Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IFK Hjo

Följ

IFK Hjo

Följ oss för uppdateringar
Följ

Juni 2022

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.22
    • 17:20

      Träning P13


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:30

      Träning P12


      19:00
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 18:00

      Träning Fotboll Herr


      19:30
  • 2Tor
  • 3Fre
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 18:00

      Fagersanna IF (hemma) P10


      20:00
    • 18:00

      Träning Fotboll Herr


      19:30
    • 19:00

      Grolanda/Floby/Åsarp-Trädet (borta) P05-06-07


      21:00
    • 19:30

      Gullspång/Hova/Weimer (9:9) (borta) Fotboll Dam


      21:30
  • 4Lör
    • 10:00

      IFK Skövde FK Blåvit (borta) P09


      12:00
    • 10:00

      Träning F14-16


      11:00
    • 10:00

      Träning Boll och Skoj


      11:00
    • 10:00

      Träning P16


      11:00
    • 10:00

      Träning P15


      11:00
    • 11:00

      Töreboda IK (hemma) F09-10


      13:00
    • 11:00

      IFK Mariestad Vit (hemma) P12


      13:00
    • 11:00

      IFK Tidaholm Vit (hemma) P13


      13:00
    • 11:00

      IFK Tidaholm Blå (hemma) P13


      13:00
    • 15:00

      IFK Skövde FK (borta) P08


      17:00
  • 5Sön
    • 11:00

      IFK Värsås (hemma) F11


      13:00
    • 17:00

      Mariestads BK Vit (hemma) P12


      19:00
    • 17:00

      Skara FC (borta) Fotboll Herr


      19:00
  • 6Mån
    v.23
    • 09:30

      Träning P11


      11:00
    • 16:00

      Träning P10


      17:30
    • 17:20

      Träning P13


      19:00
    • 17:30

      Träning P12


      19:00
    • 18:00

      Fagersanna/Mölltorp-Brevik (hemma) Fotboll Dam


      20:00
  • 7Tis
    • 17:00

      Tidaholms GoIF (hemma) F14-16


      19:00
    • 17:30

      Träning F09-10


      19:15
    • 18:00

      Träning Fotboll Dam


      19:30
    • 18:00

      Träning P05-06-07


      19:30
    • 18:00

      Träningsmatch Hemma mot Skövde P14


      19:00
    • 18:30

      Skultorps IF Gul (borta) P12


      20:30
    • 19:30

      Träning Fotboll Herr


      21:00
  • 8Ons
    • 17:20

      Träning P13


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:30

      Träning P12


      19:00
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 18:30

      Mölltorp/Breviks AIF (borta) P12


      20:30
    • 19:15

      Halvorstorps IS (borta) Fotboll Herr


      21:15
  • 9Tor
  • 10Fre
    • 15:30

      Träning P08


      17:00
    • 17:30

      Träning Fotboll Herr


      19:00
    • 18:30

      IFK Mariestad Vit (hemma) P09


      20:30
  • 11Lör
    • 10:00

      Ulvåkers IF Svart (borta) F09-10


      12:00
    • 10:00

      IFK Mariestad Blå (borta) P10


      12:00
    • 10:00

      Träning F14-16


      11:00
    • 10:00

      Träning Boll och Skoj


      11:00
    • 10:00

      Träning P16


      11:00
    • 10:00

      Träning P15


      11:00
    • 11:00

      Skövde AIK Röd (hemma) P13


      13:00
    • 11:00

      Skövde AIK Rödvit (hemma) P13


      13:00
    • 12:00

      Mariestads BK Vit (borta) P10


      14:00
    • 13:00

      Skövde AIK Röd (hemma) P08


      15:00
  • 12Sön
    • 10:00

      Norra Fågelås IF (borta) F11


      12:00
    • 10:00

      Sammandrag Mariestad P14


      14:30
    • 10:30

      IFK Tidaholm (borta) F14-16


      11:30
    • 11:00

      Igelstorps IK (hemma) P12


      13:00
    • 11:00

      Axvalls IF (hemma) P05-06-07


      13:00
    • 16:00

      Hörnebo SK (borta) Fotboll Dam


      18:00
  • 13Mån
    v.24
    • 17:20

      Träning P13


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:30

      Träning P12


      19:00
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 17:30

      Träning P10


      19:00
    • 19:00

      Sils IF (hemma) Fotboll Herr


      21:00
  • 14Tis
  • 15Ons
    • 17:20

      Träning P13


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:30

