Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IFK Luleå

Följ

IFK Luleå

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Augusti 2019

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.31
    • 15:30

      Träning P-06


      17:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:00

      Träning F-04/05


      18:30
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 17:00

      Träning A-lag Herrar


      18:30
    • 18:00

      Träning F-12


      19:00
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 18:00

      Seriematch Kalix F-07


      19:30
    • 18:30

      Träning F-06


      20:00
    • 19:00

      Träning F-09


      20:00
    • 19:30

      Bodens BK FF (borta) /Lira BK P16


      21:30
  • 2Fre
    • Heldag

      Gammelstads IF cup F-04/05

    • Heldag

      Gammelstads IF Cup P-08

    • Heldag

      Gammelstads IF cup F-07

    • Heldag

      Gammelstads IF Cup P-09

    • Heldag

      Gammelstads IF Cup P-10

    • 08:00

      Gammelstads IF cup P-07


      00:00
    • 08:00

      Gammelstads IF Cup P-05


      00:00
    • 09:00

      Luleå SK (hemma) F-04/05


      10:00
    • 09:40

      Lira BK 1 (hemma) F-08


      10:20
    • 09:40

      Bergnäsets AIK (hemma) F-09


      10:40
    • 11:00

      Gammelstadspelen P-06


      00:00
    • 13:00

      Sävast AIF (hemma) F-09


      14:00
    • 13:50

      Trångfors IF 2 (hemma) F-09


      14:50
    • 13:50

      Trångfors IF (hemma) F-08


      14:30
    • 15:00

      Träning A-lag Herrar


      16:30
    • 16:15

      Träning U17


      17:45
    • 16:15

      Träning P19


      17:45
    • 16:20

      Gammelstads IF (borta) F-09


      17:20
    • 17:00

      Rutviks SK (hemma) F-04/05


      18:00
  • 3Lör
    • Heldag

      Gammelstads IF cup F-04/05

    • Heldag

      Gammelstads IF Cup P-08

    • Heldag

      Gammelstads IF cup F-07

    • Heldag

      Gammelstads IF Cup P-09

    • Heldag

      Gammelstads IF Cup P-10

    • Heldag

      Gammelstads IF cup P-07

    • Heldag

      Gammelstads IF Cup P-05

    • Heldag

      Gammelstadspelen P-06

    • Heldag

      Gammelstad IF Cup P-11

    • 08:00

      Sävast AIF (hemma) F-09


      09:00
    • 08:40

      Gammelstads IF cup F-11


      12:00
    • 10:30

      Träning A-lag Herrar


      12:00
    • 11:00

      Bergnäsets AIK (hemma) F-04/05


      12:00
    • 11:20

      Lira BK 2 (borta) F-08


      12:00
    • 11:30

      Gammelstadscupen F-10


      00:00
    • 12:10

      Bergnäsets AIK (borta) F-09


      13:10
    • 14:00

      Ersmarks IK (hemma) /Lira BK P16


      16:00
    • 14:40

      FC Santa Claus (hemma) F-08


      15:20
    • 14:40

      Gammelstads IF (hemma) F-09


      15:40
    • 15:30

      Trångfors IF 2 (hemma) F-09


      16:30
  • 4Sön
    • Heldag

      Gammelstads IF cup F-04/05

    • Heldag

      Gammelstads IF Cup P-08

    • Heldag

      Gammelstads IF cup F-07

    • Heldag

      Gammelstads IF Cup P-09

    • Heldag

      Gammelstads IF Cup P-10

    • 00:00

      Gammelstads IF cup P-07


      19:00
    • 00:00

      Gammelstads IF Cup P-05


      20:00
    • 00:00

      Gammelstadspelen P-06


      19:00
    • Heldag

      Gammelstad IF Cup P-11

    • 00:00

      Gammelstadscupen F-10


      17:15
    • 08:50

      Rutviks SK (hemma) F-09


      09:50
    • 09:15

      Luleå SK (hemma) F-04/05


      10:15
    • 10:00

      Sammandrag IFK Luleå P-12


      14:00
    • 10:40

      Gammelstads IF Cup F-11


      17:10
    • 13:50

      Rutviks SK (hemma) F-09


      14:50
    • 14:15

      Final/bronsmatch (hemma) F-04/05


      16:15
    • 14:30

      Träning F-06


      16:00
    • 14:40

      Sunderby SK (borta) F-08


      15:20
    • 19:00

      Träning /Lira BK P16


      20:00
    • 19:00

      Match P19 Sävast-IFK Luleå U17


      21:00
  • 5Mån
    v.32
    • 16:00

      Träning P19


      17:15
    • 16:15

      Träning U17


      17:30
    • 17:00

      Träning F-13


      18:00
    • 17:00

      Träning F-12


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning F-04/05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:20

