Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IFK Valla

Följ

IFK Valla

Följ oss för uppdateringar
Följ

September 2022

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.35
    • 17:00

      Stenungsunds IF P12 Röd (borta) P-12


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:45

      Träning P-14


      19:00
    • 17:45

      Träning P-16


      18:45
    • 17:45

      Träning F-16/17


      18:45
    • 18:45

      Träning P-10


      20:30
    • 18:45

      Träning P-08


      20:30
    • 19:00

      Groheds IF (borta) A-lag Herr


      21:00
    • 19:30

      Träning A-lag Herr


      21:00
  • 2Fre
    • 17:00

      Spontanfotboll Senior IFK Valla


      19:00
    • 18:30

      Edet FK P 09 (borta) P-09


      20:30
  • 3Lör
  • 4Sön
    • 11:40

      Ahlafors Cupen P-11


      18:00
    • 13:00

      Zenithcupen P-13


      18:00
    • 14:30

      Karlsberg United FC/Rosseröd IK (borta) P-12


      16:30
  • 5Mån
    v.36
    • 17:30

      Träning P-10


      19:10
    • 17:30

      Träning F-10/11


      19:00
    • 18:30

      Styrelsemöte IFK Valla


      20:30
    • 18:45

      Träning P-08


      20:30
    • 19:00

      Träning P-09


      20:30
  • 6Tis
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:45

      Träning P-15


      18:45
    • 18:00

      Idrottsskadeutbildning för ledare - del 2 Tejpning IFK Valla


      21:00
    • 19:30

      Träning A-lag Herr


      21:00
  • 7Ons
  • 8Tor
    • 17:30

      Träning P-10


      19:10
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:45

      Träning P-14


      19:00
    • 17:45

      Träning P-16


      18:45
    • 17:45

      Träning F-16/17


      18:45
    • 18:00

      Torp GOIF (borta) P-08


      20:00
    • 19:30

      Träning A-lag Herr


      21:00
  • 9Fre
    • 17:00

      Spontanfotboll P-08


      19:00
    • 17:00

      Spontanfotboll Senior IFK Valla


      19:00
    • 17:00

      Spontanfotboll IFK Valla


      19:00
    • 17:30

      Skärhamns IK (borta) P-10


      19:30
  • 10Lör
    • 09:00

      Träning Knatte


      10:00
    • 10:00

      Skärhamns IK P13 (borta) P-13


      12:00
    • 10:00

      Träning P-17


      11:00
    • 10:00

      Match P-15


      12:00
    • 10:45

      P-10 7mot7 Föreningsdomare


      12:15
    • 11:00

      Herrestads AIF P 10 Vit (hemma) P-10


      13:00
    • 12:00

      Munkedals IF 1 (hemma) P-11


      14:00
    • 12:00

      P11 - 7 mot 7 Föreningsdomare


      13:30
    • 12:00

      FÖRANMÄLAN till match P-11


      13:30
    • 13:30

      Stångenäs AIS (borta) A-lag Herr


      15:30
  • 11Sön
    • 10:00

      Bokenäs IF PF 11-12 (borta) P-11


      11:30
    • 10:00

      Sammandrag P14 (borta) P-14


      14:00
    • 10:00

      FÖRANMÄLAN till match P-11


      11:30
    • 11:00

      Groheds IF-Ljungskile SK P08 (borta) P-08


      13:00
    • 14:00

      Sammandrag Bodele/ Gustafsberg F-14/15


      17:00
    • 16:00

      Torp GoIF P -12 (hemma) P-12


      18:00
    • 16:00

      Match P-12 Röd. 7 mot 7 Föreningsdomare


      17:30
  • 12Mån
    v.37
    • 17:30

      Träning P-10


      19:10
    • 17:30

      Träning F-10/11


      19:00
    • 19:00

      Träning P-09


      20:30
    • 19:00

      Anmälan: IFK Göteborg - Helsingborg P-11


      22:00
  • 13Tis
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:45

      Träning P-15


      18:45
    • 19:30

      Träning A-lag Herr


      21:00
  • 14Ons
  • 15Tor
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:45

