Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IK Frej Täby Fotboll

Följ

IK Frej Täby Fotboll

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
IK Frej Täby Fotboll
Välj lag

December 2017

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.48
  • 2Lör
    • 11:00

      Huddinge IF (hemma) F07


      13:00
    • 11:15

      Djurgårdens IF Ungdomsfotboll (borta) P05


      13:00
    • 13:00

      Hammarby IF (U19) (borta) P99


      15:00
    • 13:15

      SÄSONGSAVSLUTNING F07


      16:00
    • 16:00

      Ledarträff P07


      17:30
  • 3Sön
    • 08:30

      Träning BOIL P-12


      10:30
    • 10:00

      Ledarnärvaro BOIL P-12


      11:00
    • 10:00

      Träning P10


      11:00
    • 10:00

      Svårsamarbete 2017 F05


      16:00
    • 10:30

      Träning BOIL -11


      11:30
    • 11:15

      IFK Haninge (hemma) P03


      14:15
    • 12:00

      Träning P06


      13:30
    • 12:45

      Träning F10


      14:00
    • 13:00

      Träning P09


      14:15
    • 13:00

      Västerås SK (U17) (borta) U19


      14:00
    • 14:15

      Träning P07


      15:30
    • 14:15

      Träning F08


      15:30
    • 15:30

      Träning F09


      16:30
    • 15:30

      Träning P04


      17:00
    • 16:00

      Föräldramöte P06 P06


      18:00
    • 16:45

      Träning P08


      18:00
    • 17:15

      Träning F05


      18:30
    • 18:15

      Träning P06


      19:30
    • 18:30

      Träning F06


      19:30
  • 4Mån
    v.49
    • 16:00

      Träning Futsal akademi 08


      17:00
    • 17:15

      Träning P03


      18:55
    • 17:30

      Träning P17


      18:45
    • 17:45

      Träning F06


      18:45
    • 18:30

      Träning P99


      20:00
    • 18:30

      Träning F04


      20:00
    • 18:30

      Träning U19


      20:15
    • 18:30

      Träning P06


      20:00
    • 18:30

      Träning P05


      20:00
    • 19:45

      Träning F16-19


      21:15
    • 19:45

      Träning F03


      21:15
    • 20:00

      Träning P04


      21:15
  • 5Tis
    • 17:30

      Träning P10


      18:45
    • 18:30

      Träning P03


      20:10
    • 18:45

      Träning P07


      20:00
    • 20:00

      Träning P99


      21:30
  • 6Ons
    • 16:00

      Träning Futsal akademi 09


      17:00
    • 17:15

      Träning F05


      18:45
    • 17:30

      Träning P04


      18:45
    • 17:30

      Träning P08


      18:45
    • 18:30

      Träning U19


      20:15
    • 18:30

      Träning F06


      20:00
    • 18:30

      Viggbyholms IK FF (hemma) F07


      19:45
    • 18:45

      Träning P17


      20:00
    • 19:45

      Träning P03


      21:25
  • 7Tor
    • 17:15

      Träning P99


      18:45
    • 17:30

      Spelarmöte med nya huvudtränaren F04


      19:20
    • 18:30

      Träning P05


      20:00
    • 18:30

      Träning P06


      20:00
    • 18:45

      Träning P17


      20:00
    • 19:30

      Föräldramöte F02 F16-19


      21:00
    • 19:45

      Träning F16-19


      21:15
    • 19:45

      Träning U19


      21:30
  • 8Fre
    • 15:45

      Träning Futsal akademi 05-06


      16:45
    • 16:30

      Träning P03


      18:00
      Näsbydal skolan, Gymnastiksal
      Anteckning: Fysträning i Näsbydals Gymnastiksal.
      Samling/ uppvärmningen startar 16.40
      Svara på kallelsen senast torsdag 22.00

