Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IF Warta

Följ

IF Warta

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
IF Warta
Välj lag

Oktober 2018

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.40
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 18:15

      Träning P-03


      20:00
    • 18:30

      Träning Herrsenior


      20:00
  • 2Tis
    • 17:00

      Träning F-05/06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 18:30

      Träning Herrjunior


      20:00
    • 18:30

      Träning HJ Ungdom


      20:00
    • 18:45

      Målvaktsträning P-04


      19:45
    • 18:45

      Målvaktsträning P-03


      19:45
    • 18:45

      Målvaktsträning P-05


      19:45
    • 18:45

      Målvaktsträning F-05/06


      19:45
  • 3Ons
    • 12:00

      Seniorutveckling Oldboys


      14:00
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 18:15

      Träning P-03


      20:00
    • 18:30

      Hjuviks AIK Mörkblå (hemma) P-08/09


      20:30
    • 18:30

      Brämaregårdens FC (hemma) P-08/09


      20:30
    • 19:45

      Masthuggets BK (borta) Herrsenior


      21:45
  • 4Tor
  • 5Fre
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning Oldboys


      18:00
    • 19:15

      Näsets SK Gul (borta) P-03


      21:15
  • 6Lör
    • 10:30

      Träning P-10


      12:00
    • 11:15

      Passa Gula Huset P-07


      13:45
    • 12:00

      Lundby IF Vit (hemma) P-06


      14:00
    • 12:00

      Sammandrag GRATTS ARENA (Backavallen) P-11


      15:00
    • 13:15

      Öckerö IF (hemma) P-08/09


      15:15
    • 13:45

      Passa Gula Huset P-07


      16:30
    • 14:15

      Sandarna BK (borta) HJ Ungdom


      16:15
    • 15:00

      Ytterby IS (hemma) F-05/06


      17:00
  • 7Sön
    • 10:00

      IFW JAGUARER SAMMANDRAG (GRATTS ARENA) P-10


      12:00
    • 10:30

      Träning P-08/09


      12:00
    • 11:15

      Passa Gula Huset P-07


      14:30
    • 11:40

      IFW TIGRARNA SAMMANDRAG (GRATTS ARENA) P-10


      14:40
    • 12:00

      Ytterby IS (hemma) P-07


      13:00
    • 14:30

      Älvsborg FF Blå (borta) P-05


      16:30
    • 15:15

      Passa Gula Huset P-07


      18:00
    • 18:00

      Träning F-05/06


      19:30
  • 8Mån
    v.41
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 18:15

      Träning P-03


      20:00
    • 18:30

      Träning Herrsenior


      20:00
  • 9Tis
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning F-05/06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 18:30

      Träning Herrjunior


      20:00
    • 18:30

      Träning HJ Ungdom


      20:00
    • 18:45

      Målvaktsträning P-04


      19:45
    • 18:45

      Målvaktsträning P-05


      19:45
    • 18:45

      Målvaktsträning P-03


      19:45
    • 18:45

      Målvaktsträning F-05/06


      19:45
  • 10Ons
    • 12:00

      Seniorutveckling Oldboys


      14:00
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 18:00

      Träning Herrsenior


      19:30
    • 19:45

      IK Zenith Vit (hemma) P-03


      21:45
  • 11Tor
  • 12Fre
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning Oldboys


      18:00
    • 19:15

      Finlandia/Pallo AIF (hemma) P-03


      21:15
  • 13Lör
    • 10:30

      Träning P-10


      12:00
    • 10:30

      Träning P-11


      12:00
    • 14:15

      Hovås Billdal IF (hemma) Herrsenior


      16:15
  • 14Sön
    • 10:30

      Träning P-08/09


      12:00
    • 12:45

      IF Väster Svart (hemma) P-05


      14:45
    • 13:30

      Kullavik höstcup P-07


      17:30
    • 14:00

      Kareby IS /Kode IF Röd (hemma) P-04


      16:00
    • 16:15

      Älvsborg FF (borta) Herrjunior


      18:15
    • 17:00

      Träning F-05/06


      19:30
  • 15Mån
    v.42
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
  • 16Tis
  • 17Ons
    • 12:00

      Seniorutveckling Oldboys


      14:00
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 18:15

      Träning P-03


      20:00
    • 19:45

      Västra Frölunda IF (hemma) HJ Ungdom


      21:45
  • 18Tor
  • 19Fre
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning Oldboys


      18:00
  • 20Lör
    • 10:30

      Träning P-10


      12:00
    • 10:30

      Träning P-11


      12:00
    • 12:00

      Solängens BK (borta) P-05


      14:00
    • 12:00

      Jonsereds IF Gul (borta) P-04


      14:00
    • 14:15

      Bergums IF (hemma) F-05/06


      16:15
    • 14:45

      Askims IK Svart (borta) F-05/06


      16:45
  • 21Sön
    • 09:00

      LSU träning Passningsspel P-03


      15:00
    • 09:30

      Träning P-07


      11:00
    • 10:30

      Träning P-08/09


      12:00
    • 10:45

      Träning F-05/06


      12:40
    • 18:00

      Träning F-05/06


      19:30
  • 22Mån
    v.43
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 18:15

      Träning P-03


      20:00
  • 23Tis
  • 24Ons
    • 12:00

      Seniorutveckling Oldboys


      14:00
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 18:15

      Träning P-03


      20:00
  • 25Tor
  • 26Fre
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning Oldboys


      18:00
  • 27Lör
    • 10:30

      Träning P-10


      12:00
    • 10:30

      Träning P-11


      12:00
  • 28Sön
  • 29Mån
    v.44
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 18:15

      Träning P-03


      20:00
  • 30Tis
  • 31Ons
    • 12:00

      Seniorutveckling Oldboys


      14:00
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 18:15

      Träning P-03


      20:00