      Träning P-14


      19:00
    • 17:45

      Träning P-16


      18:45
    • 17:45

      Träning F-16/17


      18:45
    • 17:45

      P-10 7mot7 Föreningsdomare


      19:15
    • 18:00

      Vallens IF P10 (hemma) P-10


      20:00
    • 18:00

      Föräldramöte P-08


      19:00
    • 18:45

      Träning P-08


      20:30
    • 19:30

      Träning A-lag Herr


      21:00
  • 16Fre
    • 17:00

      Spontanfotboll Senior IFK Valla


      19:00
    • 18:45

      Föräldrauppgift matchvärd och kiosk alagsmatch F-14/15


      21:30
    • 19:30

      HEMMA MATCH VALLA HERR A-lag Herr


      21:30
    • 19:30

      Ödsmåls IK (hemma) A-lag Herr


      21:30
  • 17Lör
    • 09:00

      Träning Knatte


      10:00
    • 09:30

      Träning P-13


      11:00
    • 10:00

      Träning P-17


      11:00
    • 11:00

      Lysekils AIK 1 (borta) P-10


      13:00
    • 12:00

      Skärhamns IK (borta) P-11


      14:00
    • 12:00

      FÖRANMÄLAN till match P-11


      13:30
  • 18Sön
    • 10:00

      IK Rössö Uddevalla röd (hemma) F-10/11


      12:00
    • 10:00

      F10/11 7 mot 7 Föreningsdomare


      12:00
    • 10:30

      IK Oddevold P 13 (borta) P-12


      12:30
    • 12:30

      IK Oddevold P10 Vit (borta) P-11


      14:30
    • 12:30

      FÖRANMÄLAN till match P-11


      14:00
    • 16:00

      Ödsmåls IK P-11/12 (hemma) P-12


      18:00
    • 16:00

      Match P-12 Röd. 7 mot 7 Föreningsdomare


      17:30
    • 17:00

      Hamburgsunds IF 1 (hemma) P-09


      19:00
    • 17:00

      Match P-09 Föreningsdomare


      19:00
  • 19Mån
    v.38
    • 17:30

      Träning P-10


      19:10
    • 17:30

      Träning F-10/11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 18:45

      Träning P-08


      20:30
    • 19:00

      Träning P-09


      20:30
  • 20Tis
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:45

      Träning P-15


      18:45
    • 19:30

      Träning A-lag Herr


      21:00
  • 21Ons
    • 17:30

      Träning F-12/13


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10/11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Träning F-14/15


      19:00
    • 18:45

      Träning P-08


      20:30
    • 19:00

      Träning P-09


      20:30
    • 19:00

      Träning P-10


      20:30
  • 22Tor
    • 17:30

      Träning P-10


      19:10
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:45

      Träning P-14


      19:00
    • 17:45

      Träning P-16


      18:45
    • 17:45

      Träning F-16/17


      17:45
    • 18:00

      Ledarmöte P09 P-09


      20:00
    • 18:45

      Träning P-08


      20:30
    • 18:45

      Träning P-09


      20:30
    • 19:30

      Träning A-lag Herr


      21:00
  • 23Fre
    • 17:00

      Spontanfotboll P-08


      19:00
      Fjällebro
      Anteckning: Spontanfotboll för de som är sugna. Kiosken kommer vara öppen och det finns möjlighet att grilla medhavd mat.
  • 24Lör
    • 09:00

      Träning Knatte


      10:00
    • 10:00

      Träning P-17


      11:00
    • 10:00

      Sammandrag Myckleby F-14/15


      15:00
    • 10:00

      Sammandrag Myckleby P-13


      13:00
    • 10:45

      P-10 7 mot 7 Föreningsdomare


      12:15
    • 11:00

      IK Oddevold P11 Vit (hemma) P-10


      13:00
    • 11:00

      Munkedals IF Blå (borta) P-12


      13:00
    • 12:00

      Herrestads AIF P11 vit (hemma) P-11


      14:00
    • 12:00

      FÖRANMÄLAN till match P-11


      13:30
    • 12:00

      P11 - 7 mot 7 Föreningsdomare


      13:30
  • 25Sön
    • 10:00

      IFK Uddevalla P2011-2012 (borta) P-11


      12:00
    • 10:00

      Sammandrag P14 (borta) P-14


      12:00
    • 10:00

      FÖRANMÄLAN till match P-11


      11:30
    • 10:30

      Stenungsunds IF P12 (borta) P-12


      12:30
    • 13:30

      Ödsmåls IK (borta) F-10/11


      15:30
    • 13:30

      Hamburgsunds IF (borta) A-lag Herr


      15:30
    • 14:00

      IK Rössö Uddevalla F12/13 (borta) F-12/13


      16:00
    • 16:00

      Lysekils AIK blå (hemma) P-08


      18:00
  • 26Mån
    v.39
    • 17:30

      Träning P-10


      19:10
    • 17:30

      Träning F-10/11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 18:45

      Träning P-08


      20:30
    • 19:00

      Träning P-09


      20:30
    • 19:00

      Föräldramöte P-09 P-09


      20:30
  • 27Tis
  • 28Ons
    • 17:00

      Häcken-PSG F-12/13


      21:00
    • 17:00

      Häcken-Paris Saint-Germain F-10/11


      21:00
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Träning F-14/15


      19:00
    • 19:30

      IFK Uddevalla P10 (borta) P-09


      21:30
  • 29Tor
    • 17:30

      Träning P-10


      19:10
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:45

      Träning P-14


      19:00
    • 17:45

      Träning P-16


      18:45
    • 17:45

      Träning F-16/17


      17:45
    • 18:45

      Träning P-08


      20:30
    • 19:30

      Träning A-lag Herr


      21:00
  • 30Fre