Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IF Warta

Följ

IF Warta

Följ oss för uppdateringar
Följ

September 2020

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.36
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08/09


      18:30
    • 18:15

      MATCH P-11


      19:15
    • 18:30

      Träning F-05/06


      20:00
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
  • 2Ons
    • 12:00

      Social träff Oldboys


      14:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 18:30

      Träning Herrsenior


      20:00
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
    • 19:00

      Match P-11


      20:00
    • 20:00

      Träning U19


      21:30
    • 20:15

      Backatorp IF (hemma) F-05/06


      22:15
  • 3Tor
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08/09


      18:30
    • 18:30

      Träning U19


      20:00
    • 18:30

      Träning F-05/06


      20:00
    • 20:15

      Hovås Billdal IF (hemma) Herrsenior


      22:15
  • 4Fre
    • 17:00

      Träning Oldboys


      18:00
    • 19:15

      Lunden Överås BK (borta) P-05


      21:15
  • 5Lör
    • 10:30

      Träning P-11


      12:00
    • 14:00

      Ytterby IS (hemma) P-04


      16:00
    • 14:00

      Lundby IF (borta) P-08/09


      15:30
  • 6Sön
    • 12:15

      Torslanda IK Svart (borta) P-08/09


      14:15
    • 14:30

      Näsets SK Vit (borta) P-10


      16:30
    • 15:45

      Näsets SK Gul (borta) P-10


      17:45
    • 16:15

      Tynnered FC (hemma) Herrsenior


      18:15
    • 17:00

      Mölnlycke IF Gul (hemma) P-07


      19:00
  • 7Mån
    v.37
    • 12:00

      Teori Oldboys


      14:00
    • 17:00

      Träning F-05/06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning F10-13


      18:30
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
    • 20:00

      Träning U19


      21:30
  • 8Tis
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08/09


      18:30
    • 18:15

      MATCHER P-11


      19:00
    • 18:30

      Träning F-05/06


      20:00
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Träning Herrsenior


      20:00
    • 20:00

      Torslanda IK 1 (hemma) P-04


      22:00
  • 9Ons
    • 12:00

      Social träff Oldboys


      14:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 19:00

      MATCH P-11


      19:45
    • 20:00

      Träning U19


      21:30
  • 10Tor
  • 11Fre
  • 12Lör
    • 10:30

      Träning P-11


      12:00
    • 12:15

      IK Zenith Vit (hemma) U19


      14:15
    • 14:00

      Hönö IS Vit (hemma) P-08/09


      16:00
    • 14:15

      IF Mölndal Fotboll (borta) Herrsenior


      16:15
  • 13Sön
    • 11:15

      Västra Frölunda IF Grön (borta) P-07


      13:15
    • 13:15

      Öckerö IF (hemma) P-08/09


      15:15
    • 14:30

      Slottsskogen/Godhem IF 2 (hemma) P-10


      16:30
    • 14:30

      Slottsskogen/Godhem IF 1 (hemma) P-10


      16:30
  • 14Mån
    v.38
  • 15Tis
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08/09


      18:30
    • 17:45

      Match P-11


      19:15
    • 18:30

      Träning F-05/06


      20:00
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
  • 16Ons
    • 12:00

      Social träff Oldboys


      14:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 18:30

      Match P-11


      20:00
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
    • 18:30

      Träning Herrsenior


      20:00
    • 19:30

      Öckerö IF Vinröd (borta) P-04


      21:30
    • 20:00

      Träning U19


      21:30
  • 17Tor
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08/09


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 18:30

      Träning F-05/06


      20:00
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
      Sälöfjordsvallen 1 gräs
      Anteckning: Ombytta o klara 5 min innan.
      Ta med vattenflaska.
    • 20:00

      Träning U19


      21:30
  • 18Fre
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning Oldboys


      18:00
    • 19:15

      Jonsereds IF (borta) U19


      21:15
  • 19Lör
    • 10:30

      Träning P-11


      12:00
    • 12:00

      Västra Frölunda IF Rosa (borta) P-10


      14:00
    • 12:00

      Västra Frölunda IF Grön (borta) P-10


      14:00
    • 12:15

      IK Zenith Grön (borta) P-08/09


      14:15
    • 13:00

      Önnereds IK (borta) Herrsenior


      15:00
    • 16:00

      Kungsladugårds BK (hemma) P-05


      18:00
  • 20Sön
    • 12:00

      Kärra KIF Vit (hemma) P-08/09


      14:00
    • 13:00

      Ale United (borta) P-04


      15:00
    • 16:00

      Backatorp IF Röd (hemma) P-07


      18:00
    • 18:00

      Kungälvs FF Grön (borta) F-05/06


      20:00
  • 21Mån
    v.39
  • 22Tis
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08/09


      18:30
    • 17:00

      Matcher mot Finlandia / Pallo - två olika tider P-11


      19:30
    • 18:30

      Träning F-05/06


      20:00
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 20:00

      GFF/Azalea BK (borta) U19


      22:00
  • 23Ons
    • 12:00

      Social träff Oldboys


      14:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 18:30

      Match P-11


      20:00
    • 18:30

      Träning Herrsenior


      20:00
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
  • 24Tor
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08/09


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 18:30

      Träning F-05/06


      20:00
    • 20:00

      Träning U19


      21:30
    • 20:15

      Utbynäs SK Blå (hemma) P-04


      22:15
  • 25Fre
  • 26Lör
    • 10:00

      UPPSTARTSTRÄFF- START FÖR POJKAR FÖDDA 2014 P-14


      10:45
    • 10:30

      Träning P-11


      12:00
  • 27Sön
    • 12:15

      Bergsjön SK (hemma) U19


      14:15
    • 13:45

      Azalea BK (borta) P-05


      15:45
    • 16:45

      Masthuggets BK Blå (borta) P-07


      18:45
    • 19:00

      Torslanda IK 2 (hemma) P-04


      21:00
  • 28Mån
    v.40
  • 29Tis
    • 16:50

      Matcher borta mot Torslanda P-11


      19:15
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08/09


      18:30
    • 18:30

      Träning F-05/06


      20:00
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
  • 30Ons
    • 12:00

      Social träff Oldboys


      14:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 18:30

      Match mot Torslanda P-11


      20:00
    • 18:30

      Träning Herrsenior


      20:00
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
    • 20:00

      Träning U19


      21:30