Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Jarlabergs IF

Följ

Jarlabergs IF

Följ oss för uppdateringar
Följ
Jarlabergs IF
Välj lag

September 2020

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.36
  • 2Ons
  • 3Tor
  • 4Fre
    • 16:00

      Träning P-2009


      17:30
    • 16:30

      Träning P-2007


      17:30
    • 18:00

      Älvsjö AIK FF 2 (borta) F-2009


      19:35
    • 19:15

      Värmdö IF Blå (borta) P-2008


      20:45
  • 5Lör
    • 09:00

      Hammarby IF FF 25 grön (hemma) P-2009


      11:00
    • 09:00

      Ingarö IF 1 (hemma) F-2009


      11:00
    • 09:45

      Älvsjö AIK FF Grön (borta) P-2006:A


      11:45
    • 09:45

      Träning P-2011


      11:00
    • 10:00

      Värmdö IF Vit (hemma) P-2011


      12:00
    • 10:15

      Hammarby IF FF 1 (hemma) F-2009


      12:15
    • 10:30

      Träningsmatch BP 08A Future Team P-2007


      12:00
    • 11:00

      Järla IF FK Gul (hemma) P-2012


      12:00
    • 11:00

      Boo FF 15 (borta) P-2011


      13:00
    • 12:00

      Teambuilding med övernattning F-2009


      00:00
    • 12:00

      Kick off P-12 P-2012


      15:00
    • 13:00

      KIF Örebro DFF/Adolfsbergs IK (borta) F17


      15:00
    • 13:00

      Träning P-2006


      14:30
    • 14:45

      BP Ungdom P06:10U (borta) P-2006:A


      16:15
    • 15:15

      Hammarby IF FF 11 vit (borta) P-2009


      17:15
    • 15:15

      Hammarby IF FF 10 vit (borta) P-2008


      16:45
  • 6Sön
    • 00:00

      Teambuilding med övernattning F-2009


      16:00
    • 09:30

      Hammarby IF FF 11 vit (borta) P-2007


      11:30
    • 10:00

      Träning F-2013


      11:00
    • 10:30

      Boo FF 3 (borta) P-2006


      12:30
    • 11:00

      Träning PF-2014


      12:00
    • 11:00

      Träning P-2013


      12:00
    • 11:30

      IF Brommapojkarna 11 (borta) P-2009


      13:30
    • 12:00

      Träning PF-2015


      13:00
    • 12:45

      Hanvikens SK Rosa (borta) P-2009


      14:45
    • 13:30

      Örby IS 1 (borta) P-2006:A


      15:30
    • 14:00

      Träningsmatch mot Älta IF F-2013


      15:00
  • 7Mån
    v.37
  • 8Tis
  • 9Ons
  • 10Tor
  • 11Fre
    • 16:00

      Träning P-2009


      17:30
    • 16:30

      Träning P-2007


      17:30
    • 18:15

      Sickla IF Blåvit 1 (borta) P-2008


      19:45
  • 12Lör
    • 09:00

      IFK Haninge 11 (hemma) P-2009


      11:00
    • 09:45

      Cafe P-2011


      11:00
    • 10:00

      Hammarby IF FF 5 grön (hemma) P-2011


      12:00
    • 10:15

      IFK Lidingö FK (borta) F-2009


      12:15
    • 10:15

      Boo FF 12 (hemma) P-2009


      12:15
    • 11:00

      Reymersholms IK 3 (borta) P-2011


      13:00
    • 11:15

      Skogås-Trångsunds FF Röd (hemma) P-2006:A


      13:15
    • 12:00

      Boo FF 18 (borta) P-2012


      13:00
    • 12:00

      Träning P-2013


      13:00
    • 12:30

      Gustavsbergs IF FK Vit (borta) F-2009


      14:30
    • 15:00

      Spårvägens FF blå (hemma) P-2007


      16:30
    • 16:30

      Vasalunds IF 1 (borta) P-2006:A


      18:30
    • 16:30

      Hanvikens SK (hemma) P-2006


      18:00
  • 13Sön
    • 09:30

      IF Brommapojkarna 9 (hemma) F-2009


      11:30
    • 10:00

      Träning F-2013


      11:00
    • 10:30

      Värmdö IF Svart (hemma) P-2007


      12:00
    • 11:00

      Träning PF-2014


      12:00
    • 11:00

      Träning P-2013


      12:00
    • 11:00

      IFK Haninge 12 (borta) P-2009


      13:00
    • 11:30

      Sickla IF Svart 4 (hemma) P-2008


      13:00
    • 12:00

      Träning PF-2015


      13:00
    • 12:00

      AIK FF P06:U (borta) P-2006:A


      14:00
    • 14:15

      Espanyol Academy IF 2 (borta) P-2009


      16:15
    • 15:15

      Bagarmossen Kärrtorp BK 2 (hemma) P-2006


      17:15
  • 14Mån
    v.38
  • 15Tis
  • 16Ons
    • 15:55

      Träning F-2009


      17:30
    • 17:00

      Träning P-2007


      18:30
    • 18:00

      Järla IF FK (borta) P-2011


      19:30
    • 18:30

      Träning P-2008


      20:00
    • 19:00

      Träning P-2006:A


      20:30
    • 19:00

      Träning P-2006


      20:30
    • 19:00

      Träning F17


