Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Karlslunds IF FK

Följ

Karlslunds IF FK

Följ oss för uppdateringar
Följ
Karlslunds IF FK
Välj lag

Januari 2022

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.52
  • 2Sön
    • 18:30

      Träning Dam


      20:10
    • 23:00

      Egenträning Pass 3 P18


      23:00
  • 3Mån
    v.1
    • 17:30

      Träning P09 (U13)


      19:00
    • 19:10

      ÖFC - Stockholm United Dam


      21:30
  • 4Tis
  • 5Ons
    • 17:00

      Träning P013


      18:00
    • 23:55

      Egenträning Pass 1 P18


      23:55
  • 6Tor
  • 7Fre
    • 16:30

      Träning Herr


      18:00
    • 23:55

      Egenträning Pass 2 P18


      23:59
  • 8Lör
    • 09:30

      Träning P013


      11:00
    • 10:00

      Träningsmatch P011


      13:00
    • 10:00

      Träning Herr


      12:00
    • 10:45

      Träning P06 (U16)


      12:30
    • 13:10

      Träningsmatcher Sturehov samt Hovsta 09 P09 (U13)


      15:00
    • 15:00

      Träningsmatch Adolfsberg p 08 P09 (U13)


      17:00
  • 9Sön
    • 10:00

      Träning P014


      11:30
    • 11:00

      Träning P015


      12:00
    • 13:00

      Träning P016


      14:00
    • 13:00

      Träningsmatch borta mot Sturehov P08 (U14)


      15:00
    • 14:00

      Träning F015/16


      15:00
    • 17:00

      Spelarmöte P07 (U15)


      19:00
    • 18:30

      Träning Dam


      20:10
    • 23:55

      Egenträning Pass 3 P18


      23:59
  • 10Mån
    v.2
    • 16:30

      Träning Herr


      18:00
    • 17:25

      Träning P09 (U13)


      19:00
    • 17:30

      Träning U17


      19:00
    • 18:00

      Träning U19


      19:00
    • 18:30

      Träning P08 (U14)


      20:00
    • 18:45

      Träning P010


      20:00
    • 19:15

      Träning P06 (U16)


      21:00
    • 19:30

      IFK Lindesberg (hemma) Dam


      21:30
    • 19:30

      Träning P07 (U15)


      21:00
  • 11Tis
    • 16:15

      Träning P012


      17:30
    • 17:00

      Träning Dam


      19:00
    • 17:30

      Träning Herr


      19:00
    • 18:30

      Träning U19


      20:00
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
  • 12Ons
  • 13Tor
  • 14Fre
    • 16:30

      Träning Herr


      18:00
    • 17:45

      Träning U17


      19:00
  • 15Lör
    • 09:30

      Träning P013


      11:00
    • 09:30

      Träning P010


      11:00
    • 10:45

      Träning P06 (U16)


      12:30
    • 11:00

      Träning P07 (U15)


      12:30
    • 12:30

      LEKEBERG P09 (U13)


      14:30
      KIF Arena
      Samlingstid: 11:30
      Anteckning: Match mot Lekeberg, 9vs9, samling 11.30, medtag röd och blå matchtröja
    • 13:00

      Träning Herr


      14:30
    • 14:00

      Adolfsbergs IK Utveckling (borta) P07 (U15)


      16:00
    • 15:00

      Träning U19


      16:00
  • 16Sön
    • 10:00

      Träning P014


      11:30
    • 10:00

      Träning P012


      11:30
    • 11:00

      Träning P015


      12:00
    • 11:15

      Träning P18


      12:30
    • 12:00

      Träning F013/14


      13:00
    • 13:00

      Träning P016


      14:00
    • 13:00

      ADOLFSBERG P09 (U13)


      14:30
    • 14:00

      Träning F015/16


      15:00
    • 14:30

      ADOLFSBERG P09 (U13)


      16:00
    • 16:00

      Träning P08 (U14)


      17:30
    • 16:00

      Träning P011


      17:30
    • 18:30

      Träning Dam


      20:10
  • 17Mån
    v.3
  • 18Tis
    • 16:15

      Träning P012


      17:30
    • 17:00

      Träning Dam


      19:00
    • 17:30

      Träning Herr


      19:00
    • 18:30

      Träning U19


      20:00
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
  • 19Ons
    • 17:00

      Träning P013


      18:00
    • 17:00

      Träning P014


      18:00
    • 17:00

      Träning Dam


      19:00
    • 17:10

      LEDARMÖTE P09 (U13)


      18:20
    • 17:30

      Träning P06 (U16)


      19:00
    • 17:30

      Träning P012


      19:00
    • 17:30

      Träning P011


      19:00
    • 17:40

      Träning P07 (U15)


      19:00
    • 18:00

      IF Eker Örebro 2 (borta) Dam


      20:00
    • 18:25

      Träning P09 (U13)


      20:00
    • 19:30

      Träning P08 (U14)


      21:00
    • 19:45

      Träning P18


      21:00
  • 20Tor
  • 21Fre
    • 16:30

      Träning Herr


      18:00
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
  • 22Lör
    • 09:30

      Träning P013


      11:00
    • 09:30

      Träning P010


      11:00
    • 10:45

      Träning P06 (U16)


      12:30
    • 13:00

      Träningsmatch Västerås SK P09 (U13)


      16:00
    • 13:00

      Träningsmatch Västerås Sk P09 (U13)


      16:00
    • 14:00

      FBK Karlstad U15 (borta) P07 (U15)


      17:00
    • 15:00

      Träning U19


      16:00
  • 23Sön
    • 09:45

      Hovsta IF (borta) P010


      11:00
    • 10:00

      Träning P014


      11:30
    • 10:00

      Adolfsbergs IK (hemma) P012


      11:30
    • 11:00

      Träning P015


      12:00
    • 11:10

      Träningsmatch mot IK Sturehov P08 (U14)


      14:00
    • 12:00

      Träning F013/14


      13:00
    • 13:00

      Träning P016


      14:00
    • 13:00

      ADOLFSBERG U P09 (U13)


      16:00
    • 14:00

      Träning F015/16


      15:00
    • 15:15

      Träningsmatch Lekeberg P09 (U13)


      18:00
    • 16:00

      Träning P08 (U14)


      17:30
    • 16:00

      Träning P011


      17:30
    • 17:30

      Träning P18


      19:00
    • 18:30

      Träning Dam


      20:10
  • 24Mån
    v.4
  • 25Tis
  • 26Ons
  • 27Tor
  • 28Fre
    • 16:30

      Träning Herr


      18:00
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Träning P18


      19:30
  • 29Lör
  • 30Sön
    • 10:00

      Träning P014


      11:30
    • 10:00

      Träning P012


      11:30
    • 11:00

      Träning P015


      12:00
    • 12:00

      Träning F013/14


      13:00
    • 13:00

      Träning P016


      14:00
    • 13:00

      Padelturnering U17


      15:00
    • 14:00

      Träning F015/16


      15:00
    • 16:00

      Träning P08 (U14)


      17:30
    • 16:00

      Träning P011


      17:30
    • 17:00

      Träning P09 (U13)


      18:30
    • 18:00

      IK Sturehov (hemma) P18


      20:00
    • 18:30

      Träning Dam


      20:10
  • 31Mån
    v.5