Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IK Gauthiod

Följ

IK Gauthiod

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej

Maj 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.18
    • 10:00

      Träning P-03/04


      11:30
    • 10:00

      Träning A1


      11:30
    • 13:00

      Match p-06 P-07


      14:30
    • 13:00

      Skoftebyns IF (hemma) P-06


      15:00
    • 14:00

      IFK Norrköping FK (hemma) U-lag Damer


      16:00
    • 14:10

      Domaruppdrag P-03/04


      15:30
    • 14:30

      Råda BK Vit (hemma) P-07


      16:30
    • 15:00

      Vara SK (hemma) P-05


      17:00
    • 17:00

      Nossebro IF (7:7) (hemma) F-05


      19:00
    • 17:15

      Träning P-10


      18:30
    • 18:15

      Vedums AIS (hemma) F-08/09


      20:15
    • 19:00

      Limmareds IF (borta) Herrar


      20:00
  • 2Ons
    • 15:45

      Träning P-07


      17:00
    • 15:45

      Träning P-06


      17:00
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 16:30

      Träning F-04


      18:00
    • 16:30

      Träning F-05


      18:00
    • 17:00

      Träning F-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 18:00

      Träning A1


      19:30
    • 18:15

      Träning F-08/09


      19:30
    • 18:15

      Träning F-10


      19:15
    • 18:15

      Föräldramöte F-10


      19:15
    • 18:30

      Järpås IS (borta) P-07


      20:30
    • 18:30

      Arentorp Helås FK (borta) F-07


      20:30
    • 18:45

      Skara FC Vit (hemma) P-08


      20:45
    • 19:00

      Källby IF (hemma) A2


      21:00
    • 19:00

      Trollhättans FK (borta) Damer


      21:00
    • 19:00

      Träning U-lag Damer


      20:30
  • 3Tor
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:15

      Träning Herrar


      19:00
    • 17:15

      Träning P-10


      18:30
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 18:30

      Träning F-07


      20:00
    • 18:30

      Träning F-06


      20:00
    • 19:00

      Träning A1


      20:30
    • 19:00

      Träning P-03/04


      20:30
  • 4Fre
    • 14:30

      Träning P-05


      16:00
    • 16:00

      Träning F-04


      17:30
    • 16:00

      Träning F-05


      17:30
    • 17:00

      Träning Herrar


      19:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
    • 17:30

      Träning Damer


      19:00
  • 5Lör
    • 10:00

      Träning Fotbollsskola


      11:00
    • 10:30

      Sils IF (hemma) F-08/09


      14:30
    • 15:00

      Örslösa-Söne IK (borta) A1


      17:00
    • 16:00

      Stenungsunds IF (borta) Herrar


      18:00
  • 6Sön
    • 09:30

      Poolspel P-10 P-10


      12:15
    • 09:30

      f10 (hemma) F-10


      12:00
    • 09:40

      Domare poolspel P-06


      13:30
    • 10:00

      IK Gauthiod Blå (hemma) P-09


      13:30
    • 15:00

      QBIK (borta) Damer


      17:00
    • 16:00

      Sjuntorps IF (borta) P-03/04


      18:00
    • 17:00

      Sils IF (hemma) F-06


      19:00
    • 18:00

      Träning U-lag Damer


      19:30
    • 18:30

      Skara FC (borta) F-04


      20:30
    • 18:30

      Match F04 (borta) F-05


      19:35
  • 7Mån
    v.19
    • 17:00

      Träning F-05


      18:30
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:00

      Träning F-08/09


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:15

      Träning Herrar


      19:00
    • 18:00

      Träning Damer


      19:30
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 19:00

      F04 Match (hemma) F-05


      20:30
    • 19:00

      Träning A1


      20:30
    • 19:00

      Skövde KIK/Våmb (borta) U-lag Damer


      21:00
    • 19:00

      Vänersborgs FK (hemma) F-04


      21:00
    • 19:00

      Träning P-03/04


      20:30
    • 19:00

      Träning A2


      20:30
    • 19:45

      Vänersborgs FK (borta) Herrar


      20:45
  • 8Tis
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 17:15

      Träning P-10


      18:30
    • 17:15

      Träning Herrar


      19:00
    • 18:00

      Träning Damer


      19:30
    • 18:25

      Domaruppdrag P-03/04


      19:45
    • 18:30

      Arentorp Helås FK (borta) P-05


      20:30
    • 18:30

      Emtunga/Tråvad/Larv (borta) F-06


      20:30
    • 18:45

