Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IF Kil

Följ

IF Kil

Följ oss för uppdateringar
Följ
IF Kil
Välj lag

September 2021

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.35
    • 17:00

      Träning F10


      18:15
  • 2Tor
  • 3Fre
  • 4Lör
    • 10:00

      Mallbackens IF (hemma) F12


      12:00
    • 13:30

      Säffle SK (hemma) F10


      15:30
  • 5Sön
    • 10:00

      Skattkärrs IF (borta) F11


      12:00
    • 10:30

      Hertzöga BK gul (hemma) F10


      12:30
    • 16:30

      Östra Deje IK (hemma) F14/15


      18:30
  • 6Mån
    v.36
    • 17:00

      Träning F10


      18:15
  • 7Tis
    • 17:15

      Träning F8


      18:30
    • 17:30

      Träning F12


      18:45
    • 17:30

      Träning F7


      18:30
    • 17:45

      Träning F9


      19:00
    • 18:00

      Träning F11


      19:00
    • 18:15

      Träning F13


      19:15
    • 19:00

      Träning F14/15


      20:30
  • 8Ons
    • 17:00

      Träning F10


      18:15
    • 18:30

      Gunnarskog IK (borta) A-lag Damer


      20:30
  • 9Tor
  • 10Fre
  • 11Lör
    • 11:00

      Östra Deje IK grön (borta) F9


      13:00
    • 12:15

      Östra Deje IK vit (hemma) F9


      14:15
    • 14:00

      IK Vikings FK (borta) F12


      16:00
    • 17:00

      Hertzöga BK grön (borta) F11


      19:00
  • 12Sön
    • 00:00

      IK Arvika Fotboll röd (borta) F8


      02:00
    • 00:00

      IK Arvika Fotboll blå (hemma) F8


      02:00
    • 00:00

      IK Arvika Fotboll blå (borta) F8


      02:00
    • 00:00

      IK Arvika Fotboll röd (hemma) F8


      02:00
    • 12:00

      Norrstrands IF röd (borta) F10


      14:00
    • 16:00

      Årjängs IF (hemma) A-lag Damer


      18:00
    • 16:00

      IK Arvika Fotboll röd (hemma) F10


      18:00
    • 16:00

      IF Viken (borta) F13


      18:00
  • 13Mån
    v.37
    • 17:00

      Träning F10


      18:15
    • 19:00

      Hertzöga BK grön (borta) F14/15


      21:00
  • 14Tis
    • 17:15

      Träning F8


      18:30
    • 17:30

      Träning F12


      18:45
    • 17:30

      Träning F7


      18:30
    • 17:45

      Träning F9


      19:00
    • 18:00

      Träning F11


      19:00
    • 18:15

      Träning F13


      19:15
    • 19:00

      Träning F14/15


      20:30
  • 15Ons
    • 17:00

      Träning F10


      18:15
  • 16Tor
  • 17Fre
  • 18Lör
    • 12:15

      Träning F7


      14:15
    • 13:00

      Norrstrands IF vit (hemma) F11


      15:00
    • 15:30

      Östra Deje IK grön (borta) F10


      17:30
  • 19Sön
    • 10:00

      Fagerås BK (hemma) F12


      12:00
      Sannerudsvallen
      Serie: F 12 blå
      Samlingsinfo: Vallen
      Samlingstid: 09:00
      Resultat och referat
    • 13:00

      Säffle SK (hemma) F13


      15:00
    • 16:00

      Töcksfors IF (hemma) F10


      18:00
    • 16:30

      Råtorps IK (hemma) F14/15


      18:30
    • 17:00

      Råtorps IK U (hemma) A-lag Damer


      19:00
  • 20Mån
    v.38
    • 17:00

      Träning F10


      18:15
  • 21Tis
    • 17:15

      Träning F8


      18:30
    • 17:30

      Träning F12


      18:45
    • 17:30

      Träning F7


      18:30
    • 17:45

      Träning F9


      19:00
    • 18:00

      Träning F11


      19:00
    • 18:15

      Träning F13


      19:15
    • 19:00

      Träning F14/15


      20:30
  • 22Ons
    • 17:00

      Träning F10


      18:15
  • 23Tor
  • 24Fre
    • 17:30

      Deje IK (hemma) F12


      19:30
  • 25Lör
    • 10:00

      Avslutning fotbollen F9


      12:30
    • 13:00

      IFK Skoghall DF blå (borta) F10


      15:00
  • 26Sön
    • 00:00

      Eda IF (borta) F10


      02:00
    • 12:00

      Torsby IF (borta) F14/15


      14:00
    • 16:00

      Nor/Slottsbron (borta) A-lag Damer


      18:00
    • 16:00

      QBIK röd (hemma) F11


      18:00
  • 27Mån
    v.39
  • 28Tis
    • 17:00

      Träning F7


      18:30
    • 17:15

      Träning F8


      18:30
    • 17:30

      Träning F12


      18:45
    • 17:45

      Träning F9


      19:00
    • 19:00

      Träning F14/15


      20:30
  • 29Ons
    • 16:45

      Träning F10


      18:15
  • 30Tor