Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IFK Berga

Följ

IFK Berga

Följ oss för uppdateringar
Följ

September 2021

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.35
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 18:30

      Mönsterås GOIF (borta) P-10


      20:30
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
  • 2Tor
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:00

      Träning U19


      18:30
    • 17:30

      Träning A-trupp


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
  • 3Fre
    • 17:00

      Träning A-trupp


      18:00
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:00

      Träning U19


      18:00
  • 4Lör
    • 09:00

      Träning P-15


      10:00
    • 09:00

      Träning P-16


      10:00
    • 09:00

      Träning P-14


      10:15
    • 10:00

      Kalmar FF röd (borta) P-09


      11:30
    • 10:00

      Träning P-13


      12:00
    • 12:00

      Hossmo BK 9-m (hemma) U16


      14:00
    • 14:00

      BK Olympic (hemma) A-trupp


      16:00
    • 15:00

      Gislaveds IS (borta) U16


      17:00
  • 5Sön
    • 08:30

      Träning P-07


      10:00
    • 09:30

      Träning P-12


      11:00
    • 10:00

      Kalmar FF vit (borta) P-09


      11:30
    • 11:00

      Hultsfreds FK (hemma) P-06


      13:00
    • 11:00

      Färjestaden GOIF röd (borta) P-11


      12:00
    • 12:30

      Rödsle BK svart (borta) P-10


      14:30
    • 14:00

      Mönsterås Goif (borta) P-08


      15:00
    • 14:00

      Sandsbro AIK (hemma) U16


      16:00
    • 16:00

      Ljungbyholm (hemma) P-11


      17:00
  • 6Mån
    v.36
    • 16:00

      Träning U16


      17:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 17:30

      Träning A-trupp


      19:00
    • 18:30

      Träning U19


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
  • 7Tis
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:00

      Träning U19


      18:30
    • 17:30

      Träning A-trupp


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:15

      Träning P-06


      19:45
  • 8Ons
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
  • 9Tor
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:00

      Träning U19


      18:30
    • 17:30

      Träning A-trupp


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
  • 10Fre
    • 17:00

      Träning A-trupp


      18:00
    • 17:00

      Träning U19


      18:00
    • 18:30

      Träning U16


      20:00
  • 11Lör
    • 09:00

      Träning P-15


      10:00
    • 09:00

      Träning P-16


      10:00
    • 09:00

      Träning P-14


      10:15
    • 09:30

      Mörbylånga GOIF (hemma) P-10


      11:30
    • 10:00

      Persnäs AIF (hemma) P-12


      12:00
    • 10:30

      Läckeby GoIF (borta) P-11


      11:15
    • 11:00

      Högsby IK (hemma) P-10


      13:00
    • 14:00

      FK Karlskrona (borta) A-trupp


      15:00
  • 12Sön
    • Heldag

      Fotbollsskola P-14

    • 09:30

      IFK Berga Fotbollsskola P-12


      16:30
    • 09:30

      Fotbollsskola 2021 P-13


      16:45
    • 09:30

      Träning P-15


      16:30
    • 09:30

      Träning P-16


      16:30
    • 11:00

      Västerviks FF (hemma) P-06


      13:00
    • 12:00

      Kalmar FF 1 (borta) P-08


      13:30
    • 14:00

      Västerviks FF (borta) U19


      16:00
    • 16:00

      RM/SSG (hemma) P-09


      17:00
    • 16:00

      Hossmo (hemma) P-11


      17:00
    • 17:00

      Oskarshamns AIK (borta) U16


      19:00
    • 18:00

      Lindsdals IF Gul (hemma) P-09


      19:20
  • 13Mån
    v.37
    • 16:00

      Träning U16


      17:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 17:30

      Träning A-trupp


      19:00
    • 18:30

      Träning U19


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
  • 14Tis
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning U19


      18:30
    • 17:30

      Träning A-trupp


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 19:30

      Färjestadens GOIF 1 (borta) U16


      21:30
  • 15Ons
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 18:30

      Träning P-09


      19:45
  • 16Tor
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:30

      Träning A-trupp


      19:00
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
  • 17Fre
    • 17:00

      Träning A-trupp


      18:00
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:00

      Träning U19


      18:00
  • 18Lör
    • 09:00

      Träning P-15


      10:00
    • 09:00

      Träning P-16


      10:00
    • 09:00

      Träning P-14


      10:30
    • 09:30

      Hossmo BK röd (hemma) P-10


      11:30
    • 11:00

      Lindsdals IF P10 (hemma) P-10


      12:30
    • 12:00

      Lindsdals IF (borta) U16


      14:00
  • 19Sön
    • 09:30

      Träning P-12


      11:00
    • 11:00

      Kalmar Södra IF (hemma) P-07


      13:00
    • 12:00

      FC Linköping City (borta) U19


      14:00
    • 14:00

      Växjö Norra IF (hemma) U16


      16:00
    • 14:00

      Pukebergs BK (borta) P-09


      15:00
    • 16:00

      Färjestaden vit (hemma) P-11


      17:00
    • 16:30

      Lindsdals IF 1 (hemma) P-08


      17:30
    • 17:00

      Kalmar Södra IF röd (borta) P-09


      18:00
    • 17:30

      Kalmar FF vit (hemma) P-11


      18:30
  • 20Mån
    v.38
    • 16:00

      Träning U16


      17:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:30

      Träning A-trupp


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:30
    • 18:30

      Träning U19


      20:00
    • 18:30

      Styrelsemöte IFK Berga


      20:00
  • 21Tis
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning U19


      18:30
    • 17:30

      Träning A-trupp


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
  • 22Ons
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:30

      Träning P-09


      19:30
    • 18:00

      Kiosk bollkalle P-06


      21:00
    • 19:00

      Kristianstad FC (hemma) A-trupp


      21:00
  • 23Tor
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning U19


      18:30
    • 17:30

      Träning A-trupp


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
  • 24Fre
    • 17:00

      Träning A-trupp


      18:00
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:00

      Träning U19


      18:00
  • 25Lör
    • 09:00

      Träning P-15


      10:00
    • 09:00

      Träning P-16


      10:00
    • 09:00

      Träning P-14


      10:30
    • 10:00

      Lindsdals IF (hemma) P-12


      12:00
    • 15:00

      Hässleholms IF (borta) A-trupp


      17:00
    • 16:00

      Kalmar FF (borta) U16


      18:00
  • 26Sön
    • 10:00

      Kalmar FF röd (borta) P-11


      11:00
    • 11:00

      Vimmerby IF (hemma) P-06


      13:00
    • 11:00

      Emmaboda kombo (borta) P-11


      12:00
    • 12:00

      Växjö Norra IF (hemma) U19


      14:00
    • 14:00

      Pukebergs BK (borta) P-08


      15:00
    • 16:00

      Färjestadens GoIF Svart (hemma) P-09


      17:30
    • 16:00

      Träning P-13


      17:30
    • 16:00

      Pizzakväll P-08


      18:00
    • 17:00

      Oskarshamns AIK (borta) P-10


      18:30
    • 18:00

      Färjestadens GOIF röd (hemma) P-09


      19:30
  • 27Mån
    v.39
    • 16:00

      Träning U16


      17:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:30

      Träning A-trupp


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:15
    • 18:30

      Träning U19


      20:00
  • 28Tis
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning U19


      18:30
    • 17:30

      Träning A-trupp


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
  • 29Ons
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
      Bergaviks konstgräs
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
  • 30Tor
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:00

      Träning U19


      18:30
    • 17:30

      Träning A-trupp


      19:00
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00