      Vara SK Svart (hemma) P-07


      20:45
    • 18:45

      Match P07/06 Gauthiod - Vara SK Svart P-06


      19:45
    • 19:00

      Träning P-03/04


      20:30
    • 19:00

      Träning A1


      20:30
    • 19:00

      Träning A2


      20:30
  • 9Ons
    • 15:45

      Träning P-06


      17:00
    • 15:45

      Träning P-07


      17:00
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 17:00

      Träning F-06


      18:30
    • 17:00

      Träning F-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 18:00

      Träning A1


      19:30
    • 18:15

      Träning F-10


      19:15
    • 18:15

      Träning F-08/09


      19:30
    • 19:00

      Träning A2


      20:30
    • 19:00

      Träning P-03/04


      20:30
    • 19:00

      Träning U-lag Damer


      20:30
  • 10Tor
    • 10:00

      Träning Herrar


      12:00
    • 11:00

      Wargöns IK (borta) A2


      13:00
    • 13:00

      Mariebo IK (hemma) U-lag Damer


      15:00
    • 13:00

      Vinninga AIF (hemma) F-04


      15:00
    • 13:00

      Match F04 (hemma) F-05


      15:00
    • 16:00

      Jung/Kvänum/Edsvära-N.Vånga (borta) F-08/09


      18:00
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:15

      Träning P-10


      18:30
    • 18:00

      Träning Damer


      19:30
  • 11Fre
  • 12Lör
    • 10:00

      Träning Fotbollsskola


      11:00
    • 13:00

      Match p-06 div 9 P-07


      15:00
    • 13:00

      Wargöns IK (borta) P-06


      15:00
    • 15:00

      Göteborgs DFF (borta) Damer


      17:00
    • 15:00

      FC Trollhättan (hemma) Herrar


      16:00
  • 13Sön
    • 10:00

      Råda BK Grön (borta) P-08


      12:00
    • 11:00

      Holmalunds IF (borta) A2


      13:00
    • 13:00

      Lidköpings FK Vit (borta) P-07


      15:00
    • 15:00

      Alingsås KIK (borta) F-04


      17:00
    • 16:30

      Bjärke (borta) F-05


      18:30
    • 17:30

      Ardala GoIF (hemma) F-07


      19:30
    • 18:00

      Träning U-lag Damer


      19:30
    • 19:00

      Långareds BoIS (hemma) P-03/04


      21:00
  • 14Mån
    v.20
    • 10:00

      Kioskvecka P-07


      00:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:00

      Träning F-05


      18:30
    • 17:00

      Träning F-08/09


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:15

      Träning Herrar


      19:00
    • 18:00

      Träning Damer


      19:30
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 19:00

      Skoftebyn/TBoIS (hemma) Herrar


      20:00
    • 19:15

      U2-match U-lag Damer


      20:45
  • 15Tis
    • Heldag

      Kioskvecka P-07

    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      Lagfotografering P-10


      17:15
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:15

      Träning P-10


      18:30
    • 18:00

      Träning Damer


      19:30
    • 18:25

      Domaruppdrag P-03/04


      19:45
    • 18:30

      Träning F-04


      20:00
    • 18:45

      Sils IF Vit (hemma) P-07


      20:45
    • 19:00

      Träning P-03/04


      20:30
    • 19:00

      Träning A1


      20:30
    • 19:00

      Träning A2


      20:30
    • 19:30

      IFK Falköping FF (borta) Herrar


      20:30
  • 16Ons
    • Heldag

      Kioskvecka P-07

    • 15:45

      Träning P-07


      17:00
    • 15:45

      Träning P-06


      17:00
    • 17:00

      Träning F-06


      18:30
    • 17:00

      Träning F-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:15

      Träning Herrar


      19:00
    • 17:50

      Lagfotografering F-08/09


      18:15
    • 18:15

      Träning F-08/09


      19:30
    • 18:15

      Träning F-10


      19:15
    • 18:45

      Domare kazem/jawad A1


      20:00
    • 18:45

      Trollhättans FK (hemma) P-06


      20:45
    • 18:45

      Match p06 P-07


      20:00
    • 19:00

      IFK Falköping FF (borta) A1


      21:00
    • 19:00

      Träning U-lag Damer


      20:30
    • 19:00

      Vara SK Svart (hemma) A2


      21:00
  • 17Tor
    • Heldag

      Kioskvecka P-07

    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:30

      Match Götene IF - P07/06 Gauthiod P-06


      18:30
    • 17:30

      Götene IF (borta) P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning Damer