      Träning P-05


      21:00
    • 17:30

      Avslutsträning P-04


      18:45
    • 17:30

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Avslutsträning F-07


      20:00
    • 18:00

      Bollpojkar under A-lagsmatch P-07


      21:00
    • 18:15

      Träning F-08


      20:00
    • 19:00

      Lira BK (hemma) F-06


      20:30
    • 19:00

      IFK LULEÅ VS SKELLEFTEÅ FF P-04


      21:00
    • 19:00

      Skellefteå FF (hemma) A-lag Herrar


      21:00
  • 6Tis
    • 17:00

      Träning A-lag Herrar


      18:30
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 17:00

      Träning F-10


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:20

      Träning P-05


      18:45
    • 17:30

      Träning P-09


      18:45
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 17:45

      IBFF/ÖIF (borta) F-04/05


      20:00
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 18:15

      Träning P-06


      19:45
    • 18:30

      Träning F-06


      20:00
    • 18:30

      Brändöns IF (borta) P-08


      20:00
    • 18:30

      Träning P19


      20:00
    • 18:30

      Träning U17


      20:00
    • 19:00

      Piteå IF FF Lag 2 (borta) P-07


      21:00
    • 20:00

      Träning P-04


      21:30
    • 20:00

      Träning /Lira BK P16


      21:30
  • 7Ons
    • 11:00

      Kiruna FF (borta) P-06


      13:00
    • 11:00

      Kiruna FF (borta) P-06


      13:00
    • 11:00

      Kiruna FF (borta) P-06


      13:00
    • 16:30

      Seriematch Gammelstad F-07


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:30

      Träning F-09


      18:30
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:15

      Piteå IF (hemma) F-04/05


      20:30
    • 18:20

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 18:45

      Luleå SK (hemma) F-08


      20:00
    • 19:00

      Träning P-09


      20:00
    • 19:00

      Träning U17


      21:00
    • 19:30

      IFK Kalix (hemma) P19


      20:30
  • 8Tor
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning A-lag Herrar


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 17:45

      Trångfors IF (borta) F-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 18:00

