Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IFK Osby

Följ

IFK Osby

Följ oss för uppdateringar
Följ

September 2023

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.35
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 18:30

      Samling Klubbstugan! P-12


      20:00
  • 2Lör
    • 09:30

      Matcher Åhus! F-15


      13:30
    • 10:00

      Nosaby IF blå (borta) P-13


      12:00
    • 10:00

      Hästveda IF (borta) P-15


      12:00
    • 10:00

      Vittsjö GIK (hemma) P-14


      12:00
    • 11:00

      Önnestad BoIF 1 (hemma) P-12


      13:00
    • 12:30

      Sibbhults IF (hemma) P-11


      14:30
    • 13:00

      Bjärnums GoIF (hemma) Damlag


      15:00
    • 14:00

      IFK Hässleholm (hemma) P-10


      16:00
    • 14:00

      Vinslövs IF (borta) F-09/10


      16:00
    • 15:00

      Tollarps IF (hemma) Herrlag


      17:00
    • 15:00

      Bollarkallar till a-lagsmatch P-11


      17:00
  • 3Sön
    • 10:00

      IFK Knislinge blå (borta) P-15


      12:00
    • 10:00

      VMA IK (borta) P-14


      12:00
    • 10:30

      Tollarps IF vit (hemma) F-14


      12:30
    • 11:00

      Ifö Bromölla IF svart (borta) P-11


      13:00
    • 11:00

      Åhus IF (borta) F-09/10


      13:00
    • 11:00

      Näsums IF (borta) F-14


      13:00
    • 11:30

      Ifö Bromölla IF (hemma) P-09


      13:30
    • 12:00

      Kristianstad FC orange (borta) P-12


      14:00
    • 12:00

      Kristianstads DFF 1 (borta) F-14


      14:00
    • 16:00

      Treby IF (borta) P-10


      18:00
    • 17:00

      Bortamatch mot Lönsboda GoIF F-11/12


      18:30
    • 17:00

      Broby IF orange (borta) P-14


      19:00
    • 18:00

      Wä IF (borta) Juniorlag Herrar


      20:00
  • 4Mån
    v.36
  • 5Tis
    • 17:15

      Träning Herrlag


      18:45
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 18:30

      Träning Damlag


      20:00
  • 6Ons
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 17:30

      Träning P-15


      18:45
    • 17:30

      Träning F-14


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:45

      Träning P-14


      19:15
    • 17:45

      Träning F-11/12


      19:15
    • 18:00

      Träning P-11


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09/10


      19:30
    • 18:00

      Träning Juniorlag Herrar


      19:30
    • 19:00

      BK Walldia/Ränneslövs GIF/Ysby BK (F17) (hemma) F-07


      21:00
  • 7Tor
  • 8Fre
    • 18:30

      Träning P-11


      20:00
  • 9Lör
    • Heldag

      Cup i Älmhult P-15

    • 10:00

      Tyringe IF (borta) P-14


      12:00
    • 10:00

      Broby IF (borta) F-14


      12:00
    • 10:30

      Vinslövs IF (hemma) P-13


      12:30
    • 10:30

      VMA IK (hemma) P-14


      12:30
    • 12:00

      Vinnö IF (hemma) P-12


      14:00
    • 12:00

      Wä IF grön (hemma) P-14


      14:00
    • 13:00

      FC Hessleholm (borta) Damlag


      15:00
    • 13:30

      Vinslövs IF (hemma) P-11


      15:30
    • 13:30

      Åhus IF vit (hemma) F-14


      15:30
    • 14:00

      Åhus Horna BK vit (borta) P-10


      16:00
    • 15:00

      Trepca FC Hässleholm (borta) Herrlag


      17:00
  • 10Sön
    • 08:00

      Cup Älmhult Profilhörnan F-14


      16:00
    • 11:00

      Hässleholms IF vit (hemma) P-10


      13:00
    • 12:30

      Näsums IF (hemma) F-09/10


      14:30
    • 13:00

      Vejby IF (hemma) Juniorlag Herrar


      15:00
    • 14:00

      Åhus Horna BK röd (borta) P-12


      16:00
    • 14:30

      Skäldervikens IF (F17) 9m9 (borta) F-07


      16:30
    • 14:30

      Hemmamatch mot Vanneberga IF F-11/12


      16:00
    • 15:00

      Bjärnums GoIF (borta) P-11


      17:00
  • 11Mån
    v.37
  • 12Tis
    • 17:15

      Träning Herrlag


      18:45
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 18:30

      Träning Damlag


      20:00
    • 18:30

      Träning F-07


      20:00
  • 13Ons
  • 14Tor
  • 15Fre
    • Heldag

      Träning P-11

    • 19:00

      Sibbhults IF (borta) Herrlag


      21:00
  • 16Lör
    • 08:15

      Städa Sverige P-10


      12:15
    • 09:30

      Wä IF grön (borta) P-14


      11:30
    • 10:00

      Hässleholms IF vit (borta) P-14


