Fristad/Sparsör/Borgstena (hemma) P-07


      20:45
  • 20Tis
  • 21Ons
  • 22Tor
  • 23Fre
    • 12:00

      Spelarmöte P-08


      13:00
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
      Pruhult
      Anteckning: Kom tankade med energi, Vatten och benskydd obligatoriskt.
    • 17:00

      Träning U16


      18:15
    • 19:00

      Norrby IF (borta) U17/U19


      21:00
  • 24Lör
    • 08:00

      TiffunnyCup F-11/12


      00:00
    • 10:00

      Ubbhult/Hällingsjö (hemma) P-12


      12:00
    • 11:30

      Hestrafors/Bollebygd (hemma) P-12


      13:30
    • 13:00

      IFK Göteborg (hemma) U16


      15:00
    • 16:00

      Skene IF (borta) A-lag Herrar


      18:00
  • 25Sön
    • 00:00

      TiffunnyCup F-11/12


      19:00
    • Heldag

      Borås Arena cup P-12

    • 10:00

      Rävlanda AIS (borta) P-14


      12:00
    • 11:00

      Sätila/Ubbhult/Hyssna/Hällingsjö (borta) U17/U19


      13:00
    • 11:00

      Torestorp/Älekulla/Svansjö Svart (borta) P-14


      13:00
    • 13:00

      Svenljunga IK (borta) P-08


      15:00
    • 15:00

      Fristad/Sparsör/Borgstena Grön (borta) P-10/11


      17:00
    • 17:00

      Hestrafors IF (borta) P-07


      19:00
    • 17:00

      Hyssna IF (hemma) P-13


      19:00
  • 26Mån
    v.39
  • 27Tis
  • 28Ons
    • 16:45

      Häcken-PSG Champions League A-lag Damer


      22:00
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 19:00

      Hössna/Timmele (hemma) P-08


      21:00
  • 29Tor
  • 30Fre
    • 17:00

      Träning P-10/11


      18:30
    • 17:15

      Träning U16


      18:30