Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IK Frej Täby Fotboll

Följ

IK Frej Täby Fotboll

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Läs mer om vår cookie policy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

November 2017

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.44
    • 12:45

      Träning F03


      14:15
    • 17:30

      Träning P08


      18:45
    • 17:30

      Träning P04


      18:45
    • 18:30

      Träning U17


      20:15
    • 18:45

      Träning P02


      20:00
    • 18:45

      Träning F07


      20:00
    • 20:00

      End of Year Meeting Damfotboll


      21:00
  • 2Tor
    • 18:30

      Träning P05


      20:00
    • 18:45

      Träning P04


      20:00
    • 18:45

      Träning P02


      20:00
  • 3Fre
    • 09:30

      Träning F03


      11:00
  • 4Lör
    • 08:30

      11-mannacup F04


      14:15
    • 08:45

      Testövningar P08


      10:00
    • 10:00

      Motståndare (borta) P07


      11:00
    • 11:00

      Motståndare (borta) P07


      12:00
    • 11:30

      Vallentuna BK DF (hemma) F05


      12:30
  • 5Sön
    • 10:00

      Ledarnärvaro BOIL -12


      11:00
    • 10:00

      Träning P10


      11:00
    • 10:30

      Träning BOIL -11


      11:30
    • 11:00

      Träningscup P05


      17:00
    • 11:00

      Träning P06


      18:00
    • 11:00

      Grillning egen cup P06


      17:00
    • 11:00

      Grillning egen cup P06


      17:00
    • 11:00

      Träning P06


      17:00
    • 11:00

      Träning P06


      17:00
    • 12:45

      Träning F10


      14:00
    • 13:00

      Träning P09


      14:15
    • 16:45

      Träning P08


      18:00
    • 18:00

      Träning F05


      19:30
    • 18:05

      Fys P08


      18:35
    • 18:15

      Träning P06


      19:30
  • 6Mån
    v.45
    • 17:15

      Träning P03


      18:55
    • 17:15

      Träning F06


      18:45
    • 17:30

      Träning F07


      18:45
    • 17:30

      Träning P04


      18:45
    • 17:30

      Träning P02


      18:45
    • 18:30

      Träning U19


      20:00
    • 18:30

      Träning F04


      20:00
    • 18:30

      Träning U17


      20:15
    • 18:30

      Träning P06


      20:00
    • 18:30

      Träning P05


      20:00
    • 19:45

      Träning F03


      21:15
    • 19:45

      Träning F16-19


      21:15
    • 20:00

      Spelarmöte F04


      21:00
  • 7Tis
  • 8Ons
    • 17:15

      Träning F03


      18:45
    • 17:15

      Träning F05


      18:45
    • 17:30

      Träning P08


      18:45
    • 17:30

      Träning P04


      18:45
    • 18:30

      Träning U17


      20:15
    • 18:30

      Träning F06


      20:00
    • 18:45

      Träning F07


      20:00
    • 18:45

      Träning P02


      20:00
    • 20:00

      Träning Damfotboll


      21:15
  • 9Tor
    • 17:15

      Träning U19


      18:45
    • 17:15

      Träning P03


      18:45
    • 17:30

      Träning F04


      18:45
    • 18:15

      Träning P04


      20:00
    • 18:30

      Träning P05


      20:00
    • 18:30

      Träning P06


      20:00
    • 18:45

      Träning P02


      20:00
    • 19:45

      Träning U17


      21:30
    • 19:45

      Träning F16-19


      21:15
    • 20:00

      Träning Damfotboll


      21:15
  • 10Fre
    • 17:15

      Träning U17


      19:00
    • 19:45

      VM-playoff: Sverige - Italien F04


