Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IF Warta

Följ

IF Warta

Följ oss för uppdateringar
Följ

Augusti 2020

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.31
  • 2Sön
  • 3Mån
    v.32
  • 4Tis
    • 10:00

      Träning P-10


      12:00
    • 17:00

      Träning F-05/06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08/09


      18:30
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
  • 5Ons
  • 6Tor
    • 10:00

      Träning P-10


      12:00
    • 17:00

      Träning P-08/09


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
    • 18:30

      Träning F-05/06


      20:00
    • 20:00

      Träning U19


      21:30
  • 7Fre
    • 10:00

      Träning P-10


      12:00
    • 17:00

      Träning Oldboys


      18:00
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
  • 8Lör
  • 9Sön
    • 15:15

      Hovås Billdal IF (P04) (borta) P-04


      17:15
  • 10Mån
    v.33
    • 12:00

      Teori Oldboys


      14:00
    • 17:00

      Träning F-05/06


      18:30
    • 17:00

      Träning Herrsenior


      20:00
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
    • 19:30

      Kareby IS /Kongahälla IK (borta) U19


      21:30
    • 20:00

      Träning U19


      21:30
  • 11Tis
    • 10:00

      Träning P-10


      12:00
    • 17:00

      Träning F-05/06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08/09


      18:30
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
  • 12Ons
    • 12:00

      Social träff Oldboys


      14:00
    • 19:45

      Futsal Club Linné (borta) Herrsenior


      21:45
    • 20:00

      Träning U19


      21:30
    • 20:00

      Ytterby IS (borta) F-05/06


      22:00
  • 13Tor
    • 10:00

      Träning P-10


      12:00
    • 17:00

      Träning P-08/09


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Teori P-04


      18:30
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
    • 18:30

      Träning F-05/06


      20:00
    • 20:00

      Träning U19


      21:30
    • 20:15

      Sävedalens IF Röd (borta) P-05


      22:15
  • 14Fre
    • 10:00

      Träning P-10


      12:00
    • 17:00

      Träning Oldboys


      18:00
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
  • 15Lör
  • 16Sön
    • 15:15

      IF Mölndal Fotboll (borta) U19


      17:15
    • 17:30

      Älvängens IK (hemma) P-07


      19:30
    • 19:00

      Askims IK (hemma) P-04


      21:00
  • 17Mån
    v.34
  • 18Tis
  • 19Ons
    • 12:00

      Social träff Oldboys


      14:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 20:00

      Träning U19


      21:30
  • 20Tor
    • 10:00

      Träning P-10


      12:00
    • 17:00

      Träning P-08/09


      18:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 18:30

      Träning Herrsenior


      20:00
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
    • 18:30

      Träning F-05/06


      20:00
    • 20:00

      Träning U19


      21:30
  • 21Fre
    • 10:00

      Träning P-10


      12:00
    • 17:00

      Träning Oldboys


      18:00
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:30

      Träning F-05/06


      18:30
    • 19:30

      Bergums IF (borta) P-04


      21:30
  • 22Lör
    • 10:30

      Träning P-11


      12:00
    • 12:15

      Qviding FIF Vit (hemma) U19


      14:15
    • 12:15

      Eriksbergs IF 3 (borta) P-10


      14:15
    • 13:00

      Backatorp IF 1 (borta) P-08/09


      15:00
    • 14:00

      BK Häcken Vit (borta) P-10


      16:00
    • 16:30

      Floda BoIF 2 (borta) P-07


      18:30
  • 23Sön
    • 14:00

      IK Zenith 5 (borta) P-08/09


      16:00
    • 15:00

      Donsö IS (hemma) Herrsenior


      17:00
    • 16:15

      Sävedalens IF Blå (borta) P-04


      18:15
    • 17:30

      Näsets SK Vinröd (hemma) P-05


      19:30
    • 19:00

      Ale United Svart (hemma) F-05/06


      21:00
  • 24Mån
    v.35
    • 12:00

      Teori Oldboys


      14:00
    • 17:00

      Träning F-05/06


      18:30
    • 17:00

      Träning F10-13


      18:30
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
    • 20:00

      Träning U19


      21:30
  • 25Tis
  • 26Ons
    • 12:00

      Social träff Oldboys


      14:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
    • 19:00

      MATCH P-11


      19:45
    • 20:00

      Träning U19


      21:30
  • 27Tor
    • 10:00

      Träning P-10


      12:00
    • 17:00

      Träning P-08/09


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Lagfotografering P-07


      17:30
    • 17:30

      Lagfotografering P-08/09


      18:00
    • 17:30

      Lagfotografering F10-13


      18:00
    • 18:00

      Lagfotografering F-05/06


      19:00
    • 18:00

      Teori Oldboys


      22:00
    • 18:30

      Träning F-05/06


      20:00
    • 18:30

      Träning Herrsenior


      20:00
    • 18:30

      Lagfotografering Herrsenior


      19:00
    • 19:00

      Lagfotografering U19


      19:30
    • 19:30

      Mölnlycke IF Svart (borta) P-05


      21:30
    • 19:45

      Älvsborg FF (borta) P-04


      21:45
    • 20:00

      Träning U19


      21:30
  • 28Fre
    • 09:00

      Teori Oldboys


      22:00
    • 10:00

      Träning P-10


      12:00
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 18:15

      Hovås Billdal IF 1 (borta) F-05/06


      20:15
    • 18:30

      Näsets SK (hemma) Herrsenior


      20:30
    • 19:00

      IF Väster (borta) U19


      21:00
  • 29Lör
    • 09:00

      Teori Oldboys


      22:00
    • 09:30

      Hjuviks AIK Ljusblå (borta) P-08/09


      11:30
    • 10:15

      Lagfotografering P-05


      11:15
    • 10:30

      Träning P-11


      12:00
    • 11:15

      Lagfotografering P-04


      11:45
    • 12:00

      KF Velebit 1 (borta) P-10


      14:00
    • 12:15

      Lagfotografering P-11


      12:45
    • 13:15

      KF Velebit 2 (borta) P-10


      15:15
    • 18:00

      Lagfotografering P-10


      19:00
  • 30Sön
    • 09:00

      Teori Oldboys


      22:00
    • 12:00

      Balltorps FF (hemma) P-08/09


      14:00
    • 12:00

      Askims IK Svart (borta) P-07


      14:00
    • 19:00

      Angered BK (hemma) P-04


      21:00
  • 31Mån
    v.36