      Träning P12


      19:00
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 18:00

      Hörnebo SK (borta) F11


      20:00
    • 18:00

      IFK Skövde FK Vit (hemma) P10


      20:00
    • 18:00

      Träning Fotboll Herr


      19:30
    • 18:30

      Tibro AIK FK Svart (borta) P11


      20:30
  • 16Tor
    • 17:15

      Träning F11


      18:30
    • 17:15

      Träning P14


      18:30
    • 17:30

      Träning P10


      19:00
    • 17:30

      Träning F09-10


      19:15
    • 18:00

      Våmbs IF Vit (hemma) P10


      20:00
    • 18:00

      Träning Fotboll Dam


      19:30
    • 19:00

      Mariestads BK/Jula (borta) P08


      21:00
    • 19:00

      Träning P05-06-07


      20:30
    • 19:30

      Träning Fotboll Herr


      21:00
  • 17Fre
    • 15:30

      Träning P08


      17:00
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
  • 18Lör
    • Heldag

      Ulvacupen P12

    • 08:30

      Ulvacupen F11


      12:00
    • 09:30

      UlvaCupen P11


      00:00
    • 10:00

      Träning F14-16


      11:00
    • 10:00

      Sammandrag Tibro P14


      14:30
    • 11:00

      Ulvacupen Dag1 F09-10


      14:00
  • 19Sön
    • Heldag

      Ulvacupen P12

    • 00:00

      UlvaCupen P11


      14:30
    • Heldag

      Ulvacupen F11

    • 11:00

      Falköpings KIK Röd (hemma) F14-16


      12:00
    • 11:00

      Ulvacupen Dag2 F09-10


      14:00
    • 12:00

      Skultorps IF (borta) P09


      14:00
    • 13:00

      Trollhättans FK (borta) Fotboll Herr


      15:00
    • 15:00

      Skultorps IF Gul (borta) P13


      17:00
    • 15:00

      Skultorps IF Svart (borta) P13


      17:00
    • 17:00

      Våmbs IF (borta) P05-06-07


      19:00
  • 20Mån
    v.25
    • 17:20

      Träning P13


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:30

      Träning P12


      19:00
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 17:30

      Träning P10


      19:00
    • 18:00

      Träning Fotboll Herr


      19:30
    • 18:45

      Damlagsmatch med mat F09-10


      21:00
    • 19:00

      Ulvåkers IF U (hemma) Fotboll Dam


      21:00
  • 21Tis
    • 17:15

      Träning F11


      18:30
    • 17:15

      Träning P14


      18:30
    • 18:00

      Mariestads BoIS FF (hemma) F09-10


      20:00
    • 18:00

      Falköpings KIK Vit (hemma) F11


      20:00
    • 18:00

      Träning P05-06-07


      19:30
    • 18:00

      Se på match Fotboll Dam


      19:00
  • 22Ons
    • 17:20

      Träning P13


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:30

      Träning P12


      19:00
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 18:00

      Träning Fotboll Herr


      19:30
    • 18:15

      Tibro AIK FK Gul (borta) P12


      20:15
    • 18:30

      Våmbs IF Grön (hemma) P11


      20:30
  • 23Tor
  • 24Fre
  • 25Lör
  • 26Sön
    • 11:00

      Träning Fotboll Herr


      12:30
    • 14:30

      IFK Falköping FF Vit (borta) P09


      16:30
    • 15:30

      Skara FC Vit (borta) P10


      17:30
    • 16:00

      Mariestads BoIS FF (borta) F09-10


      18:00
    • 17:00

      Mariestads BK Röd (hemma) P12


      19:00
    • 18:00

      Match mot Ulvåker P05-06-07


      20:00
  • 27Mån
    v.26
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:30

      Träning P12


      19:00
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 18:15

      Ulvåker/Väring Svart (borta) P08


      20:15
    • 19:00

      Träning P10


      20:30
    • 19:30

      Götene IF (borta) Fotboll Herr


      21:30
  • 28Tis
    • 17:15

      Träning F11


      18:30
    • 17:30

      Träning F09-10


      19:15
    • 19:00

      Moholms SK (9:9) (borta) Fotboll Dam


      21:00
  • 29Ons
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:30

      Träning P12


      19:00
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 18:00

      Träning Fotboll Herr


      19:30
  • 30Tor