      Träning F-12


      19:00
    • 18:15

      Träning P-06


      19:45
    • 18:30

      Träning /Lira BK P16


      19:30
    • 19:00

      Piteå IF 2 (hemma) F-06


      20:30
    • 19:30

      Träning P-04


      21:00
    • 19:50

      Piteå IF FF (hemma) P-05


      21:50
  • 9Fre
    • Heldag

      BD Open P-08

    • 15:00

      Träning A-lag Herrar


      16:30
    • 16:15

      Träning U17


      17:30
    • 16:15

      Träning P19


      17:45
    • 17:30

      Lira BK Lag 2 (hemma) P-07


      19:30
  • 10Lör
    • Heldag

      BD Open P-08

    • Heldag

      Norra Mjövattnet 2019 F-08

    • Heldag

      3 mot 3 matcher under Hertsödagen F-12

    • Heldag

      Sammandrag Hertsö IP (Luleå SK) P-12

    • 10:00

      Lira BK (hemma) P-06


      11:30
    • 11:00

      Kiruna FF (borta) P-05


      13:00
    • 13:00

      Gammelgårdens IF (hemma) /Lira BK P16


      15:00
    • 13:45

      Sävast AIF/Trångfors (borta) F-04/05


      16:00
    • 14:00

      Gammelstads IF (hemma) P-07


      16:00
    • 14:00

      Friska Viljor FC (borta) A-lag Herrar


      16:00
  • 11Sön
    • Heldag

      BD Open P-08

    • Heldag

      Norra Mjövattnet 2019 F-08

    • 07:00

      Kiruna FF (borta) F-04/05


      18:00
    • 09:30

      Träning F-09


      16:00
    • 09:30

      Målvaktsträning P-09


      16:00
    • 10:00

      Träning P-06


      12:00
    • 10:00

      Bergsbyns SK (borta) F-08


      12:00
    • 10:00

      Sunderby SK (borta) F-06


      11:30
    • 11:30

      Gällivare SK (borta) P-04


      13:30
    • 13:00

      Övertorneå SK (hemma) P19


      15:00
    • 13:20

      Morön BK (hemma) F-08


      15:20
    • 14:30

      Träning F-09


      16:00
    • 14:40

      A1 (hemma) F-08


      15:40
    • 16:30

      Träning P-09


      18:00
    • 16:30

      Ersmark (hemma) U17


      18:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Seriematch F-07


      19:30
    • 19:50

      Bergnäsets AIK (borta) /Lira BK P16


      21:50
  • 12Mån
    v.33
    • 17:00

      Träning F-04/05


      18:30
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      Träning F-12


      18:00
    • 17:00

      Träning A-lag Herrar


      18:30
    • 17:00

      Träning F-13


      18:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 18:15

      Träning F-08


      20:00
    • 18:20

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Träning P19


      19:30
    • 18:30

      Träning U17


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 19:45

      IFK Kalix (hemma) P-05


      21:45
  • 13Tis
    • 17:00

      Träning F-04/05


      18:30
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 17:00

      Träning F-10


      18:00
    • 17:00

      Träning A-lag Herrar


      18:30
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Piteå IF FF Lag 2 (borta) P-06


      20:00
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning F-06


      20:00
    • 18:30

      Träning P19


      20:00
    • 18:30

      Träning U17


      20:00
    • 20:00

      Träning /Lira BK P16


      21:30
    • 20:00

      Träning P-04


      21:30
  • 14Ons
    • 17:00

      Träning P-06


      19:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
      Skogsvallen A
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:15

      Piteå IF FF Lag 2 (borta) P-09


      19:15
    • 18:15

      Träning F-08


      20:00
    • 18:20

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 18:30

      Lira BK Gul (hemma) F-06


      20:00
    • 19:00

      Sävast AIF (borta) P19


      21:00
    • 19:00

      Träning P-09


      20:00
  • 15Tor
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning F-04/05


      18:30
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 17:00

      Träning A-lag Herrar


      18:30
    • 18:00

      Träning F-12


      19:00
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 18:00

      Seriematch Lira F-07


      19:30
    • 18:20

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
    • 18:30

      Träning /Lira BK P16


      20:00
    • 18:30

      IFK Råneå (borta) F-06


      20:00
    • 19:00

      Träning F-09


      20:00
  • 16Fre
    • 15:00

      Träning A-lag Herrar


      16:30
    • 16:15

      Träning U17


      17:30
    • 16:15

      Träning P19


      17:45
    • 17:00

      Träning /Lira BK P16


      18:00
    • 17:30

      Rutviks SK (borta) P-07


      19:30
    • 18:00

      IFK Luleå P07 (hemma) P-06


      19:30
    • 18:00

      IFK Luleå P-06 (hemma) P-07


      20:00
    • 18:30

      Lira BK (hemma) P-05


      20:30
  • 17Lör
    • 08:00

      Myckle Kvantum Cup 2019 P-07


      19:00
    • 08:30

      Extrainsatt sammandrag P-10


      14:00
    • 09:00

      Sammandrag "Notasdagen" P-11


      14:00
    • 10:00

      Nyborgs SK (borta) F-10


      14:15
    • 10:00

      Seriematch Sunderbyn F-07


      11:30
    • 11:45

      Lira BK Gul (hemma) F-09


      13:00
    • 12:00

      Piteå IF Lag 2 (borta) P-08


      13:30
    • 14:00

      IFK Umeå (borta) A-lag Herrar


      16:00
    • 15:00

      Gällivare SK (borta) P-09


      16:15
    • 15:15

      Luleå SK (hemma) F-04/05


      18:00
    • 16:00

      Morön BK (hemma) U17


      18:00
  • 18Sön
    • 10:00

      Sammandrag i Alvik F-12


      13:00
    • 11:00

      Haparanda FF (borta) P-09


      12:00
    • 11:00

      Alviks IK (borta) F-08


      12:30
    • 11:00

      Sunderby SK (hemma) P-06


      13:00
    • 11:30

      Gammelstads IF (hemma) P-08


      13:00
    • 11:30

      Träning P-08


      13:00
    • 13:00

      Haparanda FF (borta) P-05


      15:00
    • 14:30

      Träning F-06


      16:00
    • 14:30

      Träning F-09


      16:00
    • 15:30

      Träning P-04


      17:00
    • 16:00

      Jämtö/Vitå BK 9-9 (borta) /Lira BK P16


      18:00
    • 16:00

      Middag med laget P-05


      18:00
    • 17:00

      Träning P19


      18:30
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:00

      Seriematch F-07


      19:30
  • 19Mån
    v.34
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      Träning F-13


