Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Jarlabergs IF

Följ

Jarlabergs IF

Följ oss för uppdateringar
Följ
Jarlabergs IF
Välj lag

Oktober 2020

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.40
  • 2Fre
    • 16:00

      Träning P-2009


      17:30
    • 16:30

      Träning P-2007


      17:30
    • 17:45

      Lagaktivitet F17


      21:00
  • 3Lör
    • 09:00

      Jarlaberg P09 Champions Cup P-2009


      00:00
    • 10:00

      Gustavsbergs IF Fotboll (hemma) P-2011


      11:30
    • 10:00

      Lidingö F09 (hemma) F-2009


      11:30
    • 10:30

      Motståndare (hemma) P-2008


      12:00
    • 12:15

      Hammarby IF FF 3 grön (hemma) P-2006:A


      14:15
    • 16:30

      Sickla IF Grön 1 (borta) P-2007


      18:00
    • 18:30

      Hammarby IF (hemma) F17


      20:30
  • 4Sön
    • 00:00

      Jarlaberg P09 Champions Cup P-2009


      16:00
    • 09:00

      Sickla IF Blå 3 (borta) P-2007


      10:30
    • 09:00

      Järla IF FK Svart (borta) P-2006


      11:00
    • 09:30

      Café P-2011


      11:00
    • 10:00

      Gustavsbergs IF Fotboll (hemma) P-2011


      11:30
    • 10:00

      Träning F-2013


      11:00
    • 10:45

      Sickla IF 2 (borta) P-2006


      12:45
    • 11:00

      Träning P-2013


      12:00
    • 11:00

      Träning PF-2014


      12:00
    • 11:00

      Huddinge IF (borta) F-2009


      13:00
    • 12:00

      Träning PF-2015


      13:00
    • 16:00

      Träning P-2012


      17:30
    • 18:00

      Sollentuna FK 1 (borta) P-2006:A


      20:00
  • 5Mån
    v.41
  • 6Tis
    • 16:45

      Träning P-2012


      18:00
    • 17:25

      Träning P-2008


      19:00
    • 17:30

      Träning P-2009


      19:00
    • 18:00

      Träning P-2007


      20:00
    • 18:00

      Träningsmatch mot Solberga BK F-2013


      19:00
  • 7Ons
  • 8Tor
  • 9Fre
    • 16:00

      Träning P-2009


      17:30
    • 16:30

      Träning P-2007


      17:30
    • 19:00

      Boo FF 4 (hemma) P-2006


      21:00
  • 10Lör
    • 07:00

      Tyresö (borta) F-2009


      18:00
    • 08:00

      Oktoberpokalen P-2009


      17:00
    • 08:00

      Nackamästerskapen P-2012


      14:30
    • 09:00

      Mörtnäs IF F14:1 (hemma) F-2013


      10:00
    • 09:00

      Cup Nackamästerskapen PF-2014


      00:00
    • 10:00

      Älta IF F14:1 (hemma) F-2013


      11:00
    • 10:15

      Saltsjöbadens IF 2 (hemma) P-2006


      12:15
    • 12:00

      Saltsjöbadens IF F14:1 (hemma) F-2013


      13:00
    • 12:00

      Boo FF 1 (hemma) P-2006:A


      14:00
    • 13:00

      Järla IF FK F14 Vit (hemma) F-2013


      14:00
    • 13:30

      AIK (hemma) P-2008


      15:00
    • 16:30

      Boo FF 8 (hemma) P-2007


      18:30
    • 18:00

      IFK Haninge 12 (hemma) P-2007


      19:30
  • 11Sön
    • 00:00

      Cup Nackamästerskapen PF-2014


      16:00
    • 08:00

      Oktoberpokalen P-2009


      17:00
    • 08:15

      Nackamästerskapen grupp 1 P-2011


      11:30
    • 08:30

      Nackamästerskapen P-2012


      15:00
    • 09:00

      IFK Stocksund (borta) P-2006:A


      11:00
