Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Irsta IF

Följ

Irsta IF

Följ oss för uppdateringar
Följ
Irsta IF
Välj lag

Juni 2021

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.22
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning U16/17


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 18:30

      Träning Flick Ungdom


      20:00
    • 18:30

      Träning F13U


      20:00
  • 2Ons
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:15
    • 17:00

      Träning P-11


      18:15
    • 17:50

      Träning F-13


      19:00
    • 18:00

      Föräldramöte P-06


      19:00
  • 3Tor
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning Flick Ungdom


      18:30
    • 17:00

      Träning F13U


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 18:00

      Träning F-12


      19:00
    • 18:15

      Träningsmatch i Orresta P-12


      19:30
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 18:30

      Träning U16/17


      20:00
    • 18:30

      Träning F-11


      20:00
  • 4Fre
  • 5Lör
    • 09:30

      Skiljebo SK P 10 3 (borta) P-11


      11:30
    • 10:00

      Sala FF 06/08 (borta) F13U


      12:00
    • 10:45

      IK Oden (borta) A-lag Herrar


      12:45
    • 11:00

      Teambuildingaktivitet F-12


      16:00
    • 12:30

      IFK Västerås FK F09/10 (hemma) F13U


      13:45
    • 13:00

      IK Franke P07 Vit/Barkarö SK 08 (borta) P-07


      15:00
    • 14:30

      Västerås IK P09:1 Svart (hemma) P-09


      16:30
    • 15:30

      Hovsta IF 2 (hemma) P-06


      17:30
  • 6Sön
    • 00:00

      Västerås SK FK P08 Grön (borta) P-07


      08:00
    • 10:00

      Sörstafors-Kolbäck FK F12-14 (hemma) F-13


      11:00
    • 10:00

      Skiljebo SK P11 Röd (borta) P-10


      11:15
    • 10:30

      Skiljebo SK P 07 Gul (borta) P-07


      12:30
    • 10:30

      Skiljebo SK P11 Vit (hemma) P-10


      11:50
    • 11:00

      Arboga Södra IF F12-13 Gul (hemma) F-13


      12:00
    • 11:00

      Träning P-16


      12:00
    • 12:00

      Hallstahammars SK FK (borta) P-06


      14:00
    • 12:00

      Matcher mot Fagersta & Surahammar P-12


      14:00
    • 12:00

      Surahammars FK F11 (hemma) F-11


      13:15
    • 12:00

      Västerås SK FK P09 VIT (borta) P-09


      14:00
    • 13:15

      Forsby FF (borta) F-12


      14:15
    • 14:00

      Ekeby BK/Surahammar (hemma) Flick Ungdom


      16:00
    • 14:00

      Hallstahammars SK FK P-11 Vit (hemma) P-11


      16:00
    • 14:30

      Västanfors IF FK F08 (hemma) F13U


      16:30
    • 16:00

      Västerås SK FK P11 Vit (hemma) P-11


      18:00
    • 16:00

      Träning F-16


      17:00
    • 16:00

      Träning P-15


      17:00
    • 17:00

      Surahammars FK P04 (hemma) U16/17


      19:00
    • 17:00

      Tillberga IK Fotboll P-13 (borta) P-13


      19:00
    • 18:30

      IFK Västerås FK P09 (hemma) P-09


      20:30
  • 7Mån
    v.23
  • 8Tis
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning U16/17


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 18:30

      Träning Flick Ungdom


      20:00
    • 18:30

      Träning F13U


      20:00
  • 9Ons
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:15
    • 17:00

      Träning P-11


      18:15
    • 17:50

      Träning F-13


      19:00
    • 18:00

      Träningsmatch mot Romfartuna GIF F-12


      19:00
    • 18:30

      DM-match mot Skiljebo F06 Flick Ungdom


      20:30
  • 10Tor
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning Flick Ungdom


      18:30
    • 17:00

      Träning F13U


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 18:00

      Träning F-12


      19:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Gideonsbergs IF P07 (hemma) P-07


      20:30
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 18:30

      Träning U16/17


      20:00
    • 18:30

      Träning F-11


      20:00
  • 11Fre
  • 12Lör
    • 10:00

      Köping FF P07 Svart (hemma) P-07


      12:00
    • 10:30

      Skiljebo SK P10 2 (hemma) P-10


      11:45
    • 10:30

      Västerås SK FK P13 Vit (hemma) P-13


      12:00
    • 11:00

      Rynninge IK 2 (borta) Flick Ungdom


      13:00
    • 11:00

      Barkarö SK F08 (borta) F13U


      13:00
      Barkarö IP
      Serie: Flick 9m9 Grön vår Västmanland
      Samlingsinfo: Barkarö IP
      Samlingstid: 10:15
      Anteckning: OBS! Vi spelar i helsvart
      Resultat och referat
    • 11:45

