Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IFK Berga

Följ

IFK Berga

Följ oss för uppdateringar
Följ

Maj 2023

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.18
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:30
    • 17:30

      Träning A-trupp


      19:00
    • 18:30

      Träning U17


      20:00
    • 18:30

      Träning P-11


      20:00
  • 2Tis
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning U19


      18:30
    • 17:30

      Träning A-trupp


      19:00
    • 18:30

      Träning P-12


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
  • 3Ons
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning P-14


      18:30
    • 19:00

      Hultsfreds FK (borta) U17


      21:00
  • 4Tor
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:00

      Träning P-16


      18:00
    • 17:30

      Träning A-trupp


      19:00
    • 17:30

      Träning P-15


      18:30
    • 18:30

      Träning U19


      20:00
    • 18:30

      Träning P-13


      20:00
    • 18:30

      Träning P-11


      20:00
    • 18:30

      Träning Nybörjar 2012-2013


      20:00
    • 19:00

      Träning U17


      20:30
  • 5Fre
    • 16:30

      Träning U19


      17:45
    • 16:45

      Träning P-09


      18:00
    • 17:00

      Träning A-trupp


      18:00
  • 6Lör
    • 09:00

      Majcupen i Smedby P-15


      17:00
    • 09:00

      Majcupen P-14


      16:00
    • 09:30

      Kalmar FF - IFK Berga vit P-13


      11:00
    • 13:00

      Eneby BK (borta) U17


      15:00
    • 13:30

      Lindsdals IF 2 (borta) P-10


      15:30
    • 14:00

      Hässleholms IF (hemma) A-trupp


      16:00
  • 7Sön
    • 09:00

      Träning P-16


      10:30
    • 09:00

      Träning P-18


      10:30
    • 09:00

      Träning P-17


      10:30
    • 10:30

      Träning Nybörjar 2012-2013


      12:00
    • 11:00

      Kalmar Södra IF 1 (borta) P-10


      13:00
    • 11:00

      IFK Berga blå - Lindsdals IF P-13


      12:30
    • 13:30

      Färjestadens GOIF (hemma) P-12


      14:45
    • 14:45

      Färjestadens GOIF (hemma) P-12


      16:00
    • 16:00

      Kalmar FF 2 (hemma) P-09


      18:00
    • 16:00

      Hossmo BK (hemma) P-11


      17:15
    • 17:30

      Lindsdals IF svart (hemma) P-11


      18:45
  • 8Mån
    v.19
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:30
    • 17:30

      Träning A-trupp


      19:00
    • 17:30

      Träning U19


      19:00
    • 18:30

      Träning U17


      20:00
    • 18:30

      Träning P-11


      20:00
  • 9Tis
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:30

      Träning A-trupp


      19:00
    • 17:30

      Träning U19


      19:00
    • 18:30

      Träning P-12


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
  • 10Ons
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning P-14


      18:30
    • 19:00

      IFK Borgholm (borta) U17


      21:00
  • 11Tor
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:00

      Träning P-16


      18:00
    • 17:30

      Träning A-trupp


      19:00
    • 17:30

      Träning P-15


      18:30
    • 18:00

      TUFF (hemma) P-10


      19:30
    • 18:30

      Träning P-13


      20:00
    • 18:30

      Träning P-11


      20:00
    • 18:30

      Träning Nybörjar 2012-2013


      20:00
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
    • 19:00

      Träning U17


      20:30
  • 12Fre
    • 17:00

      Träning A-trupp


      18:00
    • 18:30

      Träning U19


      19:30
  • 13Lör
    • 08:45

      Hossmoligan P-14


      12:30
    • 09:00

      Hossmoligan P-14


      12:15
    • 09:30

      Träning P-15


      11:00
    • 10:30

      Mörbylånga GOIF 7-m (hemma) P-10


      12:30
    • 11:00

      Mönsterås - IFK Berga blå P-13


      12:30
    • 12:00

      Räppe GOIF (hemma) U17


      14:00
    • 14:00

      IFK Hässleholm (borta) A-trupp


      16:00
    • 14:15

      Mönsterås GOIF (hemma) P-09


      16:15
  • 14Sön
    • 09:00

      Träning P-16


      10:30
    • 09:00

      Träning P-18


      10:30
    • 09:00

      Träning P-17


      10:30
    • 10:00

      Kalmar FF (hemma) P-12


      12:00
    • 11:00

      Alstermo IF (borta) P-11


      12:15
    • 12:00

      Rockneby IK (hemma) P-12


      14:00
    • 14:00

      Åtvidabergs FF (borta) U19


      16:00
    • 15:00

      Oskarshamns AIK (borta) P-09


      17:00
    • 15:00

      IFK Berga vit - Smedby Boik P-13


      16:30
    • 15:30

      Pukebergs BK röd (borta) P-11


      16:45
    • 17:30

      KFF-BP match Guldfågeln arena P-09


      19:30
  • 15Mån
    v.20
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning U19


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:30
    • 18:30

      Träning U17


      20:00
    • 18:30

      Träning P-11


      20:00
  • 16Tis
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:30

      Träning A-trupp


      19:00
    • 18:30

      Träning P-12


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 18:30

      Träning U17


      20:00
  • 17Ons
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:00

      Inspirationsträning P-13


      18:30
    • 17:30

      Träning A-trupp


      19:00
    • 17:30

      Träning P-14


      18:30
    • 17:45

      Färjestadens GOIF 1 (borta) P-10


      19:45
    • 18:00

      Emmaboda Komb (hemma) P-09


      20:00
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
  • 18Tor
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:00

