Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IFK Berga

Följ

IFK Berga

Följ oss för uppdateringar
Följ

Oktober 2021

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.39
    • 17:00

      Träning A-trupp


      18:00
    • 17:00

      Träning U19


      18:00
    • 18:30

      Träning U16


      20:00
  • 2Lör
    • 09:00

      Träning P-15


      10:00
    • 09:00

      Träning P-16


      10:00
    • 09:00

      Träning P-14


      10:15
    • 09:30

      Träning P-10


      11:00
    • 10:00

      Hossmoligan P-13


      12:00
    • 14:00

      IFK Karlshamn (hemma) A-trupp


      16:00
  • 3Sön
    • 09:30

      Träning P-12


      11:00
    • 10:00

      Träning P-14


      14:00
    • 11:00

      Kalmar FF gul (hemma) P-09


      12:30
    • 16:00

      IFK Värnamo (hemma) U19


      18:00
    • 16:00

      Tr.match (borta) P-06


      18:00
  • 4Mån
    v.40
    • 16:00

      Träning U16


      17:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:30

      Träning A-trupp


      19:00
    • 18:30

      Träning U19


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 18:30

      Styrelsemöte IFK Berga


      20:00
  • 5Tis
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:00

      Träning U19


      18:30
    • 17:30

      Träning A-trupp


      19:00
  • 6Ons
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 18:15

      Träning P-10


      19:45
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 19:00

      Tr.match (hemma) P-06


      21:00
  • 7Tor
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:00

      Träning U19


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:30

      Träning A-trupp


      19:00
  • 8Fre
    • 16:00

      Träning P-06


      17:00
    • 17:00

      Träning A-trupp


      18:00
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:00

      Träning U19


      18:00
  • 9Lör
    • Heldag

      Karamello cup P-10

    • 09:00

      Träning P-15


      10:00
    • 09:00

      Träning P-16


      10:00
    • 09:00

      Träning P-14


      10:15
    • 14:00

      Hjulsbro IK (borta) U19


      16:00
    • 15:00

      FBK Balkan (borta) A-trupp


      17:00
    • 17:00

      Lazergame - kväll P-08


      20:00
  • 10Sön
    • 00:00

      Karamello cup P-10


      19:00
    • 07:45

      ICA Supermarket Lindsdal Cup P-09


      17:00
    • 09:30

      Träning P-12


      11:00
    • 11:00

      Miniturnering IFK Berga - Färjestaden GOIF P-11


      14:00
    • 15:00

      IFK Värnamo (hemma) U16


      17:00
    • 16:00

      Träning P-13


      17:15
  • 11Mån
    v.41
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 18:30

      Träning U19


      20:00
    • 18:30

      Tr.match (borta) P-06


      20:00
    • 19:00

      U Ledarträff IFK Berga


      20:00
  • 12Tis
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:00

      Träning U19


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:00
  • 13Ons
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 18:15

      Träning P-10


      19:45
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
  • 14Tor
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
      Bergaviks Idrottsplats
    • 17:00

      Träning U19


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
  • 15Fre
    • 17:00

      Träning U19


      18:00
  • 16Lör
    • 09:00

      Träning P-15


      10:00
    • 09:00

      Träning P-16


      10:00
    • 09:00

      Lindsdals IF (hemma) P-12


      17:00
    • 09:00

      Träning P-14


      10:15
    • 12:00

      Jönköpings Södra IF 1 (borta) U16


      14:00
    • 14:00

      FC Rosengård 1917 (borta) A-trupp


      15:00
  • 17Sön
    • 12:00

      Smedby AIS (hemma) U19


      14:00
    • 16:00

      Träning P-13


      17:15
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
  • 18Mån
    v.42
    • 16:00

      Träning U16


      17:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 18:30

      Träning U19


      20:00
  • 19Tis
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:00

      Träning U19


      18:30
  • 20Ons
    • 16:40

      Bowling P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
  • 21Tor
    • 17:00

      Träning U19


      18:30
  • 22Fre
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:00

      Träning U19


      18:00
  • 23Lör
    • 09:00

      Träning P-15


      10:00
    • 09:00

      Träning P-16


      10:00
    • 11:20

      Träning P-14


      14:00
    • 15:00

      Eslöv BK (borta) A-trupp


      16:00
  • 24Sön
    • 12:00

      Husqvarna FF (hemma) U19


      14:00
    • 15:00

      Gislaveds IS (hemma) U16


      17:00
    • 16:00

      Träning P-13


      17:15
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
  • 25Mån
    v.43
    • 16:00

      Träning U16


      17:00
    • 18:30

      Träning U19


      20:00
  • 26Tis
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:00

      Träning U19


      18:30
  • 27Ons
    • 16:00

      Träning P-10


      17:15
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 18:30

      Styrelsemöte IFK Berga


      21:00
  • 28Tor
    • 17:00

      Träning U19


      18:30
  • 29Fre
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:00

      Träning U19


      18:00
  • 30Lör
    • 08:30

      Träning P-10


      10:00
    • 12:00

      Kalmar FF 2 9-m (borta) P-07


      13:00
    • 14:00

      Bollkalle + kiosk P-08


      17:00
    • 15:00

      KSF Prespa Birlik (hemma) A-trupp


      16:00
  • 31Sön
    • 10:00

      Rödsle BK (hemma) P-10


      11:30
    • 10:00

      Glömminge IF (hemma) P-10


      11:30
    • 15:00

      Svärtinge SK (borta) U19


      17:00