      Hälsningar Ledarna
    • 17:30

      Träningsmatch P08


      18:30
  • 9Lör
    • 10:45

      Täby FK (hemma) P04


      12:00
    • 12:30

      Träning P06


      13:30
    • 14:00

      Inställd Engelbrektscup F05


      20:15
  • 10Sön
    • 08:30

      Träning BOIL P-12


      10:30
    • 10:00

      Ledarnärvaro BOIL P-12


      11:00
    • 10:00

      Träning P10


      11:00
    • 10:30

      Träning BOIL -11


      11:30
    • 12:45

      Träning F10


      14:00
    • 13:00

      Träning P09


      14:15
    • 13:00

      Föräldramöte Boil 11 BOIL -11


      15:00
    • 13:20

      AIK (borta) F07


      15:30
    • 15:30

      Träning F09


      16:30
    • 15:30

      Träning P04


      17:00
    • 16:30

      Träningsmatch P08


      18:00
    • 16:45

      Träning P08


      18:00
    • 17:15

      Träning F05


      18:30
    • 18:15

      Träning P06


      19:30
    • 18:30

      Träning F06


      19:30
  • 11Mån
    v.50
    • 16:00

      Träning Futsal akademi 08


      17:00
    • 17:15

      Träning F16-19


      18:55
    • 17:15

      Träning P03


      18:55
    • 17:20

      Laserdome med F03 F03


      19:30
    • 17:30

      Träning P17


      18:45
    • 17:45

      Träning F06


      18:45
    • 18:30

      Träning U19


      20:15
    • 18:30

      Träning P06


      20:00
    • 18:30

      Träning P05


      20:00
    • 20:00

      Träning P04


      21:15
  • 12Tis
  • 13Ons
  • 14Tor
    • 15:30

      Träning inomhus P08


      16:30
    • 18:30

      Träning P06


      20:00
    • 18:30

      Träning P05


      20:00
    • 18:45

      Träning P17


      20:00
  • 15Fre
  • 16Lör
    • 09:00

      FC Djursholm 1 (borta) P09


      11:00
    • 10:00

      Träningsmatcher P08


      12:00
    • 11:00

      Årsavslutning - Frejluren - Europaresa 2018 F16-19


      16:00
    • 11:00

      Täby FK lag 10 (borta) P09


      13:00
    • 12:00

      FD Djursholm 2 (borta) P09


      14:00
    • 13:00

      Bällsta 1 (borta) P09


      15:00
    • 16:00

      Bällsta 2 (borta) P09


      18:00
  • 17Sön
    • 08:45

      Träning P03


      10:30
    • 10:00

      Träning P10


      11:00
    • 10:00

      Mini-cup 9-manna F06


      12:00
    • 11:00

      Träning F10


      12:00
    • 13:00

      Träning P09


      15:00
    • 13:20

      Träning F07


      14:30
    • 15:30

      Vallentuna BK DF (borta) F05


      17:00
    • 15:30

      Träning F09


      16:30
    • 15:30

      Julavslutning med Laserdome och pizza F04


      17:30
    • 15:30

      Träning P04


      17:00
    • 16:45

      Träning P08


      18:00
  • 18Mån
    v.51
    • 17:15

      Träning P03


      18:55
    • 17:30

      Träning P17


      18:45
    • 17:45

      Träning F06


      18:45
  • 19Tis
  • 20Ons
    • 17:30

      Träning P08


      18:45
    • 18:45

      Träning P17


      20:00
    • 19:00

      Namnunderskrifter P17


      19:30
  • 21Tor
    • 18:45

      Träning P17


      20:00
  • 22Fre
    • 13:00

      EIFs minicup P10


      17:00
    • 16:30

      Träning P03


      18:00
  • 23Lör
  • 24Sön
  • 25Mån
    v.52
    • 11:00

      Spontan fotboll P03


      13:00
    • 17:30

      Träning P17


      18:45
  • 26Tis
    • 09:00

      Annandagsfotboll P08


      10:30
    • 10:30

      "Familjefotboll" F06


      12:00
  • 27Ons
    • 18:45

      Träning P17


      20:00
  • 28Tor
    • 09:00

      Jullovsfotboll P08


      10:30
    • 18:45

      Träning P17


      20:00
  • 29Fre
    • 08:00

      CUP - Johan Björkmans Pokal P08


      19:00
  • 30Lör
    • 12:30

      Träning F03


      14:00
  • 31Sön
    • 09:00

      Nyårsboll P08


      11:00
    • 10:00

      Ledarnärvaro BOIL P-12


      11:00
    • 11:00

      Nyårsfotboll U19


      13:00