      19:30
    • 18:30

      Träning F-06


      20:00
    • 18:30

      Träning F-04


      20:00
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 18:30

      Träning F-07


      20:00
    • 19:00

      Träning A2


      20:30
    • 19:00

      Träning A1


      20:30
    • 19:00

      Träning P-03/04


      20:30
  • 18Fre
    • Heldag

      Kioskvecka P-07

    • 17:00

      Träning Herrar


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 19:00

      Väring/Ulvåker (borta) U-lag Damer


      21:00
    • 19:00

      Alingsås FC United (hemma) Damer


      21:00
  • 19Lör
    • Heldag

      Kioskvecka P-07

    • 09:30

      Lagfotografering F-05


      09:45
    • 09:45

      Träning Herrar


      11:15
    • 10:00

      Träning Fotbollsskola


      11:00
    • 11:00

      Vedums AIS (hemma) F-05


      13:00
  • 20Sön
    • 00:00

      Kioskvecka P-07


      22:00
    • 10:00

      Domare F08 F-05


      11:15
    • 10:00

      Vara SK Gul (hemma) F-08/09


      12:00
    • 15:00

      Lidköpings FK Röd (hemma) P-08


      17:00
    • 15:00

      Domare P08 F-05


      16:15
    • 15:00

      Källby IF (hemma) P-05


      17:00
    • 15:00

      Domare Aziz/Denzel A1


      17:00
    • 15:00

      Örebro Syrianska IF (borta) Herrar


      16:00
    • 17:00

      Järpås IS (hemma) F-06


      19:00
    • 17:45

      Träning F-04


      18:00
    • 18:00

      Träning F-04


      19:30
    • 18:00

      Halvorstorp/Trollhättans FK Lila (borta) F-07


      20:00
    • 18:00

      Träning U-lag Damer


      19:30
  • 21Mån
    v.21
    • Heldag

      Kioskvecka F-08/09

    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:00

      Träning F-08/09


      18:30
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:00

      Träning F-06


      18:30
    • 17:00

      Träning F-05


      18:30
    • 17:15

      Träning Herrar


      19:00
    • 18:00

      Träning Damer


      19:30
    • 18:30

      Falköpings KIK (hemma) U-lag Damer


      20:30
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:45

      Vårgårda IK (borta) F-04


      20:45
    • 18:45

      Match F04 (borta) F-05


      20:30
    • 19:00

      Lidköpings FK Svart (borta) P-07


      21:00
    • 19:00

      Träning P-03/04


      20:30
    • 19:00

      Vänersborgs IF (borta) Herrar


      21:00
    • 19:00

      Träning A1


      20:30
    • 19:00

      Träning A2


      20:30
  • 22Tis
    • Heldag

      Kioskvecka F-08/09

    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:15

      Träning P-10


      18:30
    • 18:00

      Träning Damer


      19:30
    • 18:30

      Träning F-04


      20:00
    • 18:45

      Match P07/06 Gauthiod - Ardala GoIF P-06


      19:45
    • 18:45

      Ardala GoIF (hemma) P-07


      20:45
    • 18:45

      Domare Hani/Hanne A2


      20:00
    • 19:00

      Träning A2


      20:30
    • 19:00

      Träning A1


      20:30
    • 19:00

      Herrljunga/Frisco (borta) P-03/04


      21:00
  • 23Ons
    • Heldag

      Kioskvecka F-08/09

    • 15:45

      Träning P-06


      17:00
    • 15:45

      Träning P-07


      17:00
    • 17:00

      Träning F-06


      18:30
    • 17:00

      Träning F-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:15

      Träning Herrar


      19:00
    • 18:00

      Träning A1


      19:30
    • 18:15

      Träning F-10


      19:15
    • 18:15

      Träning F-08/09


      19:30
    • 18:30

      Lidköpings FK (hemma) U-lag Damer


      20:30
    • 18:45

      Vara SK (hemma) F-07


      20:45
    • 19:00

      Träning U-lag Damer


      20:30
  • 24Tor
    • Heldag

      Kioskvecka F-08/09

    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:15