      Kioskansvar F13U


      13:30
    • 12:00

      IK Franke P11 (borta) P-11


      14:00
    • 12:30

      Forsby FF 1 (hemma) F13U


      14:30
    • 15:00

      Sätra IF P08-10 (borta) P-09


      17:00
    • 15:00

      Hallstahammars SK FK (borta) A-lag Herrar


      17:00
  • 13Sön
    • 09:30

      Köping FF 09 Röd (borta) P-10


      10:45
    • 10:00

      Match mot Dingtuna och Oden P-12


      19:00
    • 10:00

      Västerås BK 30 P09 Svart (borta) P-09


      12:00
    • 10:00

      Syrianska IF Kerburan F10-12 (borta) F-11


      11:15
    • 11:00

      Träning P-16


      12:00
    • 12:00

      Gideonsbergs IF Vit (hemma) F-12


      13:00
    • 13:00

      Romfartuna GIF Västerås F13 (borta) F-13


      14:00
    • 14:00

      Syrianska FC (hemma) P-06


      16:00
    • 14:00

      Barkarö SK P08 (hemma) P-07


      16:00
    • 14:30

      Sala FF P09 Röd (hemma) P-09


      16:30
    • 15:30

      Kioskansvar F13U


      18:00
    • 16:00

      Munktorps BK PF 11-12 (hemma) P-11


      18:00
    • 16:00

      Träning F-16


      17:00
    • 16:00

      Träning P-15


      17:00
    • 16:30

      IFK Västerås FK F07/08 Blå (hemma) F13U


      18:30
    • 17:15

      IFK Kumla (borta) U16/17


      19:15
    • 18:00

      Köping FF 2010 lag 3 (hemma) P-11


      20:00
  • 14Mån
    v.24
  • 15Tis
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning U16/17


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 18:30

      Träning F13U


      20:00
    • 19:00

      Adolfsbergs IK 2 (hemma) P-06


      21:00
  • 16Ons
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning Flick Ungdom


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:15
    • 17:00

      Träning P-11


      18:15
    • 17:50

      Träning F-13


      19:00
    • 18:00

      Västerås BK 30 P07 SVART (hemma) P-07


      20:00
    • 19:00

      Köpings FF (borta) U16/17


      21:00
  • 17Tor
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning Flick Ungdom


      18:30
    • 17:00

      Träning F13U


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 18:00

      Städning Ullviliden F-13


      19:00
    • 18:00

      Träning F-12


      19:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 18:30

      Träning U16/17


      20:00
    • 18:30

      Träning F-11


      20:00
  • 18Fre
  • 19Lör
    • 10:00

      Fagersta Södra IK P07 (hemma) P-07


      12:00
    • 10:00

      Skiljebo SK P 11 Gul (borta) P-11


      12:00
    • 10:00

      Tillberga IK Fotboll 09-10 (hemma) F-11


      11:15
    • 10:00

      Match mot Romfartuna och vsk P-12


      11:00
    • 11:00

      Västerås BK 30 1 (hemma) Flick Ungdom


      13:00
    • 12:30

      Barkarö SK P09 (hemma) P-09


      14:30
    • 14:30

      Skiljebo SK F08 (hemma) F13U


      16:30
  • 20Sön
    • 10:00

      Skiljebo SK F 13 Gul (hemma) F-13


      11:00
    • 10:00

      Barkarö SK Svart (borta) F-12


      11:00
    • 10:00

      IFK Västerås FK P10 (borta) P-09


      12:00
    • 10:30

      Kungsör BK P11 (hemma) P-10


      11:45
    • 10:30

      Tillberga IK P10 (borta) P-10


      11:45
    • 11:00

      Träning P-16


      12:00
    • 12:00

      Match mot Vsk P-12


      13:00
    • 14:00

      Örebro SK FK (borta) P-06


      16:00
    • 15:00

      Tillberga IK Fotboll (borta) A-lag Herrar


      17:00
    • 15:30

      Fagersta Södra IK P13 (borta) P-13


      17:30
    • 16:00

      Gideonsbergs IF F06 (borta) Flick Ungdom


      18:00
    • 16:00

      Västerås SK FK P11 Grön (hemma) P-11


      18:00
    • 16:00

      Västerås BK 30 F09 (borta) F13U


      18:00
    • 16:00

      Träning F-16


      17:00
    • 16:00

      Träning P-15


      17:00
    • 17:00

      Frövi IK 1 (hemma) U16/17


      19:00
    • 17:00

      Arboga Södra IF P09 Gul (borta) P-09


      19:00
    • 18:00

      IK Oden P10 (hemma) P-11


      20:00
  • 21Mån
    v.25
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning F-14/15


      18:00
    • 17:00

      Träning F-12


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:15
    • 18:00

      Städvecka Klinta IP P-06


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning F-11


      19:30
    • 18:15

      Träning F13U


      19:30
    • 18:30

      Träning Flick Ungdom


      20:00
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 18:30

      Sätra IF (borta) P-09


      19:45
    • 19:30

      IFK Västerås FK P06 (borta) P-06


      21:30
  • 22Tis
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning U16/17


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 17:00

      Domarutbildning P-07


      19:30
    • 18:00

      Tillberga IK/Tortuna SK (borta) F13U


      19:30
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 18:30

      Träning Flick Ungdom


      20:00
    • 18:30

      Möte spelarråd och ledare P-07


      19:30
  • 23Ons
    • 16:00

      Träning P-06


      17:30
    • 16:30

      Träning P-11


      17:30
    • 16:30

      Träning P-11


      17:30
    • 16:50

      Träning F-13


      18:00
  • 24Tor
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning F13U


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 18:00

      Planerad semester P-06


      19:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 18:30

      Träning U16/17


      20:00
    • 18:30

      Träning F-11


      20:00
  • 25Fre
  • 26Lör
  • 27Sön
    • 10:20

      Minicup Köping P-11


      13:00
    • 11:00

      Träning P-16


      12:00
    • 15:00

      Träning A-lag Herrar


      16:30
    • 16:00

      Romfartuna GIF Västerås P06/07 (borta) P-07


      18:00
  • 28Mån
    v.26
  • 29Tis
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:00

      Träning U16/17


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 17:00

      Avslutning P-10


      19:30
    • 18:30

      Träning Flick Ungdom


      20:00
    • 18:30

      Träning F13U


      20:00
  • 30Ons
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:15