Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IF Warta

Följ

IF Warta

Följ oss för uppdateringar
Följ

Juni 2021

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.22
  • 2Ons
  • 3Tor
  • 4Fre
    • 17:00

      Träning Oldboys


      19:00
    • 17:00

      Träning P-2005


      18:30
    • 18:15

      Träning U19


      20:00
    • 19:30

      Match mot Qviding P-2007


      21:00
  • 5Lör
    • 10:30

      Träning P-2011


      12:00
    • 10:30

      Träning P-2010


      12:00
    • 11:15

      MATCHER P-2011


      14:30
    • 12:00

      Masthuggets BK (hemma) P-2008/09


      14:00
    • 12:00

      Qviding FIF Svart-vit (borta) P-2011


      14:00
    • 12:00

      Angered MBIK Vit (borta) P-2011


      14:00
    • 13:15

      Qviding FIF Vit (borta) P-2011


      15:15
    • 14:00

      IK Zenith Vit (borta) U19


      16:00
    • 16:15

      Västra Frölunda IF (hemma) U19


      18:15
  • 6Sön
  • 7Mån
    v.23
  • 8Tis
  • 9Ons
  • 10Tor
  • 11Fre
  • 12Lör
    • 10:30

      Träning P-2010


      12:00
    • 11:15

      Matcher hemma mot Öjersjö (lördag 2st) och Zenith (söndag 1st) P-2011


      00:00
      Sälöfjordsvallen
      Samlingsinformation: Samling olika tider för olika lag! Se info.
      Samlingstid: 11:15
      Anteckning: Hej alla!
      Detta är kallelsen till helgens matcher.
      OBS! Matchen mot Zenith (1st) är flyttad till söndag!
      Matcherna mot Öjersjö (2st) är fortfarande på lördagen.

      Match 1 WARTA RÖD - ÖJERSJÖ SVART
      Lördag den 12/6
      Samling 11:15, Matchstart 12:00
      Plats: Sälöfjordsvallen 21


      Match 2 WARTA VIT - ÖJERSJÖ VIT
      Lördag den 12/6
      Samling 11:15 Matchstart 12:00
      Plats: Sälöfjordsvallen 22

      Match 3 WARTA SVART - ZENITH VIT
      OBS! SÖNDAG 13/6
      Samling 14:15 Matchstart 15:00
      Plats: Sälöfjordsvallen 21

      VÄNLIGEN SVARA OAVSETT OM NI KAN ELLER INTE.
      Om ni anmäler att ni kommer utan annan info så räknar vi med att ni kan oavsett lördag eller söndag.

      LAGINDELNING
      Görs efter anmälningstiden har gått ut och meddelas snarast efter det,

      ANMÄLNING
      Senast TORSDAG 18:00

      ÖVRIGT
      Kom i tid, ombytt utsövd och med rätt inställning ;-)
      Kom ihåg BENSKYDD och VATTEN.
    • 12:00

      SKIF Semberija (borta) P-2008/09


      14:00
    • 12:00

      Öjersjö IF Svart (hemma) P-2011


      14:00
    • 12:00

      Öjersjö IF Vit (hemma) P-2011


      14:00
    • 14:30

      Utbynäs SK Blå (hemma) P-2008/09


      16:30
  • 13Sön
    • 00:00

      Matcher hemma mot Öjersjö (lördag 2st) och Zenith (söndag 1st) P-2011


      16:30
      Sälöfjordsvallen
      Samlingsinformation: Samling olika tider för olika lag! Se info.
      Samlingstid: 11:15
      Anteckning: Hej alla!
      Detta är kallelsen till helgens matcher.
      OBS! Matchen mot Zenith (1st) är flyttad till söndag!
      Matcherna mot Öjersjö (2st) är fortfarande på lördagen.

      Match 1 WARTA RÖD - ÖJERSJÖ SVART
      Lördag den 12/6
      Samling 11:15, Matchstart 12:00
      Plats: Sälöfjordsvallen 21


      Match 2 WARTA VIT - ÖJERSJÖ VIT
      Lördag den 12/6
      Samling 11:15 Matchstart 12:00
      Plats: Sälöfjordsvallen 22

      Match 3 WARTA SVART - ZENITH VIT
      OBS! SÖNDAG 13/6
      Samling 14:15 Matchstart 15:00
      Plats: Sälöfjordsvallen 21

      VÄNLIGEN SVARA OAVSETT OM NI KAN ELLER INTE.
      Om ni anmäler att ni kommer utan annan info så räknar vi med att ni kan oavsett lördag eller söndag.

      LAGINDELNING
      Görs efter anmälningstiden har gått ut och meddelas snarast efter det,

      ANMÄLNING
      Senast TORSDAG 18:00

      ÖVRIGT
      Kom i tid, ombytt utsövd och med rätt inställning ;-)
      Kom ihåg BENSKYDD och VATTEN.
    • 09:00

      Träning FP-2015


      10:30
    • 09:00

      Träning P-2014


      10:30
    • 10:30

      Träning P-2013


      12:00
    • 10:30

      Träning P-2012


      12:00
    • 12:00

      Kärra KIF Gul (hemma) P-2010


      14:00
    • 12:00

      Kärra KIF Blå (hemma) P-2010


      14:00
    • 12:00

      Samling match P-2007


      15:00
    • 12:15

      Solängens BK 1 (borta) U19


      14:15
    • 13:15

      IF Mölndal Fotboll Röd (hemma) P-2007


      15:15
    • 15:00

      IK Zenith Vit (hemma) P-2011


      17:00
    • 18:00

      Träning Damsenior/junior


      19:30
  • 14Mån
    v.24
  • 15Tis
  • 16Ons
  • 17Tor
  • 18Fre
    • 09:00

      Träning P-2014


      10:30
    • 10:30

      Träning P-2013


      12:00
    • 17:00

      Träning Oldboys


      19:00
    • 18:15

      Träning U19


      20:00
  • 19Lör
  • 20Sön
  • 21Mån
    v.25
  • 22Tis
  • 23Ons
    • 12:00

      Social träff Oldboys


      15:00
  • 24Tor
    • 16:55

      Träning P-2007


      18:30
    • 18:30

      Träning P-2005


      20:00
    • 18:30

      Träning U19


      20:00
  • 25Fre
  • 26Lör
  • 27Sön
  • 28Mån
    v.26
  • 29Tis
  • 30Ons
    • 12:00

      Social träff Oldboys


      15:00