      Träning P-16


      18:00
    • 17:30

      Träning U19


      19:00
    • 17:30

      Träning P-15


      18:30
    • 19:00

      Träning U17


      20:30
  • 19Fre
    • 16:45

      Träning P-09


      18:00
    • 17:00

      Träning A-trupp


      18:30
    • 19:15

      Växjö Norra IF (hemma) U19


      21:15
  • 20Lör
    • 08:30

      Hossmoligan P15 IFK Berga Röd P-15


      12:00
    • 09:00

      Hossmoligan P15 IFK Berga Blå P-15


      12:00
    • 09:00

      Hossmoligan P15 IFK Berga Vit P-15


      12:00
    • 09:00

      Träning P-14


      10:15
    • 10:00

      Träning A-trupp


      11:30
    • 10:00

      Kalmar Södra IF blå (borta) P-12


      12:00
    • 10:00

      Kalmar Södra IF röd (borta) P-12


      12:00
  • 21Sön
    • 09:00

      Träning P-16


      10:30
    • 09:00

      Träning P-18


      10:30
    • 09:00

      Träning P-17


      10:30
    • 10:30

      Träning Nybörjar 2012-2013


      12:00
    • 11:00

      IFK Berga blå - Färjestadens Goif P-13


      12:30
    • 14:00

      Kristianstad FC (hemma) A-trupp


      16:00
    • 14:00

      Linköpings FF Ungdom (borta) U17


      16:00
    • 15:00

      Nybro IF (borta) P-10


      17:00
    • 16:00

      Pubebergs BK vit (hemma) P-11


      17:15
    • 17:00

      Oskarshamns AIK- IFK Berga vit P-13


      18:30
    • 18:00

      Lindsdals IF 1 (borta) P-09


      20:00
  • 22Mån
    v.21
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning U19


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:30
    • 18:15

      Träning U17


      19:45
    • 18:30

      Träning P-11


      20:00
  • 23Tis
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:30

      Träning A-trupp


      19:00
    • 18:30

      Träning P-12


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 18:30

      Träning U17


      20:00
    • 19:00

      Vimmerby IF (hemma) U19


      21:00
  • 24Ons
    • 17:30

      Glömminge-Algutsrum IF (hemma) P-11


      19:15
    • 17:30

      Träning P-14


      18:30
    • 18:30

      Kalmar FF 1 (hemma) P-09


      20:30
    • 19:00

      Kalmar Södra IF (borta) U17


      21:00
    • 19:00

      Primetime FC (hemma) A-trupp


      20:00
  • 25Tor
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:00

      Träning P-16


      18:00
    • 17:30

      Träning P-15


      18:30
    • 18:30

      Träning P-13


      20:00
    • 18:30

      Träning P-11


      20:00
  • 26Fre
    • 16:45

      Träning P-09


      18:00
    • 17:00

      Träning A-trupp


      18:30
    • 18:30

      Träning U19


      19:30
      Bergaviks IP A-plan
  • 27Lör
    • 09:00

      Hossmoligan P-14


      12:30
    • 09:00

      Hossmoligan P-14


      12:30
    • 09:30

      Kalmar FF (hemma) P-10


      11:30
    • 09:30

      Träning P-15


      11:00
    • 10:00

      Träning A-trupp


      11:30
    • 11:15

      Böda/Högby IF (hemma) P-10


      13:15
    • 12:30

      Hovshaga AIF (borta) U19


      14:30
    • 13:30

      Hossmo BK röd (borta) P-12


      15:30
  • 28Sön
    • 09:00

      Träning P-16


      10:30
    • 09:00

      Träning P-18


      10:30
    • 09:00

      Träning P-17


      10:30
    • 10:00

      Lindsdals IF svart (hemma) P-12


      12:00
    • 10:30

      Träning Nybörjar 2012-2013


      12:00
    • 11:00

      IFK Borgholm/Persnäs AIF (borta) P-09


      13:00
    • 11:00

      RM/SSG IF (borta) P-11


      12:15
    • 12:00

      IFK Berga vit - Lindsdals IF P-13


      13:30
    • 13:00

      Nybro IF röd (borta) P-11


      14:15
    • 16:00

      Nosaby IF (borta) A-trupp


      18:00
    • 16:00

      Husqvarna FF (hemma) U17


      18:00
    • 16:30

      Kalmar Södra - IFK Berga blå P-13


      18:00
  • 29Mån
    v.22
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:30
    • 17:30

      Träning A-trupp


      19:00
    • 18:30

      Träning U17


      20:00
    • 18:30

      Träning P-11


      20:00
    • 18:30

      Styrelsemöte IFK Berga


      20:30
  • 30Tis
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning U19


      18:30
    • 17:30

      Träning A-trupp


      19:00
    • 18:30

      Träning P-12


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 18:30

      Träning U17


      20:00
  • 31Ons
    • 17:30

      Träning U19


      19:00
    • 17:30

      Träning P-14


      18:30
    • 18:00

      Lindsdals IF gul (hemma) P-11


      19:00