      22:45
    • 20:00

      Sverige- Italien P03


      23:00
    • 20:30

      SWE-ITA på Vikingavallen F16-19


      22:45
    • 20:30

      Sve-Itl storbild F03


      22:45
    • 20:45

      Playoff till VM: Sve-Ita F05


      23:45
    • 20:45

      Sverige-Italien P02


      23:00
    • 20:45

      VM Kval Sverige - Italien F06


      23:00
  • 11Lör
    • 08:15

      Uppdaterad: Svårsamarbete 2017 F05


      12:45
    • 09:00

      Träningsmatcher P08


      12:00
    • 09:00

      IK Frej 1 (hemma) P04


      19:00
    • 11:15

      Täby FK (hemma) F08


      13:00
    • 11:30

      Bällsta FF 3 (borta) P09


      12:30
    • 11:30

      Bällsta FF 1 (borta) P09


      12:30
    • 11:30

      Bällsta FF (borta) P09


      12:30
    • 11:30

      Arenastyrka U17


      13:30
    • 11:30

      Höstavslutning P06


      15:00
    • 12:00

      Bollkallar IK Frej - Akropolis P05


      15:00
    • 12:00

      Försäljning lotter A-lagsmatch F05


      15:00
    • 12:15

      Minispelare P08


      13:30
    • 12:15

      Minispelare - Kallelse P07


      13:15
  • 12Sön
    • 08:30

      Träning BOIL -12


      10:30
    • 09:00

      IK Frej 2 (hemma) P04


      19:00
    • 09:30

      Novembercupen Stocksund F05


      13:15
    • 10:00

      Ledarnärvaro BOIL -12


      11:00
    • 10:00

      Träning P10


      11:00
    • 10:00

      Träningsmatch Bele Barkarby F06


      11:00
    • 10:30

      Träning BOIL -11


      11:30
    • 11:15

      AIK (hemma) P03


      14:15
    • 12:00

      Djurgårdens IF (U17) (borta) U17


      14:00
    • 12:45

      Träning F10


      14:00
    • 13:00

      Träning P09


      14:15
    • 13:00

      Motståndare (hemma) P07


      17:00
    • 13:00

      Motståndare (hemma) P07


      17:00
    • 13:00

      Intresseanmälan träningsmatcher P07


      16:00
    • 14:00

      IFK Österåker FK (hemma) F03


      16:30
    • 14:00

      TRÄNINGSMATCHER NOVEMBER - Del 1 P06


      16:00
    • 14:00

      Saltsjöbadens IF (borta) F07


      15:00
    • 14:15

      Hammarby IF Fotboll (borta) P05


      16:00
    • 16:30

      TRÄNINGSMATCH BÄLLSTA 12/11 KL 1630 P06


      17:30
    • 16:45

      Träning P08


      18:00
    • 18:05

      Fys P08


      18:35
    • 18:15

      Träning P06


      19:30
  • 13Mån
    v.46
    • 17:15

      Träning P03


      18:55
    • 17:15

      Träning F06


      18:45
    • 17:30

      Träning F07


      18:45
    • 17:30

      Träning P02


      18:45
    • 18:30

      Träning U19


      20:00
    • 18:30

      Träning F04


      20:00
    • 18:30

      Träning U17


      20:15
    • 18:30

      Träning P06


      20:00
    • 18:30

      Träning P05


      20:00
    • 19:45

      Träning F16-19


      21:15
    • 19:45

      Träning F03


      21:15
  • 14Tis
    • 17:00

      Träningsmatch Täby FK F08


      19:00
    • 17:15

      Träning F16-19


      18:45
    • 17:30

      Träning F08


      18:45
    • 17:30

      Träning P10


      18:45
    • 18:30

      Träning P03


      20:10
    • 18:45

      Träning P07


      20:00
    • 19:00

      Fysträning F03


      20:00
    • 19:00

      LEDARMÖTE F07 F07


      21:00
    • 20:00

      Träning U19


      21:30
  • 15Ons
    • 17:15

      Träning F03


      18:45
    • 17:15

      Träning F05


      18:45
    • 17:30

      Träning P08