      12:00
    • 10:30

      Hässleholms IF blå (hemma) P-15


      12:30
    • 10:30

      Viby IF grön (hemma) P-12


      12:30
    • 11:00

      Kristianstad FC (borta) P-09


      13:00
    • 12:00

      Tjörnarps BoIF (hemma) P-15


      14:00
    • 12:00

      Bemanning damlagets match F-15 F-15


      16:00
    • 12:30

      IFK Knislinge vit (hemma) P-11


      14:30
    • 13:00

      Wä IF (hemma) Damlag


      15:00
    • 13:00

      Wä IF grön (borta) P-13


      15:00
    • 13:00

      Bemanning - Damlagsmatch F-09/10


      15:00
    • 13:30

      Vinslövs IF grön (hemma) P-14


      15:30
    • 14:30

      Hässleholms IF (hemma) P-10


      16:30
  • 17Sön
    • 10:00

      Åsums BK vit (borta) P-11


      12:00
    • 10:00

      Kristianstads DFF 3 (borta) F-14


      12:00
    • 10:00

      Match F-15 F-15


      12:00
    • 11:30

      Bortamatch mot Wä IF F-11/12


      13:00
    • 11:30

      Match F-15 F-15


      13:00
    • 13:00

      Stattena IF (9m9) (hemma) F-07


      15:00
    • 13:30

      Lönsboda GoIF (hemma) F-14


      15:30
    • 16:00

      Glimåkra IF (borta) P-10


      18:00
    • 16:00

      Nosaby IF (hemma) Juniorlag Herrar


      18:00
    • 16:30

      Wä IF grön (borta) P-12


      18:30
  • 18Mån
    v.38
  • 19Tis
    • 17:15

      Träning Herrlag


      18:45
      Osby IP
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 18:30

      Träning Damlag


      20:00
  • 20Ons
  • 21Tor
    • 17:15

      Träning Herrlag


      18:45
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 18:30

      Träning Damlag


      20:00
    • 19:00

      Bjärnums GoIF (hemma) P-10


      21:00
  • 22Fre
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 19:00

      Hörby FF (borta) Damlag


      21:00
    • 19:00

      Nävlinge IF (hemma) Herrlag


      21:00
    • 19:00

      Bemanning a-lagsmatch P-11


      21:00
  • 23Lör
  • 24Sön
    • 10:00

      Broby IF (borta) Juniorlag Herrar


      12:00
    • 10:30

      Hemmamatch mot Broby IF F-11/12


      12:00
    • 10:30

      IFK Knislinge (hemma) F-14


      12:30
    • 11:00

      Kiaby IF svart (borta) P-11


      13:00
    • 11:00

      FC Hessleholm (borta) F-14


      13:00
    • 12:30

      Vinslövs IF (hemma) F-09/10


      14:30
    • 14:30

      Brösarps IF/Kiviks AIF/Sankt Olofs IF (hemma) P-09


      16:30
  • 25Mån
    v.39
    • 17:15

      Träning Herrlag


      18:45
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 17:30

      Träning P-15


      18:30
    • 17:30

      Träning F-14


      18:30
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:30

      Träning F-15


      18:30
    • 17:30

      Målvaktsträning P-11


      18:30
    • 17:45

      Träning P-14


      19:15
    • 17:45

      Träning F-11/12


      19:15
    • 18:00

      Träning F-09/10


      19:30
    • 18:30

      Träning P-11


      20:00
    • 18:30

      Träning Damlag


      20:00
    • 18:30

      Träning Juniorlag Herrar


      20:00
    • 18:30

      Vinslövs IF (hemma) Damlag


      20:30
  • 26Tis
    • 17:15

      Träning Herrlag


      18:45
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 18:30

      Träning Damlag


      20:00
  • 27Ons
  • 28Tor
    • 17:15

      Träning Herrlag


      18:45
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 18:30

      Träning Damlag


      20:00
  • 29Fre
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
  • 30Lör
    • 10:00

      Broby IF (borta) P-10


      12:00
    • 10:00

      IFK Knislinge (borta) F-09/10


      12:00
    • 10:00

      Kristianstads DFF 2 (borta) F-14


      12:00
    • 10:30

      Tyringe IF (hemma) P-15


      12:30
    • 10:30

      Bortamatch mot FC Hessleholm Gul F-11/12


      12:00
    • 11:30

      Nosaby IF vit (hemma) P-11


      13:30
    • 11:30

      Nosaby IF blå (borta) P-12


      13:30
    • 12:00

      Maglasäte IF (borta) P-14


      14:00
    • 12:00

      Hässleholms IF grön (hemma) P-14


      14:00
    • 13:00

      Mala IF (borta) Herrlag


      15:00
    • 13:00

      Hörby FF vit (borta) P-13


      15:00
    • 14:00

      Nosaby IF 1 (borta) P-09


      16:00