Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IFK Hjo

Följ

IFK Hjo

Följ oss för uppdateringar
Följ

Augusti 2022

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.31
  • 2Tis
  • 3Ons
  • 4Tor
  • 5Fre
    • Heldag

      Eskilcupen 2022 P08

  • 6Lör
    • Heldag

      Eskilcupen 2022 P08

  • 7Sön
    • Heldag

      Eskilcupen 2022 P08

  • 8Mån
    v.32
    • 17:20

      Träning P13


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:30

      Träning P12


      19:00
      Guldkroksvallen Kommun 1
    • 17:30

      Träning P10


      19:00
    • 18:00

      Träning Fotboll Herr


      19:30
    • 18:00

      Träning P09


      19:30
    • 18:00

      Träning Fotboll Herr


      19:30
  • 9Tis
    • 17:15

      Träning F11


      18:30
    • 17:30

      Träning F09-10


      19:15
    • 18:00

      Träning Fotboll Dam


      19:30
    • 18:00

      Träning P05-06-07


      19:30
    • 18:45

      IFK Falköping FF Blå (borta) P10


      20:45
  • 10Ons
    • 10:00

      Träning P10


      11:30
    • 17:20

      Träning P13


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 17:30

      Träning P12


      19:00
    • 18:00

      Träning P09


      19:30
    • 18:00

      Träning Fotboll Herr


      19:30
    • 19:00

      Fagersanna IF (hemma) Fotboll Herr


      21:00
  • 11Tor
  • 12Fre
    • 15:30

      Träning P08


      17:00
    • 19:00

      Korsberga IF (9:9) (borta) Fotboll Dam


      21:00
  • 13Lör
    • 10:00

      Mölltorp/Breviks AIF (hemma) P10


      12:00
    • 13:00

      IFK Mariestad Vit (hemma) P08


      15:00
  • 14Sön
    • 11:00

      Våmbs IF (borta) F11


      13:00
    • 11:00

      IFK Tidaholm Blå (hemma) P12


      13:00
    • 16:00

      IFK Falköping FF (borta) Fotboll Herr


      18:00
    • 17:00

      IFK Falköping FF Vit (hemma) P12


      19:00
  • 15Mån
    v.33
    • 17:20

      Träning P13


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 17:30

      Träning P12


      19:00
    • 17:30

      Träning P10


      19:00
    • 18:00

      Träning Fotboll Herr


      19:30
    • 18:00

      Träning P09


      19:30
    • 18:30

      Träning Fotboll Dam


      20:00
  • 16Tis
  • 17Ons
    • 17:20

      Träning P13


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:30

      Skövde KIK Svart (borta) F14-16


      19:30
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 17:30

      Träning P12


      19:00
    • 18:00

      Falköpings FK Svart (borta) P10


      20:00
    • 18:00

      Träning Fotboll Herr


      19:30
    • 18:45

      Mariestads BoIS FF (hemma) Fotboll Dam


      20:45
  • 18Tor
  • 19Fre
    • 15:30

      Träning P08


      17:00
    • 18:30

      Tymer/Lerdala (hemma) P09


      20:30
  • 20Lör
    • 10:00

      Norra Fågelås IF (hemma) P10


      12:00
    • 10:00

      Träning F14-16


      11:00
    • 11:00

      Ulvåkers IF Svart (hemma) F09-10


      13:00
    • 11:00

      Tidaholms GoIF (borta) P12


      13:00
    • 11:00

      IFK Värsås (hemma) P13


      13:00
    • 11:00

      Tibro AIK FK Svart (borta) P13


      13:00
    • 15:00

      Halvorstorps IS (hemma) Fotboll Herr


      17:00
  • 21Sön
    • 00:00

      Mariestads BK Blå (borta) P14


      02:00
    • 00:00

      Mariestads BK Röd (borta) P14


      02:00
    • 11:00

      Korsberga/Fröjered (hemma) P11


      13:00
    • 11:00

      Sils IF (hemma) P05-06-07


      13:00
    • 11:00

      Sandhems IF (hemma) F14-16


      13:00
    • 13:00

      Skövde AIK Röd (borta) P12


      15:00
    • 15:00

      Ulvåkers IF Röd (borta) F11


      17:00
    • 15:00

      Jula BK (borta) Fotboll Dam


      17:00
  • 22Mån
    v.34
    • 00:00

      Tibro AIK FK U1 (borta) Fotboll Herr


      02:00
    • 17:20

      Träning P13


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 17:30

      Träning P12


      19:00
    • 17:30

      Träning P10


      19:00
    • 18:00

      Träning Fotboll Herr


      19:30
    • 18:30

      Skövde AIK Röd (borta) P09


      20:30
  • 23Tis
  • 24Ons
    • 17:20

      Träning P13


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:30

      Träning P12


      19:00
    • 18:00

      Träning Fotboll Herr


      19:30
    • 18:30

      Tidaholms GoIF (borta) P08


      20:30
  • 25Tor
  • 26Fre
    • 15:30

      Träning P08


      17:00
    • 18:00

      Skara FC Blå (hemma) P09


      20:00
    • 18:30

      Våmbs IF Grön (hemma) P12


      20:30
  • 27Lör
    • 08:30

      Nabben Cup F14-16


      13:00
    • 10:00

      IFK Skövde FK Blåvit (hemma) P10


      12:00
    • 11:00

      Lidköpings FK (borta) P05-06-07


      13:00
    • 13:00

      Nabbencup P13


      17:00
  • 28Sön
    • 00:00

      IF Weimer Lyrestad Vit (hemma) P14


      02:00
    • 00:00

      IF Weimer Lyrestad Svart (hemma) P14


      02:00
    • 11:00

      Tymer/Lerdala (hemma) F11


      13:00
    • 11:00

      Töreboda IK (hemma) P12


      13:00
    • 11:00

      IFK Skövde FK Blå (hemma) P13


      13:00
    • 12:00

      Töreboda IK (borta) F09-10


      14:00
    • 15:00

      Falköpings FK Svart (borta) P11


      17:00
    • 16:00

      Tibro AIK FK Gul (borta) P13


      18:00
    • 17:00

      Tibro AIK FK Gul (borta) P10


      19:00
  • 29Mån
    v.35
    • 17:20

      Träning P13


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 17:30

      Träning P12


      19:00
    • 17:30

      Träning P10


      19:00
    • 18:00

      Träning Fotboll Herr


      19:30
  • 30Tis
  • 31Ons
    • 17:20

      Träning P13


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 17:30

      Träning P12


      19:00
    • 18:00

      Träning Fotboll Herr


      19:30