Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IK Frej Täby Fotboll P07

Följ

P07

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

September 2018

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.35
    • 10:00

      Täby FK 62 Mix (borta)


      11:00
    • 12:00

      Täby FK 42 (borta)


      14:00
    • 13:00

      Bollstanäs SK Gul 2 (hemma)


      15:00
    • 14:00

      Bällsta FF 2 (hemma)


      15:00
  • 2Sön
    • 14:00

      Danderyds SK 2 (borta)


      16:00
  • 3Mån
    v.36
    • 17:30

      Träning


      18:45
  • 4Tis
  • 5Ons
    • 18:15

      Träning


      19:45
  • 6Tor
    • 18:45

      Träning


      20:00
  • 7Fre
  • 8Lör
    • 10:00

      FC Djursholm 2 (hemma)


      12:00
  • 9Sön
    • 10:00

      Åkersberga BK Gul (borta)


      11:00
    • 11:00

      Täby FK 21 (hemma)


      13:00
    • 13:00

      Enebybergs IF 5 (borta)


      15:00
  • 10Mån
    v.37
    • 17:30

      Träning


      18:45
  • 11Tis
  • 12Ons
    • 18:15

      Träning


      19:45
  • 13Tor
    • 18:45

      Träning


      20:00
  • 14Fre
  • 15Lör
    • 09:00

      IFK Lidingö FK 6 (hemma)


      11:00
    • 13:00

      Sollentuna FK 5 (hemma)


      15:00
  • 16Sön
    • 10:00

      Enebybergs IF 2 (borta)


      12:00
    • 12:00

      Brottby SK 2 (borta)


      14:00
  • 17Mån
    v.38
    • 17:30

      Träning


      18:45
    • 18:30

      Minispelare direkt efter träning på måndag 17/9


      19:00
  • 18Tis
  • 19Ons
    • 18:15

      Träning


      19:45
  • 20Tor
    • 17:45

      Bollstanäs SK 12 (hemma)


      19:45
    • 18:45

      Träning


      20:00
  • 21Fre
  • 22Lör
    • 11:00

      Bällsta FF 3 (hemma)


      13:00
    • 12:00

      Djurgårdens IF FF 15 (hemma)


      14:00
    • 12:00

      IFK Viksjö 3 (borta)


      14:00
  • 23Sön
    • 10:00

      Vallentuna BK 2 (borta)


      12:00
  • 24Mån
    v.39
    • 17:30

      Träning


      18:45
  • 25Tis
    • 18:30

      Ledarmöte


      20:00
  • 26Ons
    • 18:15

      Träning


      19:45
  • 27Tor
    • 18:45

      Träning


      20:00
  • 28Fre
  • 29Lör
    • 12:00

      Sollentuna FK 12 (hemma)


      14:00
    • 13:00

      Djurgårdens IF FF 3 (hemma)


      15:00
  • 30Sön
    • 11:00

      IFK Stocksund Gul (borta)


      13:00
    • 11:15

      Rotebro IS FF 1 (borta)


      13:15