Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Jarlabergs IF

Följ

Jarlabergs IF

Följ oss för uppdateringar
Följ
Jarlabergs IF
Välj lag

April 2021

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.13
  • 2Fre
  • 3Lör
  • 4Sön
    • 11:30

      Motståndare (hemma) P-2008


      13:00
  • 5Mån
    v.14
  • 6Tis
  • 7Ons
  • 8Tor
    • 11:00

      Camp P-2009


      16:00
    • 17:00

      Träning P-2012


      18:30
    • 18:00

      Träning F-2013


      19:00
    • 18:00

      Träning P-2007


      19:00
    • 18:00

      Träning P-2006


      19:00
      Nacka IP 1
      Samlingstid: 17:45
      Anteckning: Träning om vi är minst 10 spelare
    • 18:00

      Träning P-2008


      19:30
    • 19:00

      Träning Old ones


      20:00
  • 9Fre
  • 10Lör
  • 11Sön
  • 12Mån
    v.15
  • 13Tis
  • 14Ons
  • 15Tor
  • 16Fre
  • 17Lör
  • 18Sön
  • 19Mån
    v.16
  • 20Tis
  • 21Ons
  • 22Tor
  • 23Fre
  • 24Lör
    • 09:00

      START SANKTAN F-2013


      13:00
    • 09:00

      Bagarmossen Kärrtorp BK 2 (borta) F-2013


      11:00
    • 09:00

      Järla IF FK Röd (borta) P-2012


      11:00
    • 10:30

      Boo FF 4 (borta) F-2013


      12:30
    • 11:00

      Boo FF 16 (hemma) P-2012


      13:00
    • 11:30

      Tyresö FF Gul (hemma) P-2009


      13:30
    • 12:00

      Tyresö FF Gul (hemma) F-2013


      14:00
    • 12:30

      Bagarmossen Kärrtorp BK (hemma) P-2006


      14:30
    • 13:00

      Boo FF 3 (hemma) P-2013


      15:00
    • 14:30

      Sickla IF 1 (hemma) P-2006


      16:30
  • 25Sön
    • 08:30

      Sickla IF B/V 1 (hemma) P-2008


      10:30
    • 10:00

      Reymersholms IK 2 (hemma) P-2008


      12:00
    • 10:00

      Träning PF-2015


      11:00
    • 11:00

      Träning PF-2016


      12:00
    • 11:30

      IFK Aspudden-Tellus Gul 2 (hemma) P-2009


      13:30
    • 12:00

      Boo FF 7 (borta) P-2013


      14:00
    • 12:00

      Träning P-2014


      13:00
    • 12:00

      IF Brommapojkarna 3 (borta) P-2007


      14:00
    • 17:00

      Älvsjö AIK FF Röd 2 (borta) P-2009


      19:00
    • 18:00

      Enskede IK Ljusblå3 (borta) P-2007


      20:00
  • 26Mån
    v.17
  • 27Tis
  • 28Ons
  • 29Tor
  • 30Fre
    • 16:00

      Träning P-2009


      17:30
    • 18:00

      Gustavsbergs IF FK Svart (hemma) P-2007


      20:00
    • 18:00

      Träning P-2013


      19:00