Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Irsta IF

Följ

Irsta IF

Följ oss för uppdateringar
Följ
Irsta IF
Välj lag

Oktober 2021

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.39
    • 18:45

      Dalkurd FF (hemma) P-06


      20:45
  • 2Lör
    • Heldag

      Ekebycupen P-09

    • Heldag

      Select Cup i Örebro P-12

    • 10:00

      Vänskapsmatch mot Franke P11 P-11


      12:00
    • 12:00

      Västanfors IF FK F07 (hemma) F13U


      14:00
    • 14:15

      Bemanning A-lagets matchkiosk Klinta F13U


      17:00
    • 15:00

      Västerås BK 30 (hemma) A-lag Herrar


      17:00
  • 3Sön
    • Heldag

      Ekebycupen P-09

    • Heldag

      Träning P-09

    • 11:00

      Gideonsbergs IF F08 (borta) F13U


      13:00
    • 12:00

      IFK Västerås FK P07 (borta) P-07


      14:00
    • 15:00

      Kolsva IF P07-08 (borta) P-07


      17:00
    • 15:00

      Match mot Tillberga! F-14/15


      16:00
    • 16:00

      Gideonsbergs IF (borta) Flick Ungdom


      18:00
    • 16:00

      Träning F-16


      17:00
  • 4Mån
    v.40
  • 5Tis
  • 6Ons
  • 7Tor
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Återställa efter vildsvin - föräldrar behövs F13U


      18:30
    • 18:00

      Avslutningsträff F-12


      20:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 18:30

      Träning U16/17


      20:00
    • 18:30

      Träning F13U


      20:00
  • 8Fre
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 22:00

      Inventering nästa säsong&höst/vinter F13U


      23:00
    • 22:00

      Intresseanmälan Futsalserie F13U


      23:00
  • 9Lör
    • 10:00

      VSK (hemma) P-07


      12:00
    • 11:30

      Västerås BK 30 F09 (hemma) F13U


      13:30
    • 15:00

      Västerås AFG (borta) A-lag Herrar


      17:00
  • 10Sön
    • 10:00

      Träningsmatch mot Ekeby P-11


      11:30
    • 12:00

      Kolsva (borta) P-07


      13:30
    • 12:00

      Irsta IF (hemma) U16/17


      14:00
    • 14:20

      Distriktslag F06 - Dubbelmatch Uppland Flick Ungdom


      20:00
    • 15:00

      FC Kallfors (borta) P-06


      17:00
  • 11Mån
    v.41
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
  • 12Tis
  • 13Ons
    • 18:00

      Distriktslag F07 - Matchläger Flick Ungdom


      21:00
    • 18:00

      Distriktslag F07 - Matchläger F13U


      21:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 19:30

      Träning P-07


      21:00
  • 14Tor
    • 16:45

      Träning U16/17


      18:15
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 18:00

      Tränarmöte A-lag Herrar


      20:00
    • 18:30

      Träning F13U


      20:00
    • 19:30

      Distriktslag F05 - Träning Flick Ungdom


      21:30
    • 19:30

      Träning Flick Ungdom


      21:00
      Råby konstgräs
      Samlingsinformation: Råby IP
      Samlingstid: 19:15
  • 15Fre
    • 19:15

      Djurgårdens IF (hemma) P-06


      21:15
  • 16Lör
    • 07:20

      Skjuts till/från Rosvalla P-07


      07:30
    • 08:00

      Rosvalla Cup P-07


      00:00
    • 08:00

      McDonalds Cup P-10


      00:00
    • 09:00

      McDonalds Cup Flick Ungdom


      00:00
    • 09:00

      McDonalds Cup P-11


      00:00
    • 09:00

      McDonalds cup F13U


      00:00
    • 18:00

      Övernattning McDonalds Cup P-10


      23:00
  • 17Sön
    • 00:00

      Rosvalla Cup P-07


      19:00
    • 00:00

      McDonalds Cup P-10


      16:00
    • Heldag

      McDonalds Cup Flick Ungdom

    • 00:00

      McDonalds Cup P-11


      18:00
    • 00:00

      McDonalds cup F13U


      18:00
    • 08:00

      Säsongsavslutning P-09


      14:00
    • 17:00

      Inspirationsdag F-11


      19:00
  • 18Mån
    v.42
    • 19:00

      Adolfsbergs IK 1 (borta) U16/17


      21:00
    • 19:00

      Adolfsbergs IK (borta) U16/17


      21:00
  • 19Tis
  • 20Ons
  • 21Tor
  • 22Fre
  • 23Lör
  • 24Sön
  • 25Mån
    v.43
  • 26Tis
  • 27Ons
  • 28Tor
  • 29Fre
  • 30Lör
  • 31Sön