      20:30
  • 17Tor
  • 18Fre
    • 16:00

      Träning P-2009


      17:30
    • 16:30

      Träning P-2007


      17:30
    • 16:30

      Träning F17


      17:45
    • 17:30

      Älta IF 1 (borta) P-2008


      19:00
  • 19Lör
    • 09:00

      Mörtnäs IF Grön (hemma) P-2009


      11:00
    • 09:00

      Nacka FC (hemma) F-2009


      11:00
    • 09:30

      Cafe P-2011


      11:00
    • 10:00

      Hammarby IF FF 27 grön (hemma) P-2011


      12:00
    • 10:15

      Järla IF FK Röd (borta) P-2009


      12:15
    • 11:00

      Sickla IF Röd 2 (hemma) P-2012


      12:00
    • 12:00

      Enskede IK 4 (borta) P-2006


      14:00
    • 14:00

      Topp Match P-2013


      15:30
    • 16:00

      Träningsmatch mot Apollon Solna FK F-2013


      17:00
    • 16:00

      Hanvikens SK Röd (borta) P-2007


      17:30
    • 18:00

      Dalkurd FF P06:A (hemma) P-2006:A


      19:30
  • 20Sön
    • 09:00

      Hammarby IF FF 30 grön (borta) P-2011


      11:00
    • 10:15

      Vendelsö IK Vit (hemma) P-2008


      11:45
    • 10:30

      Bortamatch mot Värmdö IF F-2013


      11:30
    • 11:00

      Träning PF-2014


      12:00
    • 11:00

      Träning P-2013


      12:00
    • 12:00

      Träning PF-2015


      13:00
    • 14:00

      IFK Aspudden-Tellus P14 Gul1 (borta) P-2006


      16:00
    • 15:30

      Espanyol Academy IF 3 (borta) P-2009


      17:30
    • 15:30

      Hammarby IF FF 10 grön (borta) P-2007


      17:00
    • 16:00

      Träning P-2012


      17:30
    • 16:15

      AIK FF 2 (borta) F-2009


      18:15
    • 16:30

      AIK FF 3 (borta) P-2006:A


      18:30
  • 21Mån
    v.39
  • 22Tis
    • 16:30

      Träning F17


      17:30
      Nacka Sportcenter - Budolokalen
      Samlingsinformation: Ombytta och klara 16:40
      Samlingstid: 16:25
      Anteckning: Fys med Kerstin
    • 17:00

      Träning P-2012


      18:00
    • 17:25

      Träning P-2008


      19:00
    • 17:30

      Träning P-2009


      19:00
    • 18:00

      Träning P-2007


      20:00
  • 23Ons
    • 15:55

      Träning F-2009


      17:30
    • 17:00

      Träning P-2007


      18:30
    • 18:30

      Träning P-2008


      20:00
    • 18:45

      Hammarby IF FF 9 grön (hemma) P-2006:A


      20:45
    • 19:00

      Träning F17


      20:45
    • 19:00

      Träning P-2006:A


      20:30
    • 19:00

      Träning P-2006


      20:30
  • 24Tor
  • 25Fre
  • 26Lör
    • 08:30

      Hanvikens SK Vit (hemma) P-2009


      10:30
    • 08:30

      Hammarby IF FF 2 mix (hemma) F-2009


      10:30
    • 09:30

      Cafe P-2011


      11:00
    • 09:45

      Saltsjöbadens IF 4 (hemma) P-2009


      11:45
    • 09:45

      Huddinge IF 3 (hemma) F-2009


      11:45
    • 10:00

      Järla IF FK Röd (hemma) P-2011


      12:00
    • 11:00

      Espanyol Academy IF 1 (borta) P-2012


      12:00
    • 11:00

      Essinge IK 1 (hemma) P-2006


      13:00
    • 12:45

      Enskede IK Svart 1 (borta) P-2008


      14:15
    • 13:00

      Lokal Derby P-2013


      14:00
    • 13:05

      Träning PF-2014


      14:05
    • 13:45

      Gustavsbergs IF FK Röd (borta) P-2007


      15:15
    • 18:30

      Hanvikens SK Röd (borta) P-2006:A


      20:30
  • 27Sön
    • 09:00

      Älvsjö AIK FF Grön 3 (hemma) P-2007


      10:30
    • 10:00

      Lännersta FF Svart (borta) P-2011


      12:00
    • 10:00

      Träning F-2013


      11:00
    • 10:00

      Älvsjö AIK FF Blå (hemma) P-2006


      12:00
    • 10:30

      Enskede IK 1 (hemma) P-2007


      12:00
    • 11:00

      Träning P-2013


      12:00
    • 11:30

      Täby FK 31 (borta) F-2009


      13:30
    • 11:30

      BK Fyren (borta) P-2009


      13:30
    • 11:30

      Tyresö FF Kru Gul (borta) P-2008


      13:00
    • 11:45

      Kungsängens IF (hemma) P-2006:A


      13:15
    • 12:00

      Träning PF-2015


      13:00
    • 14:00

      IF Brommapojkarna 3 (borta) P-2009


      16:00
    • 14:00

      Järla IF (borta) F-2009


      15:30
    • 16:00

      Sollentuna FK P06:A (borta) P-2006:A


      17:30
    • 16:45

      Boo FF (borta) F17


      18:45
  • 28Mån
    v.40
  • 29Tis
  • 30Ons