Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IF Kil

Följ

IF Kil

Följ oss för uppdateringar
Följ
IF Kil
Välj lag

Juni 2020

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.23
    • 16:45

      Träning F9


      18:00
  • 2Tis
    • 17:15

      Träning F7


      18:15
    • 17:30

      Träning F10


      18:45
    • 17:45

      Träning F11


      19:00
    • 18:30

      Träning F13/14


      20:00
    • 18:30

      Träning A-lag


      20:00
    • 18:30

      Träning F12


      19:45
    • 19:00

      Träning F16-18


      20:30
  • 3Ons
    • 17:15

      Träning F8


      18:15
    • 17:45

      Träning F9


      19:00
  • 4Tor
    • 17:30

      Träning F10


      18:45
    • 17:45

      Träning F11


      19:00
    • 18:30

      Träning A-lag


      20:00
    • 18:30

      Träning F13/14


      20:00
    • 18:30

      Träning F12


      19:45
    • 19:00

      Träning F16-18


      20:30
  • 5Fre
  • 6Lör
    • 10:00

      IFK Skoghall DF vit (borta) F13/14


      12:00
    • 11:00

      Säffle SK (borta) F11


      13:00
  • 7Sön
    • 10:00

      Norrstrands IF röd (hemma) F9


      12:00
    • 11:00

      Slottsbrons IF (borta) F10


      13:00
    • 11:15

      Norrstrands IF vit (hemma) F9


      13:15
    • 12:00

      Match Kronan-IF Kil F8


      15:00
    • 12:30

      Skattkärrs IF (borta) F7


      13:30
    • 17:00

      Slottsbrons IF 1 (hemma) F12


      19:00
    • 17:00

      IK Arvika Fotboll (hemma) F16-18


      19:00
  • 8Mån
    v.24
    • 16:45

      Träning F9


      18:00
    • 18:00

      Träning F12


      19:00
    • 18:00

      Träning F11


      19:00
  • 9Tis
    • 17:15

      Träning F7


      18:15
    • 17:30

      Träning F10


      18:45
    • 17:45

      Träning F11


      19:00
    • 18:30

      Träning F12


      19:45
    • 18:30

      Träning F13/14


      20:00
    • 18:30

      Träning A-lag


      20:00
    • 19:00

      Träning F16-18


      20:30
  • 10Ons
    • 17:15

      Träning F8


      18:15
    • 17:45

      Träning F9


      19:00
  • 11Tor
    • 17:30

      Träning F10


      18:45
    • 17:45

      Träning F11


      19:00
    • 18:30

      Träning F12


      19:45
    • 18:30

      Träning A-lag


      20:00
    • 18:30

      Träning F13/14


      20:00
    • 19:00

      Träning F16-18


      20:30
  • 12Fre
  • 13Lör
    • 10:30

      Match IF kil - Skoghall F8


      12:00
  • 14Sön
    • 11:00

      Norrstrands IF röd (hemma) F10


      13:00
    • 14:00

      Mallbackens IF Sunne grön (borta) F9


      16:00
    • 14:00

      Säffle SK orange (hemma) F12


      16:00
    • 15:15

      Mallbackens IF Sunne vit (borta) F9


      17:15
    • 16:00

      Slottsbrons IF (hemma) F11


      18:00
    • 16:00

      Norrstrands IF (borta) F16-18


      18:00
    • 16:30

      Nor/Edsvalla (hemma) F13/14


      18:30
  • 15Mån
    v.25
    • 16:45

      Träning F9


      18:00
  • 16Tis
    • 17:15

      Träning F7


      18:15
    • 17:30

      Träning F10


      18:45
    • 17:45

      Träning F11


      19:00
    • 18:30

      Träning F12


      19:45
    • 18:30

      Träning F13/14


      20:00
    • 18:30

      Träning A-lag


      20:00
    • 19:00

      Träning F16-18


      20:30
  • 17Ons
    • 17:15

      Träning F8


      18:15
    • 17:45

      Träning F9


      19:00
  • 18Tor
    • 17:30

      Träning F10


      18:45
    • 17:45

      Träning F11


      19:00
    • 18:30

      Träning F12


      19:45
    • 18:30

      Träning F13/14


      20:00
    • 18:30

      Träning A-lag


      20:00
    • 19:00

      Träning F16-18


      20:30
  • 19Fre
  • 20Lör
  • 21Sön
    • 10:00

      Hertzöga BK vit (hemma) F9


      12:00
    • 10:30

      Fagerås BK (borta) F11


      12:30
    • 11:00

      Hertzöga BK gul (borta) F12


      13:00
    • 11:15

      Hertzöga BK gul (hemma) F9


      13:15
    • 12:30

      Match Norrstrand - IF Kil F8


      13:30
    • 13:00

      Slottsbrons IF (borta) F10


      15:00
  • 22Mån
    v.26
    • 16:45

      Träning F9


      18:00
    • 18:00

      Träning F11


      19:00
    • 18:00

      Träning F12


      19:00
  • 23Tis
    • 17:15

      Träning F7


      18:15
    • 17:30

      Träning F10


      18:45
    • 17:45

      Träning F11


      19:00
    • 18:30

      Träning F12


      19:45
    • 18:30

      Träning F13/14


      20:00
    • 18:30

      Träning A-lag


      20:00
    • 19:00

      Hertzöga BK (hemma) F16-18


      21:00
  • 24Ons
    • 17:15

      Träning F8


      18:15
    • 17:45

      Träning F9


      19:00
  • 25Tor
    • 17:30

      Träning F10


      18:45
    • 17:45

      Träning F11


      19:00
    • 18:30

      Träning F12


      19:45
    • 18:30

      Träning A-lag


      20:00
    • 18:30

      Träning F13/14


      20:00
  • 26Fre
  • 27Lör
  • 28Sön
    • 15:00

      Hertzöga BK gul (borta) F10


      17:00
    • 16:00

      Edsvalla/Nor (hemma) F11


      18:00
    • 16:30

      Råtorps IK (hemma) F13/14


      18:30
    • 17:00

      Rävåsens IK Karlskoga (borta) F16-18


      19:00
  • 29Mån
    v.27
  • 30Tis
    • 17:30

      Träning F10


      18:45
      Sannerudsvallen Junghage