Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Kinna IF

Följ

Kinna IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Juni 2022

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.22
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning F-13/14


      18:30
    • 18:00

      IFK Örby (borta) P-12


      20:00
    • 18:00

      Möte sommarjobb U17/U19


      19:00
    • 18:15

      Träning P-07


      20:00
    • 18:15

      Träning U16


      20:00
    • 18:30

      Träning A-lag Damer


      20:00
    • 18:30

      Träning F-11/12


      19:45
    • 19:00

      Ulricehamns IFK (hemma) P-08


      21:00
  • 2Tor
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:30

      Träning P-14


      18:30
    • 18:30

      Borås AIK (hemma) P-07


      20:30
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 18:30

      Träning F-11/12


      19:45
    • 18:30

      Träning P-10/11


      20:00
    • 18:30

      Ubbhult/Hällingsjö (borta) P-13


      20:30
  • 3Fre
  • 4Lör
    • 11:00

      Fristads GoIF (borta) F-13/14


      13:00
    • 11:00

      Hestrafors/Bollebygd (borta) P-12


      13:00
    • 12:00

      Landskrona BoIS (hemma) U16


      14:00
    • 15:00

      Skepplanda BTK (hemma) A-lag Herrar


      17:00
  • 5Sön
    • 11:00

      Byttorps IF Vit (borta) F-13/14


      13:00
    • 12:00

      IFK Skövde FK (borta) U17/U19


      14:00
    • 13:00

      Hestrafors IF (hemma) P-10/11


      15:00
    • 13:00

      Sätila SK (borta) P-14


      15:00
    • 14:00

      Skene IF (borta) F-11/12


      16:00
    • 14:30

      Västra Mark (borta) P-14


      16:30
    • 15:00

      Brämhults IK Svart (hemma) P-10/11


      17:00
    • 15:00

      Domare div 8 U16


      16:45
    • 15:00

      Skene IF Svart (borta) P-13


      17:00
  • 6Mån
    v.23
    • 15:00

      Gerdskens BK (hemma) P-08


      17:00
    • 16:00

      Borås AIK (borta) U17/U19


      18:00
    • 17:00

      Toarpsalliansen (hemma) A-lag Damer


      19:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10/11


      18:30
    • 17:15

      Träning PF15


      18:15
    • 18:15

      Träning P-13


      19:30
  • 7Tis
  • 8Ons
  • 9Tor
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:30

