Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IF Warta

Följ

IF Warta

Följ oss för uppdateringar
Följ

Oktober 2020

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.40
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08/09


      18:30
    • 18:30

      Träning F-05/06


      20:00
    • 20:00

      Träning U19


      21:30
  • 2Fre
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning Oldboys


      18:00
    • 19:15

      Qviding FIF Vinröd (hemma) P-04


      21:15
  • 3Lör
    • 10:30

      Träning P-11


      12:00
    • 12:00

      Proletären FF (hemma) P-08/09


      14:00
    • 13:15

      Hjuviks AIK Vit (hemma) P-10


      15:15
    • 13:15

      Hjuviks AIK Blå (hemma) P-10


      15:15
    • 15:00

      Floda BoIF (hemma) F-05/06


      17:00
    • 16:15

      Mossens BK (borta) Herrsenior


      18:15
  • 4Sön
    • 09:00

      UPPSTARTSTRÄFF- START FÖR FLICKOR & POJKAR FÖDDA 2015 FP-15


      09:45
    • 10:00

      UPPSTARTSTRÄFF- START FÖR POJKAR FÖDDA 2014 P-14


      11:45
    • 11:00

      UPPSTARTSTRÄFF- START FÖR POJKAR FÖDDA 2013 P-13


      11:45
    • 12:00

      UPPSTARTSTRÄFF- START FÖR POJKAR FÖDDA 2012 P-12


      12:45
    • 12:00

      Brämaregårdens FC (borta) P-08/09


      14:00
    • 13:00

      Solängens BK Vit (hemma) P-07


      15:00
    • 14:30

      Backatorp IF Svart (hemma) P-05


      16:30
    • 16:45

      Lundby IF Vit (borta) P-04


      18:45
  • 5Mån
    v.41
    • 12:00

      Teori Oldboys


      14:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      Träning F10-13


      18:00
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
    • 20:00

      Träning U19


      21:30
  • 6Tis
    • 17:00

      Träning F-05/06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08/09


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Träning Herrsenior


      20:00
    • 19:45

      Kvalmatch Älvsborgs FF - IF Warta P-04


      21:45
  • 7Ons
    • 12:00

      Social träff Oldboys


      14:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Matcher mot Hjuvik P-11


      18:30
    • 20:00

      Träning U19


      21:30
  • 8Tor
    • 17:00

      Genomgång match Wartagården P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08/09


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 18:30

      Träning F-05/06


      20:00
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 20:00

      Träning U19


      21:30
    • 21:00

      Träning Herrsenior


      22:30
  • 9Fre
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning Oldboys


      18:00
  • 10Lör
    • 10:30

      Träning P-11


      12:00
  • 11Sön
    • 09:00

      Träning P-14


      10:00
    • 09:00

      Träning FP-15


      10:00
    • 10:00

      Träning P-13


      11:00
    • 11:00

      Träning P-12


      12:00
    • 16:00

      Torslanda IK Grön (hemma) P-07


      18:00
    • 18:30

      Träning F-05/06


      20:00
  • 12Mån
    v.42
    • 12:00

      Teori Oldboys


      14:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      Träning F10-13


      18:30
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
    • 20:00

      Träning U19


      21:30
    • 20:15

      Stenkullen GoIK (borta) U19


      22:15
  • 13Tis
  • 14Ons
    • 12:00

      Social träff Oldboys


      14:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 19:00

      Teori & pizza P-04


      23:00
    • 20:15

      Ytterby IS (hemma) P-05


      22:15
  • 15Tor
  • 16Fre
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning Oldboys


      18:00
  • 17Lör
    • 10:00

      Hönö IS Svart (borta) P-05


      12:00
    • 10:30

      Träning P-11


      12:00
  • 18Sön
    • 09:00

      Träning FP-15


      10:00
    • 09:00

      Träning P-14


      10:00
    • 10:00

      Träning P-13


      11:00
    • 11:00

      Träning P-12


      12:00
    • 14:00

      Kareby IS /Kongahälla IK (hemma) U19


      16:00
    • 18:30

      Träning F-05/06


      20:00
  • 19Mån
    v.43
    • 12:00

      Teori Oldboys


      14:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      Träning F10-13


      18:30
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
    • 20:00

      Träning U19


      21:30
  • 20Tis
  • 21Ons
    • 12:00

      Social träff Oldboys


      14:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Matcher 7-manna mot Eriksberg P-11


      18:30
    • 20:00

      If Warta - Lerum (Kval) P-04


      22:00
    • 20:00

      Träning U19


      21:30
  • 22Tor
    • 17:00

      Träning P-08/09


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 18:30

      Träning F-05/06


      20:00
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 20:15

      IFK Hindås (hemma) P-04


      22:15
    • 21:00

      Träning Herrsenior


      22:30
  • 23Fre
    • 15:00

      QUALITY Hotel Cup P-04


      00:00
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning Oldboys


      18:00
  • 24Lör
    • Heldag

      QUALITY Hotel Cup P-04

    • 10:30

      Träning P-11


      12:00
    • 15:00

      Hästkunskap Oldboys


      19:00
  • 25Sön
    • 00:00

      QUALITY Hotel Cup P-04


      19:00
    • 09:00

      Träning P-14


      10:00
    • 09:00

      Träning FP-15


      10:00
    • 10:00

      Träning P-13


      11:00
    • 11:00

      Träning P-12


      12:00
    • 13:00

      IK Zenith Grön (hemma) P-07


      15:00
    • 18:30

      Träning F-05/06


      20:00
  • 26Mån
    v.44
  • 27Tis
  • 28Ons
    • 12:00

      Social träff Oldboys


      14:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
  • 29Tor
    • 12:00

      Träning P-05


      16:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 19:00

      Kongahälla - If Warta (Kval) P-04


      21:00
    • 19:30

      Träning F-05/06


      21:00
    • 21:00

      Träning Herrsenior


      22:30
  • 30Fre
  • 31Lör
    • 10:30

      Träning P-11


      12:00
    • 17:00

      Träning F-05/06


      18:30