Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IFK Berga

Följ

IFK Berga

Följ oss för uppdateringar
Följ

Juni 2021

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.22
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning U19


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Pukebergs BK (hemma) A-trupp


      19:00
    • 18:30

      Träning i mindre grupp P-06


      20:00
    • 18:30

      Hossmo BK 9-m (borta) P-06


      20:30
    • 18:30

      Hossmo BK 9-m (borta) U16


      20:30
  • 2Ons
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
  • 3Tor
    • 17:00

      Träning U19


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:30

      Träning A-trupp


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 18:30

      Tr.match (hemma) P-06


      20:00
  • 4Fre
    • 17:00

      Träning A-trupp


      18:15
    • 17:00

      Träning U19


      18:30
    • 17:30

      Träning P-09


      18:45
    • 18:30

      Träning U16


      20:00
  • 5Lör
    • 09:00

      Träning P-14


      10:15
    • 09:00

      Träning P-15


      10:00
    • 10:00

      Mönsterås GOIF (hemma) P-10


      12:00
    • 13:00

      Bollkalle A-laget P-06


      17:00
    • 14:00

      FBK Balkan (hemma) A-trupp


      16:00
    • 14:00

      Växjö Norra (borta) U16


      16:00
    • 15:00

      Hossmo (borta) P-11


      16:15
  • 6Sön
    • 10:30

      Högsby IK (borta) P-10


      12:30
    • 11:00

      Östers IF 2 (hemma) P-07


      13:00
    • 15:00

      Mönsterås Goif (hemma) P-08


      16:00
    • 15:00

      FC Linköping City (hemma) U19


      17:00
    • 15:00

      Ljungbyholm (borta) P-11


      16:15
    • 16:00

      Träning P-13


      17:15
    • 16:00

      Kalmar FF vit (hemma) P-09


      17:20
    • 16:15

      Kalmar FF (borta) P-12


      18:00
    • 18:00

      Kalmar FF röd (hemma) P-09


      19:00
  • 7Mån
    v.23
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning A-trupp


      19:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 18:30

      Träning U19


      20:00
    • 18:30

      Träning U16


      20:00
  • 8Tis
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning U19


      18:30
    • 17:00

      Träning i mindre grupp P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning A-trupp


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 19:00

      Oskarshamns AIK (hemma) U16


      21:00
  • 9Ons
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 19:00

      Räppe GoIF (borta) A-trupp


      20:00
  • 10Tor
    • 17:00

      Träning U19


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:15

      Match mot Kalmar Södra P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 19:00

      P10-1 (hemma) P-06


      21:00
  • 11Fre
    • 17:00

      Träning A-trupp


      18:15
    • 17:00

      Träning U19


      18:30
  • 12Lör
    • 09:00

      Träning P-14


      10:15
    • 09:00

      Träning P-15


      10:00
    • 09:00

      Träning P-16


      10:00
    • 10:00

      Timmernabbens IF (hemma) P-12


      12:00
    • 10:00

      Träning A-trupp


      11:15
  • 13Sön
    • 09:00

      Kalmar FF vit (borta) P-11


      10:15
    • 10:00

      Hossmo BK röd (borta) P-10


      12:00
    • 10:30

      RM/SSG (borta) P-09


      11:30
    • 13:00

      Smedby AIS (borta) U19


      15:00
    • 13:00

      Mörbylånga GOIF (borta) P-10


      14:30
    • 14:00

      Kalmar FF 1 (hemma) P-08


      15:00
    • 16:00

      Eslöv BK (hemma) A-trupp


      18:00
    • 16:00

      Träning P-13


      17:15
    • 16:00

      Läckeby GoIF (hemma) P-11


      16:15
  • 14Mån
    v.24
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 18:30

      Träning U19


      20:00
    • 18:30

      Träning U16


      20:00
  • 15Tis
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning U19


      18:30
    • 17:00

      Träning i mindre grupp P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning A-trupp


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 19:00

      Lindsdals IF (hemma) U16


      21:00
  • 16Ons
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning A-trupp


      19:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 19:00

      Lindsdals IF Gul (borta) P-09


      20:30
  • 17Tor
    • 17:00

      Träning U19


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
  • 18Fre
    • 17:00

      Träning U19


      18:30
    • 17:30

      Träning A-trupp


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      18:45
    • 18:30

      Träning U16


      20:00
  • 19Lör
    • 09:00

      Träning P-14


      10:15
    • 09:00

      Träning P-15


      10:00
    • 09:00

      Träning P-16


      10:00
    • 09:30

      Lindsdals IF P10 (hemma) P-10


      11:00
    • 10:30

      Lindsdals IF 1 (borta) P-08


      11:30
    • 10:30

      Färjestaden GOIF röd (borta) P-11


      11:15
    • 10:30

      Träning U16


      12:00
    • 10:30

      Tr.match (hemma) P-06


      12:00
    • 11:00

      Oskarshamns AIK svart (hemma) P-10


      13:00
    • 15:00

      IFK Karlshamn (borta) A-trupp


      16:00
  • 20Sön
    • 09:30

      Träning P-12


      11:00
    • 11:00

      Hossmo BK (hemma) P-07


      13:00
    • 12:00

      Hjulsbro IK (hemma) U19


      14:00
    • 16:00

      Kalmar Södra IF röd (hemma) P-09


      17:30
    • 16:00

      Emmaboda kombo (hemma) P-11


      16:15
    • 16:00

      träningsmatch P-13


      17:30
    • 18:00

      Pukebergs BK (hemma) P-09


      19:30
  • 21Mån
    v.25
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:30

      Träning A-trupp


      19:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 19:00

      Färjestadens Goif (borta) U16


      21:00
  • 22Tis
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Färjestadens GOIF röd (borta) P-09


      18:30
    • 17:30

      Färjestadens GoIF Svart (borta) P-09


      18:30
    • 18:30

      Träning U16


      20:00
    • 18:30

      Styrelsemöte IFK Berga


      20:00
    • 19:00

      Kalmar FF (hemma) P-06


      21:00
  • 23Ons
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:30

      Träning A-trupp


      19:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
  • 24Tor
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 19:00

      Sölvesborgs GoIF (hemma) A-trupp


      20:00
    • 19:00

      Bollkalle + kiosk P-08


      19:00
  • 25Fre
    • 10:00

      Träning A-trupp


      11:15
    • 18:30

      Träning U16


      20:00
  • 26Lör
    • 09:00

      Träning P-14


      10:15
  • 27Sön
    • 09:30

      Träning P-12


      11:00
    • 11:00

      Färjestadens GOIF (borta) P-10


      13:00
    • 11:30

      Kalmar Södra IF vit (borta) P-09


      12:30
    • 15:00

      Pukebergs BK (hemma) P-08


      16:00
    • 16:00

      Hässleholms IF (hemma) A-trupp


      17:00
    • 16:00

      Kalmar FF röd (hemma) P-11


      17:15
  • 28Mån
    v.26
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 18:30

      Träning U16


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
  • 29Tis
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:30

      Träning A-trupp


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:30

      Träning U16


      20:00
    • 18:30

      Träning i mindre grupp P-06


      20:00
  • 30Ons
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:30

      Träning A-trupp


      19:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00