Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Jarlabergs IF

Följ

Jarlabergs IF

Följ oss för uppdateringar
Följ
Jarlabergs IF
Välj lag

Maj 2021

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.17
    • 09:15

      Träningsmatch Järla P-2009


      10:45
    • 09:15

      Träningsmatch HIF 5 P-2009


      10:45
    • 10:00

      Värmdö IF (hemma) F-2013


      11:00
    • 11:00

      Träning P-2012


      12:30
    • 11:30

      Boo FF 3 (hemma) P-2006


      13:00
    • 13:00

      Träningsmatch Åkersberga Match 1 P-2013


      14:00
    • 14:00

      Träning P-2013


      15:00
    • 17:00

      Träningsmatch Järla IF P-2007


      18:30
  • 2Sön
    • 10:00

      Träning PF-2015


      11:00
    • 10:30

      Träningsmatch P06 P-2007


      12:30
    • 11:00

      Träning PF-2016


      12:00
    • 12:00

      Träning P-2014


      13:00
    • 12:00

      Motståndare (borta) P-2008


      13:30
    • 14:00

      Träning P-2013


      15:00
    • 14:45

      Träningsmatch BK Fyren P-2009


      16:00
    • 15:30

      Träningsmatch F-2013


      16:30
    • 15:30

      Träningsmatch Fisksätra IF P-2009


      17:00
    • 17:15

      Örby IS P06 (hemma) P-2006


      19:00
  • 3Mån
    v.18
  • 4Tis
    • 16:00

      Träning P-2009


      17:30
      Nacka IP - tältet
      Anteckning: Halvplan
    • 16:25

      Träning P-2008


      18:00
    • 17:00

      Träning P-2012


      18:30
    • 17:00

      Träning P-2007


      18:30
    • 18:00

      Träning F-2013


      19:00
  • 5Ons
  • 6Tor
  • 7Fre
    • 16:00

      Träning P-2009


      17:30
    • 17:30

      Ingarö IF Svart (borta) P-2013


      19:30
    • 18:00

      Träning P-2013


      19:00
    • 20:00

      Stureby SK Lila (hemma) P-2007


      21:30
  • 8Lör
    • 10:00

      Lagkasseaktivitet P-2006


      16:00
    • 10:30

      Boo FF 6 (borta) F-2013


      12:30
    • 11:00

      Nacka FC Röd (hemma) P-2012


      12:00
    • 11:30

      Hammarby IF FF 5 vit (hemma) P-2009


      13:30
    • 11:30

      Boo FF 3 (borta) F-2013


      13:30
    • 12:00

      Boo FF 9 (hemma) F-2013


      14:00
    • 13:00

      Värmdö IF Blå (hemma) P-2013


      15:00
    • 13:45

      Gustavsbergs IF FK Vit, P09 (borta) P-2009


      15:45
    • 17:00

      Saltsjöbadens IF (hemma) P-2007


      19:00
  • 9Sön
    • 09:00

      Tullinge Triangel Pojkar FK Grön (hemma) P-2009


      11:00
    • 09:30

      IFK Haninge U (hemma) P-2008


      11:30
    • 10:00

      Träning PF-2015


      11:00
    • 10:00

      Träning P-2013


      12:00
    • 10:30

      Älta IF 3 (hemma) P-2008


      12:30
    • 11:00

      Träning PF-2016


      12:00
    • 11:00

      Älta IF 2 (hemma) P-2006


      13:00
    • 11:30

      Tyresö FF SB Blå (hemma) P-2009


      13:30
    • 12:00

      Träning P-2014


      13:00
    • 15:00

      Träningsmatch AIK U13 akademi P-2007


      16:30
  • 10Mån
    v.19
  • 11Tis
  • 12Ons
  • 13Tor
    • 00:00

      Värmdö IF Svart (hemma) P-2008


      01:00
    • 09:00

      9-manna träningsmatch Örby P-2009


      10:45
    • 10:30

      Träning P-2008


      12:00
    • 10:45

      9-manna träningsmatch Espanyol P-2009


      12:30
    • 14:00

      Träning P-2007


      16:00
    • 14:00

      Träning P-2006


      16:00
    • 17:00

      Träning P-2012


      18:30
    • 18:00

      Träning F-2013


      19:00
    • 19:00

      Träning Old ones


