Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IFK Hjo

Följ

IFK Hjo

Följ oss för uppdateringar
Följ

September 2020

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.36
  • 2Ons
    • 17:00

      Träning Friidrott


      18:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P05-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 18:30

      IFK Skövde FK Blåvit (borta) P-09


      20:30
    • 18:30

      Mariestads BoIS FF (hemma) F03-06


      20:30
    • 19:00

      Hörnebo SK (borta) F07-08


      21:00
  • 3Tor
  • 4Fre
    • 18:00

      Fagersanna/Tibro (hemma) P03-04


      20:00
  • 5Lör
    • 10:00

      Träning P-12


      11:00
    • 10:00

      Träning F12-14


      11:00
    • 10:00

      Träning P-14


      11:00
    • 10:00

      Töreboda IK (hemma) P-10


      12:00
    • 11:00

      Grolanda/Floby (borta) F09-10


      13:00
    • 11:00

      Träning P-11


      12:30
    • 11:00

      Korsberga/Fröjered (hemma) Fotboll Dam


      13:00
    • 11:00

      Match mot IFK Tidaholm P-13


      13:00
    • 14:00

      Gerdskens BK (hemma) Fotboll Herr


      16:00
  • 6Sön
    • 10:00

      Träning P05-06


      11:30
    • 11:00

      Skövde KIK Gul (hemma) F-11


      12:00
    • 11:00

      Våmbs IF Grön (borta) P-10


      13:00
    • 15:00

      IFK Tidaholm (hemma) F09-10


      17:00
    • 15:30

      Tibro AIK FK Gul (borta) P-08


      16:30
  • 7Mån
    v.37
  • 8Tis
  • 9Ons
  • 10Tor
  • 11Fre
  • 12Lör
    • 10:00

      Tibro AIK FK Gul (hemma) P-10


      12:00
    • 10:00

      Träning P-12


      11:00
    • 10:00

      Träning P-13


      11:00
    • 10:00

      Träning P-14


      11:00
    • 10:00

      Träning F12-14


      11:00
    • 11:00

      Götene IF (borta) P05-06


      13:00
    • 11:00

      Fagersanna IF (borta) P-10


      13:00
    • 11:00

      Falköpings KIK (borta) F09-10


      13:00
    • 11:00

      Träning P-11


      12:30
    • 14:00

      Stenkullen GoIK (borta) Fotboll Herr


      16:00
    • 15:00

      Jula BK (borta) Fotboll Dam


      17:00
  • 13Sön
    • 11:00

      Mariestads BoIS FF (hemma) F07-08


      13:00
    • 11:00

      Mariestads BK Röd (borta) P-08


      12:00
    • 13:00

      Mölltorp/Breviks AIF (borta) P05-06


      15:00
    • 15:00

      Finnerödja/Hova (borta) P03-04


      17:00
    • 15:00

      Värsås/Igelstorp (hemma) F09-10


      17:00
    • 16:00

      Lidköpings FK (borta) F03-06


      18:00
    • 17:00

      Matcher P-12


      18:30
    • 18:00

      IFK Mariestad Vit (borta) P-09


      20:00
  • 14Mån
    v.38
  • 15Tis
  • 16Ons
    • 00:00

      Norra Fågelås IF (hemma) F09-10


      02:00
    • 17:00

      Träning P05-06


      18:45
    • 17:00

      Träning Friidrott


      18:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      matcher P-12


      19:00
    • 18:30

      Våmbs IF (hemma) F03-06


      20:30
  • 17Tor
  • 18Fre
    • 18:00

      Skultorps IF (hemma) F09-10


      20:00
    • 18:00

      IFK Skövde FK (hemma) P03-04


      20:00
    • 18:00

      Jula BK (hemma) P05-06


      20:00
  • 19Lör
    • 09:00

      Poolspel P-08


      12:00
    • 10:00

      Träning P-12


      11:00
    • 10:00

      Träning P-13


      11:00
    • 10:00

      Träning F12-14


      11:00
    • 10:00

      Träning P-14


      11:00
    • 10:00

      Björsäters IF (hemma) P-10


      12:00
    • 11:30

      Skultorps IF (hemma) P-09


      13:30
    • 12:30

      Avslutning säsongen 2020 P-11


      15:00
    • 15:00

      Skoftebyns IF (hemma) Fotboll Herr


      17:00
  • 20Sön
    • 11:00

      Ulvåkers IF Svart (borta) P-10


      13:00
    • 11:00

      Vänersborgs IF Röd (hemma) P05-06


      13:00
    • 15:00

      Tidans IF (borta) P-08


      16:00
    • 15:00

      IF Tymer (9:9) (hemma) Fotboll Dam


      17:00
      Guldkroksvallen A-plan
      Serie: Damer, Div 4 Östra
      Resultat och referat
    • 17:00

      Grolanda/Floby (hemma) P35


      19:00
    • 17:15

      Falköpings KIK Vit (borta) F09-10


      19:15
    • 17:30

      Tymer/Lerdala (borta) F-11


      18:30
  • 21Mån
    v.39
  • 22Tis
  • 23Ons
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Skara FC Vit (borta) P05-06


      20:00
  • 24Tor
  • 25Fre
  • 26Lör
    • 10:00

      IFK Skövde FK Blå (hemma) P-10


      12:00
    • 10:00

      Ulvåkers IF Röd (borta) P-10


      12:00
    • 10:00

      Träning P05-06


      12:00
    • 11:00

      IFK Mariestad Vit (borta) P-08


      12:00
    • 13:00

      Främmestads IK (borta) Fotboll Herr


      15:00
    • 15:00

      Töreboda IK (9:9) (borta) Fotboll Dam


      17:00
  • 27Sön
    • 10:00

      Hörnebo SK (borta) F09-10


      12:00
    • 12:00

      BK Trix (borta) F-11


      13:00
    • 13:00

      Skövde AIK (borta) P-08


      14:00
    • 14:00

      Skara FC Röd (borta) P-09


      16:00
    • 15:00

      Skultorps IF Svart (hemma) F09-10


      17:00
    • 16:00

      IK Gauthiod (hemma) P05-06


      18:00
    • 17:00

      Korsberga/Fröjered (hemma) F07-08


      19:00
    • 17:00

      Säsongs avslutning P-09


      20:00
  • 28Mån
    v.40
  • 29Tis
  • 30Ons
    • 17:30

      Träning P05-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:30

      IFK Tidaholm (borta) F03-06


      20:30