Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IFK Hjo

Följ

IFK Hjo

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

September 2019

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.35
    • 09:00

      Poolspel Skultorp P-11


      14:00
    • 11:00

      Töreboda IK (hemma) F09-10


      13:00
    • 16:00

      Jula BK (hemma) F03-06


      18:00
    • 17:30

      Södra Vings IF (borta) P35


      19:30
  • 2Mån
    v.36
  • 3Tis
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P03-04


      19:00
  • 4Ons
  • 5Tor
    • 17:15

      Träning P-10


      18:30
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P03-04


      19:00
    • 18:00

      Träning F03-06


      19:30
  • 6Fre
  • 7Lör
    • 10:00

      Träning P-12


      11:00
    • 10:00

      Träning Boll och Skoj


      11:00
    • 10:00

      Träning F11-13


      11:00
    • 10:00

      Träning P-11


      11:00
    • 11:00

      Ulvåkers IF (hemma) P-09


      13:00
    • 11:00

      Ulvåker/Väring (borta) P-08


      12:00
    • 11:00

      Igelstorps IK Svart (hemma) P-10


      13:00
    • 11:00

      Igelstorps IK Gul (borta) P-10


      13:00
    • 13:00

      Poolspel P-11


      15:00
    • 14:30

      IFK Skövde FK Vit (borta) P05-06


      16:30
    • 15:00

      Norra Fågelås IF (hemma) Fotboll Dam


      17:00
  • 8Sön
    • 11:00

      Axvall/Varnhem (hemma) F07-08


      13:00
    • 13:00

      Töreboda IK (borta) P03-04


      15:00
    • 14:00

      Råda BK Grön (borta) P-08


      15:00
    • 15:00

      Bollpojkar Till A-Laget P-09


      18:00
    • 15:00

      Åsarp-Trädet FK (hemma) Fotboll Herr


      17:00
    • 17:30

      Tymer/Lerdala (borta) F09-10


      19:30
  • 9Mån
    v.37
  • 10Tis
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P03-04


      19:00
    • 19:00

      Åsarp-Trädet FK (borta) Fotboll Herr


      21:00
  • 11Ons
    • 17:30

      Träning F09-10


      19:10
    • 17:30

      Träning P05-06


      19:00
      B-plan
    • 18:00

      Tymer/Lerdala (borta) P-10


      20:00
    • 19:00

      Träning F07-08


      20:30
  • 12Tor
    • 17:15

      Träning P-10


      18:30
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning Fotboll Herr


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P03-04


      19:00
    • 18:00

      Träning F03-06


      19:30
    • 18:30

      Skövde KIK Vit (borta) F07-08


      20:30
  • 13Fre
    • 17:30

      Match F11-13


      19:00
    • 17:30

      knatten P-12


      19:00
    • 17:45

      Vartofta SK U (9:9) (borta) Fotboll Dam


      19:45
    • 18:00

      Falköpings FK Röd (hemma) P05-06


      20:00
  • 14Lör
    • 10:00

      Träning F11-13


      11:00
    • 10:00

      Träning Boll och Skoj


      11:00
    • 10:00

      Träning P-12


      11:00
    • 10:00

      Träning P-11


      11:00
    • 11:30

      IFK Skövde FK Blå (hemma) P03-04


      13:30
    • 12:30

      IFK Mariestad Blå (borta) P05-06


      14:30
    • 12:30

      Våmbs IF Grön (borta) P-09


      14:30
    • 13:00

      Skultorps IF (hemma) P-08


      14:00
    • 14:00

      Skultorps IF (borta) Fotboll Herr


      16:00
  • 15Sön
    • 10:15

      Skövde KIK Svart (borta) F09-10


      12:15
    • 11:00

      Skultorps IF (hemma) Fotboll Herr


      13:00
    • 12:00

      Skultorps IF (borta) F09-10


      14:00
    • 12:00

      Tidans IF (hemma) P-08


      13:00
    • 14:00

      BK Trix (borta) P-10


      16:00
    • 16:00

      Gullspångs IF (hemma) F03-06


      18:00
    • 16:30

      Ulvåkers IF (hemma) F09-10


      18:30
  • 16Mån
    v.38
  • 17Tis
  • 18Ons
    • 17:30

      Träning F09-10


      19:10
    • 17:30

      IFK Värsås (hemma) P-10


      19:30
    • 18:00

      IFK Mariestad Blå (hemma) P05-06


      20:00
    • 18:30

      Träning F07-08


      20:00
  • 19Tor
    • 17:15

      Träning P-10


      18:30
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning Fotboll Herr


      19:00
    • 17:30

      Träning P03-04


      19:00
    • 18:00

      Träning F03-06


      19:30
    • 18:00

      IFK Falköping FF Vit (hemma) P-08


      19:00
  • 20Fre
    • 18:00

      Ulvåkers IF (borta) P05-06


      20:00
  • 21Lör
    • 08:40

      Fotbollensdag P-12


      14:00
    • 09:00

      Fotbollens dag F11-13


      15:00
    • 09:00

      Fotbollensdag (Avslutning) P-11


      13:00
    • 09:00

      Fotbollsskolavslutning IFK Hjo


      14:00
    • 10:30

      Skultorps IF (borta) F09-10


      12:30
    • 11:00

      Mariestads BK Blå (hemma) P-09


      13:00
    • 15:00

      Björsäters IF (9:9) (hemma) F03-06


      17:00
    • 15:00

      IFK Tidaholm (hemma) Fotboll Dam


      17:00
  • 22Sön
    • 11:00

      Råda BK Vit (hemma) F07-08


      13:00
    • 11:00

      Ulvåkers IF (borta) P03-04


      13:00
    • 15:00

      Falköpings FK (borta) Fotboll Herr


      17:00
    • 16:00

      Hova IF (borta) P-10


      18:00
    • 16:00

      Tibro AIK FK (borta) P-10


      18:00
    • 17:00

      Våmbs IF (borta) P05-06


      19:00
  • 23Mån
    v.39
  • 24Tis
  • 25Ons
    • 17:30

      Träning F09-10


      19:10
    • 18:00

      IFK Skövde FK Vit (hemma) P05-06


      20:00
    • 19:00

      Träning F07-08


      20:30
  • 26Tor
  • 27Fre
  • 28Lör
    • 11:00

      Tymer/Lerdala (hemma) P-10


      13:00
    • 14:30

      IFK Skövde FK Blå (borta) P05-06


      16:30
  • 29Sön
    • 11:00

      Fagersanna IF (borta) P03-04


      13:00
    • 15:00

      Bollkallar P-10 2019 P-10


      17:00
    • 15:00

      Edsvära-Norra Vånga FF (hemma) Fotboll Herr


      17:00
    • 16:00

      Ulvåkers IF (borta) F03-06


      18:00
    • 17:00

      Floby/Grolanda (borta) P-10


      19:00
  • 30Mån
    v.40