Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IFK Hjo

Följ

IFK Hjo

Följ oss för uppdateringar
Följ

Juni 2020

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.23
  • 2Tis
  • 3Ons
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning Friidrott


      18:30
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P05-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:45
    • 19:00

      Träning P35


      20:30
  • 4Tor
  • 5Fre
  • 6Lör
    • 10:00

      Träning P-12


      11:00
    • 10:00

      Träning P-13


      11:00
    • 10:00

      Träning F12-14


      11:00
    • 10:00

      Träning P-14


      11:00
    • 10:00

      Skultorps IF (borta) F09-10


      12:00
    • 10:00

      Ulvåkers IF Svart (hemma) P-10


      12:00
    • 11:00

      Träning P-11


      12:30
    • 12:00

      IFK Skövde FK (borta) P03-04


      14:00
  • 7Sön
    • 11:00

      Mölltorp/Breviks AIF (hemma) P05-06


      13:00
    • 11:00

      Våmbs IF Vit (borta) P-09


      13:00
    • 11:00

      Tymer/Lerdala (borta) P-10


      13:00
    • 15:00

      Kinnarp-Slutarps IF (hemma) F09-10


      17:00
    • 17:00

      Mariestads BoIS FF (borta) F07-08


      19:00
  • 8Mån
    v.24
  • 9Tis
  • 10Ons
    • 16:00

      Träning P03-04


      18:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning Friidrott


      18:30
    • 17:30

      Träning P-12


      18:45
    • 18:30

      Råda BK Svart (hemma) P-09


      20:30
    • 18:45

      Träningsmatch P05/06 P05-06


      20:30
    • 19:00

      Träning P35


      20:30
  • 11Tor
  • 12Fre
  • 13Lör
    • 10:00

      Träning P-12


      11:00
    • 10:00

      Träning P-13


      11:00
    • 10:00

      Träning P-14


      11:00
    • 10:00

      Träning F12-14


      11:00
    • 10:00

      Kickoff Fotboll Dam


      18:00
    • 11:00

      Träning P-11


      12:30
    • 13:00

      IFK Falköping FF Blå (hemma) P-08


      14:00
  • 14Sön
    • 10:00

      Skövde KIK Vitt (borta) F-11


      12:00
    • 11:00

      Skövde AIK (hemma) P-08


      12:00
    • 11:00

      Skövde Kvinnliga IK (hemma) F07-08


      13:00
    • 14:30

      IFK Skövde FK Blå (borta) P-10


      16:30
    • 17:00

      Fagersanna/Tibro (borta) P03-04


      19:00
    • 17:00

      Jula BK (borta) P05-06


      19:00
  • 15Mån
    v.25
    • 17:30

      Träning P05-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
  • 16Tis
  • 17Ons
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning Friidrott


      18:30
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P05-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:45
    • 19:00

      Träning P35


      20:30
  • 18Tor
  • 19Fre
  • 20Lör
  • 21Sön
    • 11:00

      Träning P05-06


      12:30
    • 13:00

      Lidköpings FK Röd (borta) P-09


      15:00
    • 15:00

      Mariestads BK Röd (hemma) P-10


      17:00
    • 16:30

      Fagersanna IF (hemma) F09-10


      18:30
    • 17:00

      Ulvåker/Väring (borta) P-08


      18:00
    • 18:00

      Tidaholms GoIF (borta) P03-04


      20:00
  • 22Mån
    v.26
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
  • 23Tis
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning Fotboll Herr


      19:00
    • 17:30

      Träning F09-10


      19:10
    • 17:30

      Träning F-11


      18:30
    • 18:00

      Töreboda IK (hemma) P-08


      19:00
    • 18:30

      Tidaholms GoIF (hemma) F09-10


      20:30
    • 18:30

      Match IFK Hjo - Tidaholms GoIF F09-10


      20:00
    • 18:30

      Tymer/Lerdala/Ulvåker (borta) F07-08


      20:30
    • 19:00

      Skövde KIK (borta) Fotboll Dam


      21:00
    • 19:00

      Träning P03-04


      20:30
  • 24Ons
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P05-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:45
    • 18:30

      Lidköpings FK (hemma) F03-06


      20:30
    • 19:00

      Träning P35


      20:30
    • 19:00

      Götene IF (borta) P03-04


      21:00
  • 25Tor
  • 26Fre
    • 18:30

      Ekedalen/IFK Tidaholm (hemma) P05-06


      20:30
    • 19:00

      Mariestads BoIS FF (borta) F03-06


      21:00
  • 27Lör
    • 10:00

      Vårsäsongsavslutning F09-10


      18:00
    • 10:00

      Träning P-12


      11:00
  • 28Sön
    • 10:30

      Matcher hemma P-11


      13:00
    • 11:00

      Träning P03-04


      13:00
    • 11:00

      Skövde KIK Svart (hemma) F-11


      13:00
  • 29Mån
    v.27
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
  • 30Tis
    • 18:30

      Norra Fågelås IF (9:9) (hemma) Fotboll Dam


      20:30
    • 19:00

      Träning P03-04


      20:30
      Guldkroksvallen A-plan