Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IK Frej Täby Fotboll F04

Följ

F04

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Oktober 2018

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.40
    • 19:15

      Träning


      20:45
  • 2Tis
    • 18:00

      Träning


      19:30
  • 3Ons
  • 4Tor
    • 19:15

      Träning


      20:45
  • 5Fre
    • 19:15

      IFK Stocksund (hemma)


      20:30
  • 6Lör
    • 12:00

      IFK Vaxholm (hemma)


      13:30
  • 7Sön
    • 16:30

      Bollstanäs SK 1 (borta)


      18:00
  • 8Mån
    v.41
    • 19:00

      Bollis herrmatchen


      21:00
  • 9Tis
    • 18:00

      Träning


      19:30
  • 10Ons
  • 11Tor
    • 19:15

      Träning


      20:45
  • 12Fre
  • 13Lör
    • 12:00

      Kista SC KFUM 1 (borta)


      13:30
  • 14Sön
    • 10:30

      Sollentuna FK 3 (hemma)


      12:00
  • 15Mån
    v.42
    • 19:15

      Träning


      20:45
  • 16Tis
    • 18:00

      Träning


      19:30
  • 17Ons
  • 18Tor
    • 19:15

      Träning


      20:45
  • 19Fre
    • 15:00

      Cup: Viggan Invitational Challenge


      00:00
    • 15:15

      IF Brommapojkarna U4 (borta)


      16:15
    • 16:30

      Mat mellan matcherna


      17:45
    • 19:00

      FC Staffanstorp (hemma)


      20:00
  • 20Lör
    • Heldag

      Cup: Viggan Invitational Challenge

    • 10:30

      EPS White (hemma)


      11:30
    • 14:20

      Ersmarks IK (borta)


      15:20
    • 19:20

      Boo FF 1 (hemma)


      20:20
  • 21Sön
    • 00:00

      Cup: Viggan Invitational Challenge


      16:00
  • 22Mån
    v.43
    • 19:15

      Träning


      20:45
  • 23Tis
    • 18:00

      Träning


      19:30
  • 24Ons
  • 25Tor
    • 19:15

      Träning


      20:45
  • 26Fre
  • 27Lör
    • 13:00

      Kallelse Oktoberbollen


      00:00
    • 13:50

      Ingarö IF Svart (hemma)


      14:50
    • 15:30

      Västerhaninge IF (borta)


      16:30
    • 18:00

      Saltsjöbadens IF 2 (hemma)


      19:00
  • 28Sön
    • 00:00

      Kallelse Oktoberbollen


      19:30
    • 11:45

      Stuvsta IF (borta)


      12:45
  • 29Mån
    v.44
    • Heldag

      Träning

  • 30Tis
    • Heldag

      Träning

  • 31Ons
    • Heldag

      Träning