Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IFK Karlshamn

Följ

IFK Karlshamn

Följ oss för uppdateringar
Följ

Augusti 2020

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.31
    • 09:30

      Träning P-07


      11:00
  • 2Sön
    • 08:15

      Träningsmatch mot Kristianstad P-2008


      13:30
      Björkvallen
      Samlingsinformation: På IFK-gården
      Samlingstid: 08:15
      Anteckning: Träningsmatch mot Kristianstad FK på Björkvallen (Parkvägen 18).
      Medtag skor, strumpor (vita eller blå), benskydd, vattenflaska och matsäck/fickpeng för att fylla på energi efter match.
      Samling kl 08.15 för ombyte på IFK-gården innan avfärd, matchstart kl 10.00 i Kristianstad.
      Vi behöver hjälp från er föräldrar med transport (en bil till) - meddela om ni kan köra då ni svarar på kallelsen.
    • 14:00

      Gränums IF (borta) Herrlag


      16:00
    • 15:00

      Träning F-07/08


      16:30
    • 18:00

      Spjutstorps IF (borta) Damer


      20:00
  • 3Mån
    v.32
  • 4Tis
  • 5Ons
  • 6Tor
  • 7Fre
    • 16:00

      Träning P-07


      17:30
    • 16:00

      Träning P-06


      17:30
    • 17:00

      Träning F-2009


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07/08


      18:30
  • 8Lör
    • 09:30

      Jämjö GoIF Röd (borta) P-2008


      11:30
    • 13:00

      Listerby IK (borta) P-07


      14:30
    • 14:00

      Nosaby IF (borta) Herrlag


      16:00
  • 9Sön
    • 10:00

      Sölvesborgs Goif (hemma) F-10/11


      11:00
    • 14:00

      Asarums IF FK Blå (hemma) P-2008


      16:00
    • 15:00

      Träning F-07/08


      16:30
    • 17:00

      IFK Kalmar (borta) U-lag Damer


      19:00
  • 10Mån
    v.33
  • 11Tis
  • 12Ons
  • 13Tor
  • 14Fre
    • 16:00

      Träning P-07


      17:30
    • 16:30

      Match borta mot Hoby P-09


      19:30
    • 16:30

      Sölvesborgs GoIF Vit (hemma) P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning F-2009


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07/08


      18:30
    • 19:00

      Kristianstad FC (hemma) Herrlag


      21:00
  • 15Lör
    • 10:15

      Seriematch mot Karlskrona (borta) F-07/08


      14:30
    • 12:00

      AIK Atlas (hemma) P-07


      13:30
    • 14:00

      AIK Atlas (borta) Herrlag


      16:00
    • 14:00

      Match 2 F-2009


      16:00
    • 15:00

      Asarums IF FK Gul (hemma) P-2008


      17:00
  • 16Sön
    • 10:00

      Mjällby AIF Svart (borta) P-2008


      12:00
    • 10:00

      Match IFK Blå-Borta-Mjällby AIF P-2010


      11:30
    • 13:00

      Jämshögs IF (borta) P-06


      15:00
    • 14:00

      Match IFK Vit-Borta-Kallinge P-2010


      15:20
    • 15:00

      Ronneby BK (hemma) Damer


      16:00
  • 17Mån
    v.34
  • 18Tis
  • 19Ons
    • 18:00

      Träning P 2011


      19:15
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning F-07/08


      19:30
    • 18:45

      FK Karlskrona/Karlskrona FF (hemma) U-lag Damer


      20:45
    • 18:45

      Träning P-2008


      20:15
    • 19:30

      Träning Damer


      21:00
  • 20Tor
  • 21Fre
    • 16:00

      Träning P-07


      17:30
    • 16:00

      Träning P-06


      17:30
    • 17:00

      Träning F-2009


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07/08


      18:30
  • 22Lör
    • Heldag

      Poolspel Sölvesborg GiF P 2011

    • 09:30

      Träning P-07


      11:00
    • 10:45

      Seriematch mot Jämshög (hemma) F-07/08


      13:30
    • 15:00

      Åseda IF (hemma) U-lag Damer


      17:00
  • 23Sön
    • 09:00

      Match IFK Blå-Hemma-Asarum P-2010


      11:30
    • 10:00

      Mjällby AIF Gul (borta) P-2008


      12:00
    • 11:00

      Rödeby AIF (hemma) F-10/11


      12:00
    • 12:00

      Olofströms IF (borta) P-07


      13:30
    • 14:00

      Jämjö GoIF Vit (hemma) P-2008


      16:00
    • 14:00

      Hässleholms IF (borta) Herrlag


      16:00
    • 14:00

      Janstorps AIF (borta) Damer


      16:00
  • 24Mån
    v.35
  • 25Tis
  • 26Ons
  • 27Tor
  • 28Fre
    • 16:00

      Träning P-07


      17:30
    • 16:00

      Träning P-06


      17:30
    • 17:00

      Träning F-2009


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07/08


      18:30
  • 29Lör
    • 00:00

      Lörby IF (borta) F-10/11


      01:00
    • 10:00

      Match 3 F-2009


      12:00
    • 11:00

      Seriematch mot Asarum (borta) F-07/08


      13:30
    • 12:00

      Saxemara IF (hemma) P-07


      13:30
    • 12:00

      Hällaryds IF (hemma) Damer


      13:00
    • 15:00

      FK Älmeboda/Linneryd (hemma) Herrlag


      17:00
  • 30Sön
    • 09:00

      Uthyrt Gym Mix IFK Karlshamn


      14:00
    • 09:00

      Match IFK Vit-Hemma-Saxemara P-2010


      11:30
    • 09:00

      Match IFK Blå-Hemma-Hoby GIF P-2010


      11:30
    • 11:00

      FK Karlskrona Orange 2 (borta) P-2008


      13:00
    • 14:00

      FK Karlskrona Orange 1 (hemma) P-2008


      16:00
    • 17:00

      Alvesta GIF (borta) U-lag Damer


      19:00
  • 31Mån
    v.36