      18:00
    • 17:00

      Träning A-lag Herrar


      18:30
    • 17:00

      Träning F-12


      18:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:15

      Träning F-08


      20:00
    • 18:15

      Södra United (hemma) F-04/05


      20:30
    • 18:20

      Träning P-05


      19:30
    • 19:00

      Träning /Lira BK P16


      20:30
    • 20:15

      Träning P19


      21:30
    • 20:15

      Träning U17


      21:30
  • 20Tis
    • 17:00

      Träning A-lag Herrar


      18:30
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 17:00

      Träning F-10


      18:00
    • 17:00

      Träning F-04/05


      18:30
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Gammelstads IF (hemma) F-06


      20:00
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
    • 18:30

      Träning /Lira BK P16


      20:00
    • 19:00

      Seriematch F-07


      20:30
    • 19:30

      Boden BK (borta) U17


      21:30
    • 20:00

      Luleå SK (borta) P-05


      22:00
  • 21Ons
    • 13:30

      Hämta toapapper P-05


      16:00
    • 16:00

      IFK Luleå- Hammarby F-04/05


      21:00
    • 16:00

      Arbete match mot Hammarby /Lira BK P16


      21:00
    • 16:00

      Publikvärd Svenska cupen U17


      22:00
    • 17:45

      A-laget match svenska cupen IFK Luleå - Hammarby P-11


      20:00
    • 17:50

      Fotbollsfest på Skogsvallen P-09


      21:00
    • 17:55

      IFK Luleå - Hammarby P-05


      21:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:30

      Hammarby (hemma) A-lag Herrar


      19:30
    • 18:30

      IFK-Hammarby P-10


      20:30
    • 18:30

      IFK Luleå vs Hammarby (Svenska cupen) F-09


      20:30
    • 18:30

      IFK Luleå - Hammarby, Svenska cupen F-11


      20:30
    • 18:30

      IFK Luleå-Hammarby F-13


      21:00
    • 18:30

      IFK LULEÅ vs HAMMARBY P-04


      20:30
    • 18:30

      Hammarby F-07


      20:00
    • 18:30

      Svenska cupen IFK Luleå - Hammarby IF P-07


      21:15
    • 18:30

      Cupmatch: IFK-HAMMARBY P-06


      21:30
    • 18:30

      IFK vs Hammarby F-06


      20:30
    • 18:30

      IFK-Hammarby F-08


      20:30
    • 18:30

      IFK Luleå - Hammarby P-08


      21:00
  • 22Tor
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:00

      Träning A-lag Herrar


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 18:00

      Träning F-12


      19:00
    • 18:00

      Träning F-04/05


      19:00
    • 18:15

      Lira Bollklubb (hemma) F-04/05


      20:30
    • 18:20

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Träning P19


      20:00
    • 18:30

      Träning F-06


      20:00
    • 18:30

      Haparanda FF (borta) P-07


      20:30
    • 18:30

      Träning U17


      20:00
    • 19:00

      Träning F-09


      20:00
    • 20:00

      Luleå SK (borta) /Lira BK P16


      22:00
    • 20:00

      Träning P-04


      21:30
  • 23Fre
    • 15:00

      Träning A-lag Herrar


      16:30
    • 16:15

      Träning U17


      17:30
    • 16:15

      Träning P19


      17:45
    • 17:30

      Öjeby IF (hemma) P-07


      19:30
    • 18:00

      Gammelstads IF (hemma) /Lira BK P16


      20:00
    • 19:00

      Notvikens IK (hemma) P-06


      21:00
  • 24Lör
    • Heldag

      Länslagshelg P-05

    • Heldag

      Utbildningsläger Storfors för 05 F-04/05

    • 09:00

      Bemanna parkering Stora Hamndagen P-05


      14:00
    • 09:00

      Sammandrag Lira P-10


      15:00
    • 10:00

      IFK Kalix Blå (hemma) P-09


      11:00
    • 10:00

      Lira BK Blå (hemma) P-06


      12:00
    • 10:00

      Sunderby SK Lag 2 (borta) F-09


      11:15
    • 12:30

      Lira BK Blå (borta) P-09


      14:00
    • 12:50

      Lilla Kronanjoggen F-07


      15:00
    • 13:00

      Luleå SK (hemma) P-08


      14:30
    • 14:00

      Bollkalleuppdrag P-08


      16:00
    • 15:00

      Lagaktivitet utan ledare F-07


      17:15
    • 15:00

      IFK Kalix (hemma) P-07


      17:00
  • 25Sön
    • Heldag

      Länslagshelg P-05

    • Heldag

      Utbildningsläger Storfors för 05 F-04/05

    • Heldag

      Sammandrag Gammelstads IP P-12