    • 09:00

      Boo FF F13:3 (hemma) F-2013


      10:00
    • 10:15

      Nackamästerskapen grupp 2 P-2011


      14:00
    • 10:30

      Boo FF P13-7 (hemma) P-2013


      19:00
    • 11:00

      Träning P-2013


      12:00
    • 11:15

      Järla IF FK Vit (hemma) F-2013


      12:15
    • 12:00

      Träning PF-2015


      13:00
    • 12:00

      Saltsjöbadens IF (hemma) P-2013


      13:00
    • 13:30

      Älta IF p13 (hemma) P-2013


      14:30
    • 13:30

      Älta IF F13:1 (hemma) F-2013


      14:30
    • 15:00

      Boo FF F13:4 (hemma) F-2013


      16:00
    • 15:00

      Boo FF P13.8-2 (hemma) P-2013


      16:00
    • 17:00

      Saltsjöbadens IF F13:2 (hemma) F-2013


      18:00
    • 18:00

      Hammarby IF FF 14 grön (borta) P-2007


      19:30
  • 12Mån
    v.42
  • 13Tis
  • 14Ons
  • 15Tor
  • 16Fre
  • 17Lör
    • Heldag

      Fotboll24 invitational P-2006:A

    • 09:00

      Stockholmsmästerskapen P-2009


      17:00
    • 12:00

      Mälarhöjdens IK Fotboll 3 (borta) P-2006


      14:00
    • 12:30

      IFK Stockholm FK Blå B (borta) P-2007


      14:00
    • 13:30

      Hammarby IF (hemma) P-2008


      15:00
  • 18Sön
    • Heldag

      Fotboll24 invitational P-2006:A

    • 10:00

      Träning F-2013


      11:00
    • 11:00

      Träning PF-2014


      12:00
    • 11:00

      Träning P-2013


      12:00
    • 12:00

      AIK (hemma) P-2008


      13:30
    • 12:00

      Stureby SK Vit (borta) P-2007


      13:30
    • 12:00

      Träning PF-2015


      13:00
    • 13:00

      Mini Cup med BP och Älvsjö F-2009


      16:00
    • 14:00

      Hammarby IF FF 2 vit (borta) P-2006


      16:00
    • 16:00

      Träning P-2012


      17:30
  • 19Mån
    v.43
  • 20Tis
  • 21Ons
  • 22Tor
  • 23Fre
  • 24Lör
    • 11:00

      Stockholm 12 - akademi P-2006:A


      00:00
    • 11:00

      Stockholm 12 - div1 P-2006:A


      00:00
    • 12:00

      Fiskishelg P-2007


      00:00
    • 13:00

      Träningsmatch elvamanna Rågsveds IF U13 P-2007


      16:00
    • 16:00

      Espanyol 9manna P-2009


      17:30
  • 25Sön
    • Heldag

      Stockholm 12 - akademi P-2006:A

    • 00:00

      Stockholm 12 - div1 P-2006:A


      19:00
    • 00:00

      Fiskishelg P-2007


      20:00
    • Heldag

      Nackacupen P-2012

    • 11:00

      Träning P-2013


      12:00
    • 11:30

      Träningsmatch elvamanna FC Kallfors P-2007


      13:00
    • 15:30

      Träningsmatch mot Boo FF P-2009


      17:00
    • 17:00

      Träningsmatch elvamanna Västerhaninge IF P-2007


      19:45
  • 26Mån
    v.44
  • 27Tis
  • 28Ons
    • 15:15

      Träning P-2006


      16:45
    • 15:15

      Träning P-2006:A


      16:45
    • 19:00

      Träningsmatch Sickla IF P-2007


      20:30
  • 29Tor
    • 17:00

      2 Matcher mot Värmdö P-2013


      19:00
    • 17:30

      Värmdö IF F13 (hemma) F-2013


      18:30
    • 18:00

      Träning P-2007


      19:30
    • 18:00

      Träning P-2006


      19:30
  • 30Fre
  • 31Lör
    • 10:00

      Matchcamp Örebro SK P-2007


      14:00
    • 15:00

      Träning P-2006:A


      17:00