Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IFK Hjo

Följ

IFK Hjo

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Maj 2020

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.18
    • 10:00

      Träning P05-06


      12:00
    • 15:00

      IFK Mariestad (hemma) P03-04


      17:00
  • 2Lör
    • 11:00

      Träning P-11


      12:30
  • 3Sön
    • 00:00

      Gullspångs IF (hemma) P-10


      02:00
    • 11:00

      Stenstorps IF (borta) P-10


      13:00
    • 11:00

      IFK Tidaholm (hemma) F03-06


      13:00
    • 11:00

      Match F03-06


      13:00
    • 11:00

      BK Trix (hemma) P05-06


      13:00
    • 13:00

      Skövde AIK (borta) P-09


      15:00
    • 14:00

      Ulvåkers IF Svart (hemma) F09-10


      16:00
    • 15:00

      Töreboda IK (borta) P-08


      16:00
    • 17:00

      Tidaholms GoIF svart (borta) P-08


      18:00
    • 17:00

      Våmbs IF (borta) F07-08


      19:00
  • 4Mån
    v.19
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P05-06


      19:00
  • 5Tis
  • 6Ons
  • 7Tor
  • 8Fre
  • 9Lör
    • 08:30

      Premiär Fotbollskolan Ungdomssektion Fotboll


      11:30
    • 10:00

      Träning P-12


      11:00
    • 10:00

      Träning P-13


      11:00
    • 10:00

      Träning F12-14


      11:00
    • 10:00

      Träning P-14


      11:00
    • 11:00

      IFK Skövde FK Blåvit (hemma) P-09


      13:00
    • 11:00

      Träning P-11


      12:30
    • 13:00

      Skövde AIK Röd (hemma) P-08


      14:00
  • 10Sön
    • 00:00

      Mariestads BoIS FF Röd (borta) F-11


      16:00
    • 12:30

      Vänersborgs FK (borta) P05-06


      14:30
    • 17:00

      Träning P03-04


      19:00
  • 11Mån
    v.20
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P05-06


      19:00
  • 12Tis
  • 13Ons
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning Friidrott


      18:30
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P05-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:45
    • 18:00

      Värsås/Vreten (borta) P05-06


      20:00
    • 19:00

      Träning P35


      20:30
  • 14Tor
  • 15Fre
  • 16Lör
    • 10:00

      Träning P-14


      11:00
    • 10:00

      Träning F12-14


      11:00
    • 10:00

      Träning P-13


      11:00
    • 10:00

      Träning P-12


      11:00
    • 10:00

      Skövde KIK Vit (borta) F09-10


      12:00
    • 10:00

      Fagersanna IF (hemma) P-10


      12:00
    • 11:00

      Matcher i Tidaholm P-11


      13:00
    • 11:15

      IFK Mariestad Vit (hemma) P-09


      13:15
    • 12:00

      Tomten/Grolanda/Floby (borta) P03-04


      14:00
    • 13:00

      Mariestads BK Röd (hemma) P-08


      14:00
  • 17Sön
    • 10:30

      Värsås/Igelstorp (borta) F09-10


      12:30
    • 11:00

      Råda BK (hemma) P05-06


      13:00
    • 11:00

      Mariestads BoIS FF Vit (hemma) F-11


      13:00
    • 14:30

      Norra Fågelås IF (hemma) F07-08


      16:30
    • 17:30

      Falköpings FK Röd (borta) P-08


      18:30
  • 18Mån
    v.21
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
  • 19Tis
  • 20Ons
    • 17:30

      Träning Friidrott


      18:30
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:45
    • 18:30

      IFK Falköping FF (hemma) P03-04


      20:30
    • 18:30

      Skultorps IF Gul (borta) P-08


      19:30
    • 19:00

      Träning P35


      20:30
  • 21Tor
  • 22Fre
    • 18:30

      Grolanda/Floby (hemma) F09-10


      20:30
  • 23Lör
    • 10:00

      Våmbs IF Grön (hemma) P-10


      12:00
    • 10:00

      Träning P-12


      11:00
      Guldkroksvallen A-plan
    • 10:00

      Träning P-13


      11:00
    • 10:00

      Träning F12-14


      11:00
    • 10:00

      Träning P-14


      11:00
    • 10:30

      Björsäters IF (borta) P-10


      12:30
    • 11:00

      Tibro AIK FK Gul (hemma) P-08


      13:15
    • 11:00

      Träning P-11


      12:30
  • 24Sön
    • 11:00

      Ulvåkers IF (hemma) P05-06


      13:00
    • 14:00

      Skultorps IF (borta) P-09


      16:00
    • 15:00

      Falköpings KIK Vit (hemma) F09-10


      17:00
    • 17:00

      Träning P03-04


      19:00
  • 25Mån
    v.22
  • 26Tis
  • 27Ons
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning Friidrott


      18:30
    • 17:30

      Träning P05-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:45
    • 19:00

      Träning P35


      20:30
  • 28Tor
  • 29Fre
    • 18:00

      IFK Mariestad Vit (hemma) P-08


      19:00
    • 18:00

      Skara FC Vit (hemma) P05-06


      20:00
    • 18:30

      Falköpings KIK (hemma) F09-10


      20:30
  • 30Lör
    • 10:00

      Ulvåkers IF Röd (hemma) P-10


      12:00
    • 10:00

      Tibro AIK FK Gul (borta) P-10


      12:00
    • 10:00

      Träning P-14


      11:00
    • 10:00

      Träning F12-14


      11:00
    • 10:00

      Träning P-13


      11:00
    • 10:00

      Träning P-12


      11:00
    • 11:00

      IFK Mariestad Vit (borta) P05-06


      13:00
    • 11:15

      Skara FC Röd (hemma) P-09


      13:15
  • 31Sön
    • 08:00

      Matcher i Tibro P-11


      11:00
    • 10:30

      Björsäters IF (borta) P-08


      11:30
    • 11:00

      Skultorps IF Svart (borta) F09-10


      13:00
    • 11:00

      Falköpings KIK Rödvit (borta) F-11


      13:00
    • 17:30

      Våmbs IF (hemma) F03-06


      19:30