Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IFK Valla

Följ

IFK Valla

Följ oss för uppdateringar
Följ

September 2020

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.36
  • 2Ons
  • 3Tor
  • 4Fre
  • 5Lör
    • 10:00

      Skärhamns IK (hemma) P-10


      12:00
    • 13:00

      Henån-Gilleby IF (hemma) A-lag Herrar


      15:00
    • 15:00

      Torp GOIF (hemma) F-04/05


      17:00
  • 6Sön
    • 09:00

      Träning Knattelag


      10:00
    • 10:30

      Träning F-04/05


      12:00
    • 11:00

      Groheds IF LSK 08 Vit (borta) P-08


      13:00
    • 11:00

      Herrestads AIF F06/07 HAIF svart/vit (hemma) F-06/07


      13:00
    • 11:00

      Stala IF Gul (borta) P-09


      13:00
    • 12:00

      Lysekils AIK 1 (borta) P-10


      14:00
    • 15:00

      IK Oddevold Blå (hemma) P-08


      17:00
    • 17:00

      Tanums IF (borta) P-06/07


      19:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:00

      Herrestads AIF Lag 2 (borta) U-laget


      19:00
  • 7Mån
    v.37
  • 8Tis
  • 9Ons
  • 10Tor
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-14


      18:30
    • 17:45

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Torp GoIF P-08 (hemma) P-09


      20:00
    • 18:45

      Träning P-06/07


      20:30
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
  • 11Fre
    • 16:30

      Träning F-04/05


      18:00
    • 19:15

      Stenungsunds IF (borta) F-06/07


      21:15
  • 12Lör
    • 09:20

      IK Rössö Uddevalla (hemma) F10/11/12


      12:00
    • 10:00

      Vallens IF (borta) P-12


      12:00
    • 11:00

      Ödsmåls IK (borta) P-10


      13:00
    • 11:00

      Hedekas IF (hemma) P-10


      13:00
    • 11:00

      IFK Uddevalla 2 (borta) P-08


      13:00
    • 14:00

      Träningsmatch IF Väster F-06/07


      16:00
  • 13Sön
    • 09:00

      Träning Knattelag


      10:00
    • 10:00

      IK Oddevold (hemma) P-11


      12:00
    • 10:30

      Träning F-04/05


      12:00
    • 14:00

      Melleruds IF (borta) A-lag Herrar


      16:00
    • 15:00

      Groheds IF LSK P09 (hemma) P-08


      17:00
    • 17:00

      Groheds IF P07 sv. (hemma) P-06/07


      19:00
  • 14Mån
    v.38
  • 15Tis
  • 16Ons
    • 17:45

      Träning F10/11/12


      19:00
    • 17:50

      Träning F-13/14


      19:00
    • 17:50

      Träning P-13


      19:00
      Fjällebro / Sparbanksvallen7
      Anteckning: Anmäl med svarsknapparna innan kl 12 samma dag som träningen.
      Utomhusträning, kläder efter väder. Kom ombytt och ha egen vattenflaska.
      Delta bara om du är helt frisk.Vi är måna om minimera antalet personer på Fjällebro kopplat till Folkhälsomyndighetens rekommendationer. Anhöriga rekommenderas att ta en promenad/springa eller göra något ärende under träningen.
      Samling på läktaren
    • 19:00

      Träning F-06/07


      20:30
    • 19:00

      Träning U-laget


      20:30
  • 17Tor
  • 18Fre
    • 18:30

      Ödsmåls IK (hemma) F-04/05


      20:30
    • 18:30

      IK Rössö Uddevalla (borta) F-06/07


      20:30
  • 19Lör
    • 10:00

      Strandstäd F-06/07


      13:00
    • 10:30

      Rosseröds IK P-09/10 (hemma) P-10


      12:30
    • 12:00

      IFK Uddevalla 1 (borta) P-08


      14:00
  • 20Sön
    • 09:00

      Träning Knattelag


      10:00
    • 10:30

      Träning F-04/05


      12:00
    • 11:00

      Hogstorps IF 1 (borta) P-10


      13:00
    • 13:00

      Eds FF (hemma) A-lag Herrar


      15:00
    • 15:00

      Groheds IF LSK 08 Grön (hemma) P-08


      17:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 19:30

      Stenungsunds IF Lag 2 (borta) U-laget


      21:30
  • 21Mån
    v.39
  • 22Tis
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:45

      Träning P-09


      19:00
    • 17:45

      Träning F-04/05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:30

      Stångenäs AIS P 07/08 (borta) P-06/07


      20:30
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
  • 23Ons
  • 24Tor
  • 25Fre
  • 26Lör
    • 11:00

      Stångenäs AIS (hemma) P-10


      13:00
    • 15:00

      IF Viken (borta) A-lag Herrar


      17:00
  • 27Sön
    • 09:00

      Träning Knattelag


      10:00
    • 10:00

      Vallens IF (borta) P-11


      15:00
    • 10:00

      Myckleby IK (hemma) P-12


      14:00
    • 10:30

      IK Oddevold P10 Vit (borta) P-10


      12:30
    • 10:30

      Träning F-04/05


      12:00
    • 10:50

      Vallens IF (hemma) F10/11/12


      14:00
    • 11:00

      Skee IF P 12 (borta) P-08


      13:00
    • 11:00

      IFK Uddevalla Blå (borta) P-09


      13:00
    • 15:00

      Hamburgsunds IF (hemma) P-08


      17:00
    • 16:00

      Sotenäs Ungdom (borta) F-06/07


      18:00
  • 28Mån
    v.40
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:45

      Träning F10/11/12


      19:00
    • 19:00

      Träning U-laget


      20:30
    • 19:00

      Stenungsunds IF (hemma) F-04/05


      21:00
    • 19:00

      Skärhamns IK Lag 2 (borta) U-laget


      21:00
  • 29Tis
  • 30Ons