      20:00
  • 14Fre
  • 15Lör
    • 15:15

      Täby FK 51 (borta) P-2006


      17:15
  • 16Sön
    • 09:00

      Hammarby IF FF 5 grön (hemma) P-2008


      11:00
    • 10:00

      Träning PF-2015


      11:00
    • 11:00

      Träning PF-2016


      12:00
    • 12:00

      Träning P-2014


      13:00
    • 12:00

      Boo FF 1 (hemma) P-2007


      14:00
    • 14:00

      Gustavsbergs IF FK Röd (borta) P-2008


      16:00
    • 15:00

      Träningsmatch Espanyol P-2009


      16:30
    • 16:00

      Tyresö FF 2 (borta) P-2006


      18:00
  • 17Mån
    v.20
  • 18Tis
  • 19Ons
  • 20Tor
  • 21Fre
    • 16:00

      Träning P-2009


      17:30
    • 18:00

      Träning P-2013


      19:00
    • 18:30

      Ingarö IF Grön (borta) P-2013


      20:30
    • 19:30

      Sickla IF 4 (hemma) P-2007


      21:30
  • 22Lör
    • 09:30

      Nacka FC 1 (borta) P-2009


      11:30
    • 10:00

      Boo FF 5 (hemma) P-2012


      12:00
    • 11:00

      Skogås-Trångsunds FF Svart (borta) P-2008


      13:00
    • 11:00

      Hammarby IF FF 2 grön (hemma) F-2013


      13:00
    • 12:00

      Tyresö FF Blå (hemma) F-2013


      14:00
    • 12:30

      Sollentuna FK Norrv. 2 (hemma) P-2006


      14:30
    • 13:00

      Sickla IF Blå 3 (hemma) P-2013


      15:00
    • 13:00

      Djurö-Vindö IF 1 (borta) P-2012


      15:00
    • 15:00

      Mörtnäs IF Vit (borta) P-2009


      17:00
  • 23Sön
    • 09:00

      Värmdö IF Blå (hemma) P-2008


      11:00
    • 09:30

      Saltsjöbadens IF Vit (hemma) P-2006


      11:30
    • 10:00

      Träning PF-2015


      11:00
    • 11:00

      Träning PF-2016


      12:00
    • 11:00

      Espanyol Academy IF Vit (borta) P-2008


      13:00
    • 11:30

      Enskede IK Svart 3 (hemma) P-2009


      13:30
    • 12:00

      Träning P-2014


      13:00
    • 13:00

      Gustavsbergs IF FK Vit (borta) F-2013


      15:00
    • 13:30

      Vendelsö IK 1 (borta) P-2007


      15:30
    • 17:00

      Älvsjö AIK FF Gul 2 (borta) P-2009


      19:00
  • 24Mån
    v.21
  • 25Tis
  • 26Ons
  • 27Tor
  • 28Fre
    • 16:00

      Träning P-2009


      17:30
    • 17:45

      Boo FF 3 (borta) P-2006


      19:45
    • 18:00

      Träning P-2013


      19:00
    • 18:15

      Örby IS Blå (hemma) P-2009


      20:15
    • 18:15

      Saltsjöbadens IF (hemma) P-2008


      20:15
  • 29Lör
    • 11:00

      Mörtnäs IF Grön (borta) P-2012


      13:00
    • 11:00

      Sickla IF Blå 2 (hemma) P-2012


      13:00
    • 11:30

      FoC Farsta FF Röd (hemma) P-2009


      13:30
    • 11:30

      Boo FF 2 (borta) F-2013


      13:30
    • 12:00

      Ingarö IF Vit (hemma) F-2013


      14:00
    • 12:30

      Boo FF 5 (borta) P-2013


      14:30
    • 13:00

      Sickla IF Blå 1 (hemma) P-2013


      15:00
  • 30Sön
    • 09:00

      Fisksätra IF 1 (hemma) P-2009


      11:00
    • 09:00

      Rågsveds IF 1 (hemma) P-2008


      11:00
    • 09:30

      Hammarby IF FF 23 grön (borta) P-2008


      11:30
    • 09:30

      Sickla IF 1 (hemma) P-2007


      11:30
    • 10:00

      Träning PF-2015


      11:00
    • 10:30

      Enskede IK 2 (borta) P-2006


      12:30
    • 11:00

      Träning PF-2016


      12:00
    • 14:00

      Gustavsbergs IF FK Röd (borta) F-2013


      16:00
    • 14:15

      Espanyol Academy IF Grön (borta) P-2009


      16:15
    • 15:30

      Ingarö IF Svart (borta) P-2007


      17:30
  • 31Mån
    v.22