      18:45
    • 17:30

      Träning P04


      18:45
    • 18:30

      Träning U17


      20:15
      Vikingavallen
    • 18:30

      Träning F06


      20:00
    • 18:45

      Träning F07


      20:00
    • 18:45

      Träning P02


      20:00
    • 19:00

      Träningsmatch IK Frej - Täby FK F06


      20:00
    • 19:45

      Träning P03


      21:25
    • 20:00

      Träning Damfotboll


      21:15
  • 16Tor
    • 17:15

      Träning U19


      18:45
    • 17:30

      Träning F04


      18:45
    • 18:15

      Träning P04


      20:00
    • 18:30

      Träning P05


      20:00
    • 18:30

      Träning P06


      20:00
    • 18:45

      Träning P02


      20:00
    • 18:45

      Föreläsning agentverksamhet U17


      19:45
    • 19:00

      Föräldramöte F04 F04


      21:00
    • 19:45

      Träning U17


      21:30
    • 19:45

      Träning F16-19


      21:15
    • 20:00

      Träning Damfotboll


      21:15
  • 17Fre
    • 17:15

      Träning U17


      19:00
  • 18Lör
    • 09:00

      Träningsmatcher P08


      12:00
    • 10:00

      Saltsjö Boo FF (borta) P04


      12:00
    • 12:15

      Träningsmatch mot F03 F04


      14:30
    • 13:00

      IK Frej F04 (hemma) F03


      14:30
    • 16:20

      Säsongsavslutning P03 P03


      18:00
    • 17:00

      Kickoff vintersäsong F06


      20:00
  • 19Sön
    • 08:30

      Träning BOIL -12


      10:30
    • 09:15

      Bortamatch mot Lidingö P06


      11:00
    • 10:00

      Träningsmatch F05


      11:00
    • 10:00

      Ledarnärvaro BOIL -12


      11:00
    • 10:00

      Träning P10


      11:00
    • 10:00

      Träningsmatch m F05 IK Frej - AIK F06


      11:00
    • 10:30

      Träning BOIL -11


      11:30
    • 11:00

      Bagarmossen Kärrtorp BK (borta) F07


      12:00
    • 12:00

      Enebybergs IF (borta) F05


      13:00
    • 12:00

      BK Sport (borta) P03


      18:00
    • 12:00

      Träningsmatch mot Brottby SK F04


      13:30
    • 12:45

      Träning F10


      14:00
    • 13:00

      Träning P09


      14:15
    • 13:00

      Älvsjö AIK FF (U17) (hemma) U17


      15:00
    • 14:15

      Träning P07


      15:30
    • 14:15

      Träning F08


      15:30
    • 16:15

      Dalkurd FF (U19) (borta) U19


      18:15
    • 16:45

      Träning P08


      18:00
    • 18:05

      Träning P08


      18:35
    • 18:15

      Träning P06


      19:30
  • 20Mån
    v.47
    • 16:00

      Träning Futsal akademi 08


      17:00
    • 17:15

      Träning P03


      18:55
    • 17:30

      Träning P02


      18:45
    • 17:30

      Träning F07


      18:45
    • 17:45

      Träning F06


      18:45
    • 18:30

      Träning U19


      20:00
    • 18:30

      Träning F04


      20:00
    • 18:30

      Träning U17


      20:15
    • 18:30

      Träning P06


      20:00
    • 18:30

      Träning P05


      20:00
    • 19:45

      Träning F16-19


      21:15
    • 19:45

      Träning F03


      21:15
    • 20:00

      Träning P04


      21:15
  • 21Tis
    • 17:15

      Träning F16-19


      18:45
    • 17:30

      Träning F08


      18:45
    • 18:30

      Träning P03


      20:10
    • 19:00

      Föreläsning U19


      20:00
    • 19:00

      Föreläsning Markus Johannesson U17


      20:00
    • 19:00

      Föreläsning F16-19


      20:00
    • 20:00

      Träning U19


      21:30
  • 22Ons
    • Heldag

