Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IFK Valla

Följ

IFK Valla

Följ oss för uppdateringar
Följ

September 2021

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.35
  • 2Tor
    • 17:15

      Träning P-11


      18:45
    • 17:45

      Träning P-09


      19:00
    • 17:45

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
    • 19:00

      Träning P-08


      20:30
  • 3Fre
  • 4Lör
    • 09:30

      Strandstäd F-06/07/08


      15:00
    • 09:30

      Strandstäd P-09


      13:00
    • 09:45

      Match 7 mot 7 P10 Domare


      11:15
    • 10:00

      Skärhamns IK (hemma) P-10


      12:00
    • 10:00

      Henåns IF (borta) P-12


      13:00
    • 11:00

      IF Viken (hemma) F-04/05


      13:00
    • 11:45

      Match 7 mot 7 P10 Domare


      13:15
    • 12:00

      IK Oddevold P10 Gul (hemma) P-10


      14:00
  • 5Sön
    • 09:00

      Träning Knattelag


      10:00
    • 10:30

      Träning F-06/07/08


      12:00
    • 11:30

      Sammandrag P-13


      16:00
    • 12:00

      IK Rössö Uddevalla F12/13 (hemma) F-10/11


      14:00
    • 12:00

      Match Domare


      14:00
    • 13:00

      Stångenäs AIS P/F 11/12 (hemma) P-11


      15:00
    • 13:00

      P11 - 7 mot 7 Domare


      15:00
    • 15:00

      Vallens IF P09 (hemma) P-09


      17:00
    • 15:00

      Match Domare


      17:00
    • 17:00

      Aktivitet okänd P-08


      18:30
  • 6Mån
    v.36
  • 7Tis
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:45

      Träning P-09


      19:00
    • 17:45

      Träning P-12


      19:00
    • 17:45

      Träning P-15


      19:00
  • 8Ons
  • 9Tor
    • 17:15

      Träning P-11


      18:45
    • 17:45

      Träning P-09


      19:00
    • 17:45

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
    • 19:00

      Träning P-08


      20:30
  • 10Fre
  • 11Lör
    • 10:00

      Träning P-10


      11:30
    • 10:00

      Karlsberg United FC (hemma) P-08


      12:00
    • 10:00

      Träningsmatch - Ödsmåls IK (hemma) P-14


      12:00
    • 10:00

      P-14 5mot5 sammandrag 2 domare Domare


      13:00
    • 11:00

      Bengtsfors IF (borta) F-04/05


      13:00
  • 12Sön
    • 09:00

      Träning Knattelag


      10:00
    • 11:00

      Vallens IF P11 (hemma) P-11


      12:30
    • 11:00

      Groheds IF LSK p09 (borta) P-09


      13:00
    • 11:00

      Myckleby IK (borta) P-10


      13:00
    • 11:00

      P11 - 7 mot 7 Domare


      12:30
    • 14:00

      IK Frisco (hemma) F-06/07/08


      16:00
    • 15:00

      Herrestads AIF P 10 Vit (borta) P-10


      17:00
  • 13Mån
    v.37
  • 14Tis
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      F-05-Landskamp F-04/05


      20:00
    • 17:45

      Träning P-09


      19:00
    • 17:45

      Träning P-12


      19:00
    • 17:45

      Träning P-15


      19:00
  • 15Ons
    • 17:30

      Träning F-06/07/08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10/11


      19:00
    • 17:45

      Träning F-12/13


      19:00
      Fjällebro / Sparbanksvallen (Halva)
      Anteckning: Covid regler gäller stanna hemma vid minsta symptom. Medtag benskydd, vattenflaska och kläder efter väder
    • 17:45

      Träning F-14/15


      19:00
    • 17:45

      Träning F-14/15


      19:00
    • 18:00

      Träning F-04/05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 19:00

      Träning A-lag Herr


      20:30
  • 16Tor
    • 17:15

      Träning P-11


      18:45
    • 17:45

      Träning P-09


      19:00
    • 17:45

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
    • 19:00

      Träning P-08


      20:30
  • 17Fre
  • 18Lör
    • 09:30

      Sammandrag P-13


      13:00
    • 09:45

      Träning Domare


      11:15
    • 10:00

      Ödsmåls IK P-09/10 (hemma) P-10


      12:00
    • 11:00

      Åsebro IF (borta) F-04/05


      13:00
    • 11:00

      Torp GOIF P-0809 (borta) P-08


      13:00
    • 11:00

      Match F-06/07/08


      13:00
    • 11:45

      Träning Domare


      13:15
    • 12:00

      Ödsmål IK (borta) P-12


      15:00
    • 13:30

      Match F-12/13


      16:00
  • 19Sön
  • 20Mån
    v.38
  • 21Tis
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:45

      Träning P-09


      19:00
    • 17:45

      Träning P-12


      19:00
    • 17:45

      Träning P-15


      19:00
    • 18:45

      Träning F-04/05


      20:30
  • 22Ons
  • 23Tor
    • 17:15

      Träning P-11


      18:45
    • 17:45

      Träning P-12


      19:00
    • 17:45

      Träning Domare


      19:15
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
    • 18:00

      Landskamp P15 P-09


      20:00
    • 19:00

      Träning P-08


      20:30
  • 24Fre
    • 17:00

      Träning F-04/05


      18:30
    • 18:00

      Värd vid A-lagsmatch P-08


      21:30
    • 19:00

      Groheds IF-Ljungskile SK HF (hemma) A-lag Herr


      21:00
    • 19:00

      Matchvärdar och kioskansvariga vid A-lagsmach F-06/07/08


      21:00
  • 25Lör
    • 11:00

      Morlanda/Gilleby/Henån (borta) P-10


      13:00
  • 26Sön
    • 09:00

      Träning Knattelag


      10:00
    • 10:00

      Rosseröds IK P-09/10 (borta) P-10


      12:00
    • 10:30

      Träning F-04/05


      12:00
    • 11:00

      Karlsberg United FC (hemma) P-11


      13:00
    • 11:00

      Stala IF (borta) P-09


      13:00
    • 11:00

      P11 - 7 mot 7 Domare


      12:30
    • 11:15

      Herrestads AIF F11 Vit (borta) F-10/11


      13:15
    • 14:00

      Hemsjö/Tollered/Mjörn (hemma) F-06/07/08


      16:00
    • 16:00

      Hamburgsunds IF P08-09 (hemma) P-08


      18:00
  • 27Mån
    v.39
  • 28Tis
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:45

      Träning P-09


      19:00
    • 17:45

      Träning P-12


      19:00
    • 17:45

      Träning P-15


      19:00
    • 18:45

      Träning F-04/05


      20:30
    • 19:00

      IK Rössö (hemma) F-04/05


      21:00
  • 29Ons
  • 30Tor
    • 17:15

      Träning P-11


      18:45
    • 17:45

      Träning P-09


      19:00
    • 17:45

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
    • 19:00

      Träning P-08


      20:30