      Träning Herrar


      19:00
    • 17:15

      Träning P-10


      18:30
    • 17:30

      Träning F-04


      19:00
    • 18:00

      Träning Damer


      19:30
    • 18:00

      Trollhättans FK Vit (borta) P-08


      20:00
    • 18:30

      Träning F-07


      20:00
    • 18:30

      Träning F-06


      20:00
    • 19:00

      Örslösa-Söne IK (hemma) P-05


      21:00
    • 19:00

      Domare Gustav/Hamdi A1


      20:30
    • 19:00

      Träning A1


      20:30
    • 19:00

      Träning P-03/04


      20:30
    • 19:00

      Råda BK (borta) A2


      21:00
  • 25Fre
    • Heldag

      Kioskvecka F-08/09

    • 17:00

      Träning Herrar


      18:30
    • 17:30

      Träning Damer


      19:00
    • 18:30

      Axvall/Varnhem (borta) F-04


      20:30
    • 18:30

      Match F04 (borta) F-05


      20:30
    • 18:30

      Vänersborgs FK (borta) P-06


      20:30
  • 26Lör
    • Heldag

      Kioskvecka F-08/09

    • 10:00

      Träning Fotbollsskola


      11:00
    • 11:00

      Tidaholms GoIF (hemma) A1


      13:00
    • 15:00

      Vänersborgs FK (hemma) Herrar


      16:00
  • 27Sön
    • Heldag

      Kioskvecka F-08/09

    • 16:00

      Rynninge IK (borta) Damer


      18:00
    • 16:00

      Hällekis/Lundsbrunn/Kinne-Vedum (borta) U-lag Damer


      18:00
    • 18:00

      Träning U-lag Damer


      19:30
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 18:00

      Träning F-04


      19:30
  • 28Mån
    v.22
    • 17:00

      Träning F-05


      18:30
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:00

      Träning F-08/09


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:15

      Träning Herrar


      19:00
    • 18:00

      Träning Damer


      19:30
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 19:00

      Träning A1


      20:30
    • 19:00

      Träning P-03/04


      20:30
    • 19:00

      Träning A2


      20:30
  • 29Tis
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:15

      Träning Herrar


      19:00
    • 17:15

      Träning P-10


      18:30
    • 18:00

      Träning Damer


      19:30
    • 18:30

      Träning F-04


      20:00
    • 18:45

      Lidköpings FK Vit (hemma) P-06


      20:45
    • 18:45

      Domare Sven/Mortaza A2


      20:00
    • 19:00

      Träning A2


      20:30
    • 19:00

      Träning A1


      20:30
    • 19:00

      Träning P-03/04


      20:30
  • 30Ons
    • 15:45

      Träning P-07


      17:00
    • 15:45

      Träning P-06


      17:00
    • 17:00

      Träning F-06


      18:30
    • 17:00

      Träning F-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 18:00

      Träning A1


      19:30
    • 18:15

      Träning F-10


      19:15
    • 18:15

      Träning F-08/09


      19:30
    • 18:45

      Råda BK Vit (hemma) P-08


      20:45
    • 19:00

      IFK Trollhättan (hemma) A2


      21:00
    • 19:00

      Träning U-lag Damer


      20:30
    • 19:00

      Lidköpings FK (borta) U-lag Damer


      21:00
    • 20:00

      Skövde AIK (borta) A1


      22:00
  • 31Tor
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:15

      Träning Herrar


      19:00
    • 17:15

      Träning P-10


      18:30
    • 18:00

      Träning Damer


      19:30
    • 18:30

      Träning F-06


      20:00
    • 18:30

      Träning F-04


      20:00
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 18:30

      Träning F-07


      20:00
    • 19:00

      Träning A2


      20:30
    • 19:00

      Emtunga/Tråvad/Larv (borta) P-05


      21:00
    • 19:00

      Träning A1


      20:30
    • 19:00

      Halvorstorp/Trollhättan (hemma) U-lag Damer


      21:00
    • 19:00

      Träning P-03/04


      20:30