      Träning inställd F05

    • 16:00

      Träning Futsal akademi 09


      17:00
    • 17:30

      Träning P08


      18:45
    • 17:30

      Träning P04


      18:45
    • 18:30

      Träning U17


      20:15
    • 18:30

      Träningen inställd pga snö F06


      20:00
    • 18:45

      Träning F07


      20:00
    • 18:45

      Träning P02


      20:00
    • 19:45

      Träning P03


      21:25
    • 20:00

      Träning Damfotboll


      21:15
  • 23Tor
    • 17:15

      Träning U19


      18:45
    • 17:30

      Träning F04


      18:45
    • 18:30

      Träning P06


      20:00
    • 18:30

      Träning P05


      20:00
    • 18:45

      Träning P02


      20:00
    • 19:45

      Träning U17


      21:30
    • 19:45

      Träning F16-19


      21:15
    • 20:00

      Träning Damfotboll


      21:15
  • 24Fre
  • 25Lör
    • 10:00

      Minicup mot DIF & EIF hemma P10


      12:30
    • 10:30

      Täby FK (borta) F05


      12:00
    • 11:30

      Enebybergs IF (hemma) F03


      14:00
    • 11:30

      Eskilstuna City (borta) P04


      14:00
    • 14:00

      Träning P06


      15:00
    • 17:00

      Träning P09


      18:00
  • 26Sön
    • 08:30

      Träning BOIL -12


      10:30
    • 10:00

      Ledarnärvaro BOIL -12


      11:00
    • 10:00

      Träning P10


      11:00
    • 10:30

      Träning BOIL -11


      11:30
    • 11:00

      Träningsmatch Täby FK - IK Frej F06


      12:00
    • 11:00

      Träning P06


      12:00
    • 12:45

      Hammarby (borta) P09


      14:15
    • 12:45

      Hammarby (hemma) P09


      14:15
    • 12:45

      Viggbyholm (borta) P09


      14:15
    • 12:45

      Hammarby (borta) P09


      14:15
    • 12:45

      Träning F10


      14:00
    • 14:00

      Årsta (hemma) P02


      16:00
    • 14:00

      IK Brage (U19) (hemma) U19


      16:00
    • 14:15

      Träning F08


      15:30
    • 14:30

      Danderyds SK Fotboll (borta) P05


      16:00
    • 15:30

      Träning P04


      17:00
    • 15:30

      Träning F09


      16:30
    • 16:30

      Träningsmatch P08


      18:00
    • 16:45

      Träning P08


      18:00
    • 17:30

      Träning inställd F05


      19:00
    • 18:05

      Fys P08


      18:35
    • 18:15

      Träning P06


      19:30
  • 27Mån
    v.48
    • 16:00

      Träning Futsal akademi 08


      17:00
    • 17:15

      Träning P03


      18:55
    • 17:30

      Träning P02


      18:45
    • 17:30

      Träning F07


      18:45
    • 17:45

      Träning F06


      18:45
    • 18:30

      Träning U19


      20:00
    • 18:30

      Träning F04


      20:00
    • 18:30

      Träning U17


      20:15
    • 18:30

      Träning P06


      20:00
    • 18:30

      Träning P05


      20:00
    • 19:15

      Spelarmöte med Ben och Viktoria från Damlaget F16-19


      19:45
    • 19:45

      Träning F16-19


      21:15
    • 19:45

      Träning F03


      21:15
    • 20:00

      Träning P04


      21:15
  • 28Tis
  • 29Ons
  • 30Tor
    • 17:15

      Träning U19


      18:45
    • 17:30

      Träning F04


      18:45
    • 18:00

      Ledarsäsongsavslutning P05


      21:30
    • 18:30

      Träning P06


      20:00
    • 18:45

      Träning P02


      20:00
    • 19:45

      Träning U17


      21:30
    • 19:45

      Träning F16-19


      21:15
    • 20:00

      Träning Damfotboll


      21:15