    • 09:50

      Sammandrag Trångfors IF F-11


      13:00
    • 10:00

      Träning P-06


      12:00
    • 10:30

      Träning P19


      12:00
    • 10:30

      Träningsmatcher mot Lira F-12


      12:30
    • 10:30

      Träning U17


      11:30
    • 11:00

      Bergnäsets AIK (borta) P-07


      13:00
    • 11:30

      Träning P-08


      13:00
    • 14:00

      Träning P-09


      15:30
    • 18:00

      Trångfors IF (borta) F-06


      20:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Haparanda FF (hemma) /Lira BK P16


      20:00
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30
  • 26Mån
    v.35
    • 17:00

      Lagaktivitet F-04/05


      20:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      Träning F-13


      18:00
    • 17:00

      Träning F-12


      18:00
    • 17:00

      Träning A-lag Herrar


      18:30
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Norrfjärdens IF (borta) P-08


      19:30
    • 18:15

      Träning F-08


      20:00
    • 18:20

      Träning P-05


      19:30
    • 18:30

      Träning /Lira BK P16


      19:30
    • 19:00

      Lira BK (borta) P19


      21:00
    • 19:00

      Träning F-09


      20:00
    • 19:00

      Ledarutbildning P-09


      20:00
    • 20:00

      Bergnäsets AIK/Alviks IK (hemma) P-04


      22:00
  • 27Tis
    • 17:00

      Träning F-04/05


      18:30
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning F-10


      18:00
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 17:00

      Träning A-lag Herrar


      18:30
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 18:30

      Träning U17


      20:00
    • 18:30

      Träningsmatch P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning F-06


      20:00
    • 18:30

      IFK Kalix (borta) F-08


      20:00
    • 18:30

      Piteå IF FF Lag 2 (borta) P-06


      20:30
    • 18:30

      Träning P19


      20:00
    • 18:45

      Träningsmatch P-07


      20:00
  • 28Ons
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 18:00

      Gammelstads IF (borta) P-09


      19:15
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning /Lira BK P16


      19:00
    • 18:00

      Seriematch LSK F-07


      19:30
    • 18:15

      Träning F-08


      20:00
    • 18:20

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 18:30

      LSK (hemma) F-06


      20:30
    • 19:00

      Träning P-09


      20:00
    • 19:30

      Skogså IF (hemma) P19


      21:30
  • 29Tor
    • 15:00

      STAFESTEN P-06


      22:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:00

      Träning F-04/05


      18:30
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 17:00

      Träning A-lag Herrar


      18:30
    • 17:50

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning F-12


      19:00
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 18:15

      Rutviks SK (hemma) F-04/05


      20:30
    • 18:30

      Träning P-04


      19:30
    • 18:30

      Träning F-06


      20:00
    • 19:00

      Träning F-09


      20:00
    • 19:30

      Luleå SK (hemma) /Lira BK P16


      21:30
  • 30Fre
    • 15:00

      Träning A-lag Herrar


      16:30
    • 16:15

      Träning U17


      17:30
    • 16:15

      Träning P19


      17:45
    • 18:30

      Storfors AIK (hemma) P-05


      20:30
  • 31Lör
    • 08:00

      Prova på 9 manna P-07


      19:00
    • 10:00

      Munksund Skuthamn SK (hemma) P-06


      12:00
    • 10:00

      Pröva på 5 mot 5 F-12


      15:00
    • 10:00

      Bergnäsets AIK (borta) F-10


      14:00
    • 10:45

      Bergnäsets AIK (hemma) P-09


      11:45
    • 10:45

      Haparanda FF (borta) F-04/05


      13:00
    • 11:00

      Seriematch Gammelstad F-07


      12:30
    • 12:00

      Alviks IK Lag 1 (hemma) P-09


      13:00
    • 13:00

      Älvsby IF (hemma) P-08


      14:00
    • 14:00

      Södra United (hemma) P-07


      16:00
    • 14:00

      Täfteå IK (borta) A-lag Herrar


      16:00
    • 15:00

      Träning /Lira BK P16


      16:00
    • 15:15

      Luleå SK (hemma) F-09


      16:30
    • 16:30

      Skellefteå FF (hemma) U17


      18:30