      Träning P-14


      18:30
    • 18:30

      Träning F-11/12


      19:45
    • 18:30

      Träning P-10/11


      20:00
  • 10Fre
  • 11Lör
    • 10:00

      Fritsla IF (hemma) P-12


      11:30
    • 10:00

      Hyssna IF (hemma) P-13


      12:00
    • 11:00

      Träning P-07


      12:30
    • 11:30

      Sandareds IF Grön (hemma) P-12


      13:30
    • 13:30

      Borås AIK (borta) P-08


      15:30
  • 12Sön
    • 10:30

      IFK Öxnevalla (hemma) F-13/14


      12:30
    • 14:00

      Långareds BoIS (borta) P-08


      16:00
    • 15:00

      Nossebro IF (borta) A-lag Herrar


      17:00
    • 16:00

      Falkenbergs FF (hemma) U16


      18:00
    • 16:00

      Skene IF (borta) P-10/11


      18:00
    • 17:00

      Tranemo IF Röd (borta) P-10/11


      19:00
    • 17:00

      Bergdalens IK (hemma) F-11/12


      19:00
  • 13Mån
    v.24
  • 14Tis
    • 17:00

      Träning U17/U19


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10/11


      18:30
    • 17:30

      Träning P-14


      18:30
    • 18:00

      Träning A-lag Herrar


      19:45
    • 18:15

      Träning P-07


      20:00
    • 18:15

      Träning U16


      20:00
    • 18:45

      Töllsjö IF (hemma) P-12


      20:45
  • 15Ons
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning U16


      18:15
    • 17:30

      Träning F-13/14


      18:30
    • 18:30

      Träning A-lag Damer


      20:00
    • 18:30

      Träning F-11/12


      19:45
    • 18:30

      Match Rydboholm U16


      20:15
    • 19:00

      Hemsjö IF (borta) P-08


      21:00
    • 19:15

      Dalsjöfors GoIF Vit (borta) U17/U19


      21:15
  • 16Tor
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:30

      Träning P-14


      18:30
    • 18:15

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 18:30

      Träning P-10/11


      20:00
    • 19:00

      Svenljunga IK (hemma) P-08


      21:00
  • 17Fre
    • 16:30

      Träning U17/U19


      18:00
    • 17:15

      Bolltjejer Elfsborg-Helsingborg F-11/12


      20:00
    • 17:30

      Inmarsch på Elfsborg - Helsingborg 17/6 PF15


      19:00
  • 18Lör
    • 14:00

      Domare div 8 U16


      15:45
    • 14:00

      Fristad/Sparsör/Borgstena Grön (hemma) P-10/11


      15:30
    • 14:30

      Skene IF (hemma) P-10/11


      16:30
    • 16:00

      Skene IF (hemma) A-lag Herrar


      18:00
  • 19Sön
    • 10:30

      Bollebygds SK (hemma) F-13/14


      12:30
    • 14:00

      Ängelholms FF (borta) U16


      16:00
    • 15:00

      Sätila SK (borta) P-14


      17:00
    • 15:15

      Ubbhult/Hällingsjö (borta) P-12


      17:15
    • 16:00

      Sätila/Ubbhult/Hyssna/Hällingsjö (hemma) U17/U19


      18:00
    • 16:00

      Hyssna IF (borta) P-13


      18:00
    • 17:00

      Match borta mot Sparsör kl 17:00 F-11/12


      18:15
  • 20Mån
    v.25
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10/11


      18:30
    • 17:15

      Träning PF15


      18:15
    • 17:30

      Föräldramöte P08 / P09 P-08


      18:30
    • 18:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
    • 18:15

      Träning P-13


      19:30
    • 18:30

      Hestrafors IF (hemma) P-07


      20:30
    • 18:30

      Träning A-lag Damer


      21:00
  • 21Tis
  • 22Ons
  • 23Tor
    • 13:00

      Träning U16


      14:30
    • 18:15

      Träning P-07


      20:00
    • 19:00

      Torestorp-Älekulla FF (borta) A-lag Herrar


      21:00
  • 24Fre
  • 25Lör
  • 26Sön
    • 14:00

      Kvarnby IK (hemma) U16


      16:00
    • 17:00

      Annelunds IF (hemma) P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning A-lag Herrar


      19:45
    • 19:00

      Hössna/Timmele (borta) P-08


      21:00
  • 27Mån
    v.26
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10/11


      18:30
      Pruhult Mellandelen
      Anteckning: Ett lättare frivilligt träningspass efter helgens matcher med fokus på teknik och bolltouch.
      Kom väl förberedda, tankade med energi och i tid.
      Samling 15 minuter före plantid för prat och uppvärmning.
    • 17:30

      Träning A-lag Herrar


      19:15
    • 18:30

      Träning U17/U19


      20:00
    • 18:30

      Träning A-lag Damer


      20:00
  • 28Tis
    • 17:00

      Träning U17/U19


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10/11


      18:30
    • 17:30

      Träning P-14


      18:30
    • 17:45

      Sommaravslutning Landskamp Sverige-Brasilien F-11/12


      21:00
    • 18:00

      Träning P-12


      19:30
    • 18:15

      Träning P-07


      20:00
    • 18:15

      Träning U16


      20:00
    • 19:00

      Vårgårda IK (hemma) P-08


      21:00
  • 29Ons
  • 30Tor
    • 13:00

      Träning U16


      14:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:30

      Träning P-14


      18:30
    • 18:30

      Träning P-10/11


      20:00
    • 19:00

      Sjötofta IF (9:9) (hemma) A-lag Damer


      21:00
    • 19:00

      Bemanning av kiosk P-13


      22:00