Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Karlskoga SK

Följ

Karlskoga SK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Karlskoga SK
Välj lag

Augusti 2019

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.31
    • 17:00

      Träning P-04


      18:15
    • 17:00

      Träning P-05


      18:45
    • 17:30

      Träning P-10


      18:45
  • 2Fre
  • 3Lör
  • 4Sön
    • 14:00

      Träning P-08


      15:30
  • 5Mån
    v.32
    • 16:45

      Träningsmatch mot Bråtens IK P-10


      19:00
    • 17:00

      Träning P11/12


      18:15
    • 17:00

      Träning P-05


      18:15
    • 17:00

      Träning P-04


      18:15
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:15

      Träning P-03


      19:30
  • 6Tis
  • 7Ons
    • 17:30

      Träning P-03


      18:45
  • 8Tor
    • 17:00

      Träning P-04


      18:15
    • 17:00

      Träning P-05


      18:45
    • 17:30

      Träning P-10


      18:45
    • 18:30

      IFK Skoghall blå (hemma) P-08


      20:30
    • 19:00

      IK Vikings FK (hemma) P-03


      21:00
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
  • 9Fre
  • 10Lör
    • Heldag

      Transtenscupen P-08

    • 11:00

      SK Sifhälla/Säffle FF (borta) P-03


      13:00
    • 11:00

      Filipstads FF (borta) P-05


      13:00
  • 11Sön
    • 07:00

      Transtenscupen P-08


      21:00
    • 07:00

      Transtenscupen P-10


      18:00
    • 10:00

      Poolspel P11/12


      14:30
    • 12:00

      Åtorps IF 2 (borta) A-lag Herrar


      13:00
    • 17:00

      Skattkärrs IF röd (borta) P-07


      19:00
  • 12Mån
    v.33
    • 17:00

      Träning P-05


      18:15
    • 17:00

      Träning P-04


      18:15
    • 17:00

      Träning P11/12


      18:15
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Åtorps IF (borta) P-08


      20:00
    • 18:15

      Träning P-03


      19:30
  • 13Tis
    • 17:00

      Träning P-08


      18:15
    • 17:30

      Träning P-10


      18:45
    • 17:30

      Träning P-04


      18:45
    • 17:30

      Träning P-05


      18:45
    • 18:30

      Hammarö FK syd (hemma) P-07


      20:30
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
  • 14Ons
    • 17:00

      Träning F10-12


      18:15
      Stråvallen
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 19:00

      Torsby IF/Västanvik (hemma) P-03


      21:00
  • 15Tor
    • 17:00

      Träning P-04


      18:15
    • 17:00

      Träning P-05


      18:45
    • 17:30

      Träning P-10


      18:45
    • 18:15

      Träning P-03


      19:30
    • 18:30

      Degerfors IF Ungdom vit (hemma) P-07


      20:30
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
  • 16Fre
    • 18:30

      Köping FF (hemma) P-04


      20:30
    • 19:00

      Alkvetterns IK (borta) A-lag Herrar


      21:00
  • 17Lör
    • 09:00

      Norrstrands IF (hemma) P-03


      11:00
    • 09:00

      Slutspel Lilla VM P-03


      15:00
    • 13:30

      FBK Karlstad (hemma) P-03


      15:30
    • 14:00

      Karlstads BK röd (borta) P-08


      16:00
  • 18Sön
    • 08:30

      Poolspel i Alkvettern P-10


      15:00
    • 11:00

      IFK Skoghall 2 (hemma) P-05


      13:00
    • 17:00

      Träning F10-12


      18:15
    • 17:45

      Degerfors IF Ungdom röd (hemma) P-08


      19:45
  • 19Mån
    v.34
    • 17:00

      Träning P-05


      18:15
    • 17:00

      Träning P-04


      18:15
    • 17:00

      Träning P11/12


      18:15
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
  • 20Tis
    • 17:00

      Träning P-08


      18:15
    • 17:30

      Träning P-10


      18:45
    • 17:30

      Träning P-05


      18:45
    • 17:30

      Träning P-04


      18:45
    • 18:30

      Lesjöfors IF (hemma) P-07


      20:30
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
  • 21Ons
  • 22Tor
    • 17:00

      Träning PF-13


      18:00
    • 17:00

      Träning P-05


      18:45
    • 17:00

      Träning P-04


      18:15
    • 17:30

      Träning P-10


      18:45
    • 18:15

      Träning P-03


      19:30
  • 23Fre
    • 17:00

      Träning Bollek


      18:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:15
  • 24Lör
    • 16:30

      IFK Kristinehamn (borta) P-03


      18:30
    • 17:00

      IFK Kristinehamn blå (borta) P-07


      19:00
  • 25Sön
    • 08:00

      Poolspel i Åtorp P-10


      16:00
    • 10:00

      Poolspel P11/12


      14:00
    • 10:00

      Bråtens IK (borta) P-08


      12:00
    • 14:00

      Träning P-08


      15:30
    • 16:00

      Forshaga/Ulvsby (hemma) P-05


      18:00
    • 17:00

      Träning F10-12


      18:15
  • 26Mån
    v.35
    • 17:00

      Träning P11/12


      18:15
    • 17:00

      Träning P-05


      18:15
    • 17:00

      Träning P-04


      18:15
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:15

      Träning P-03


      19:30
  • 27Tis
  • 28Ons
    • 17:00

      Träning F10-12


      18:15
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-03


      18:45
    • 18:00

      IFK Ölme (hemma) P-05


      20:00
  • 29Tor
    • 17:00

      Träning P-05


      18:45
    • 17:00

      Träning P-04


      18:15
    • 17:00

      Träning PF-13


      18:00
    • 17:30

      Träning P-10


      18:45
    • 18:15

      Träning P-03


      19:30
    • 18:30

      FBK Karlstad 2 (hemma) P-07


      20:30
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
  • 30Fre
    • 17:00

      Träning P-08


      18:15
    • 17:00

      Träning Bollek


      18:00
  • 31Lör
    • 09:30

      Träningsmatch Bråten F10-12


      11:00
    • 11:00

      Bråtens IK (borta) P-07


      13:00
    • 13:00

      Hallstahammars SK FK (borta) P-04


      15:00