Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IFK Berga

Följ

IFK Berga

Följ oss för uppdateringar
Följ

September 2020

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.36
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:15

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning A-trupp


      18:30
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
  • 2Ons
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:30

      Träning P19


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 19:00

      IF Brommapojkarna (borta) A-trupp


      20:00
  • 3Tor
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 18:30

      Extraträning P-06


      20:00
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 18:30

      Träning P-11


      20:00
    • 19:00

      Träning P19


      20:30
  • 4Fre
    • 17:00

      Träning A-trupp


      18:00
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:30

      Träning P19


      18:30
  • 5Lör
    • 09:30

      Träning A-trupp


      10:30
    • 09:30

      Lindsdals IF gul (hemma) P-10


      11:30
    • 09:30

      Träning P-13


      11:00
    • 09:30

      Träning P-14


      11:00
    • 09:30

      Träning P-15


      10:30
    • 10:00

      Träning P-09


      11:00
    • 10:00

      Hossmoligan P-12


      12:00
    • 10:00

      Kalmar Södra IF (hemma) P-06


      12:00
    • 11:00

      Nybro IF (hemma) P-10


      12:30
  • 6Sön
    • 11:00

      Oskarshamns AIK 1 (borta) P-07


      13:00
    • 13:00

      Bollkallar P-06


      17:00
    • 14:00

      Bollkalle A-lagsmatch P-08


      15:30
    • 14:00

      Team TG FF (hemma) A-trupp


      15:00
    • 14:00

      Svärtinge SK (hemma) P19


      16:00
    • 14:00

      Kalmar FF 1 (borta) P-05


      16:00
    • 15:00

      Färjestadens GOIF vit (hemma) P-08


      16:00
    • 16:00

      Nybro IF blå (hemma) P-09


      17:00
    • 17:00

      Färjestadens GOIF röd (hemma) P-08


      18:00
    • 17:00

      Tingsryd United FC (hemma) U16


      19:00
    • 17:30

      Hossmo BK Svart (hemma) P-09


      18:30
  • 7Mån
    v.37
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
  • 8Tis
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:15

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning A-trupp


      19:00
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 18:30

      Ledarmöte P-08


      20:00
    • 18:45

      UngdomsLedarMöte IFK Berga


      20:00
    • 19:00

      Träning P19


      20:15
  • 9Ons
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:30

      Träning A-trupp


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 19:00

      Träning P19


      20:30
  • 10Tor
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 18:30

      Kalmar FF (hemma) P-06


      20:00
    • 18:30

      Träningsmatch P-07


      19:30
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 18:30

      Träning P-11


      20:00
    • 19:00

      Träning P19


      20:30
  • 11Fre
    • 17:00

      Träning A-trupp


      18:00
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 18:00

      Träning P19


      19:00
  • 12Lör
    • 09:30

      Träning P-13


      11:00
    • 09:30

      Träning P-15


      10:30
    • 09:30

      Träning P-14


      11:00
    • 10:00

      Hossmoligan P-11


      13:00
    • 11:00

      Färjestadens GoIF (borta) P-06


      13:00
    • 15:00

      Södermöre komb. (borta) P-07


      17:00
    • 16:00

      Värnamo Södra FF (borta) U16


      18:00
  • 13Sön
    • 09:30

      Träning P-12


      11:00
    • 10:00

      Kalmar FF (borta) P-10


      12:00
    • 10:00

      Böda/Högby IF (borta) P-10


      12:00
    • 10:00

      Kalmar Södra IF röd (hemma) P-08


      11:00
    • 10:30

      Smedby BoIK 9-m (hemma) P-05


      12:30
    • 15:00

      Oskarshamns AIK (borta) P19


      17:00
    • 15:00

      Nyköpings BIS (borta) A-trupp


      18:00
    • 16:00

      IFK Oskarshamn (borta) P-06


      18:00
    • 17:00

      Rockneby IK (borta) P-09


      18:00
    • 17:00

      Färjestadens GoIF röd (borta) P-09


      18:00
  • 14Mån
    v.38
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
  • 15Tis
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:15

      Träning P-11


      18:30
    • 17:20

      Träning A-trupp


      18:30
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 19:00

      Träning P19


      20:30
  • 16Ons
    • 17:00

      Träningsmatch P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:15

      Tr.match (hemma) P-06


      19:00
      Bergavik C-plan
      Serie: Träningsmatcher
      Samlingstid: 17:15
      Anteckning: Extramatch mot IFK Berga P07
      Kommer som det ser ut nu testa 11-manna mot 07.
      Kom ombytta i blå shorts och strumpor så spelar vi i vita tröjor.
      Resultat och referat
    • 17:30

      Träning A-trupp


      19:00
    • 18:30

      Träning P19


      20:00
  • 17Tor
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 18:00

      Orrefors IF (hemma) P-08


      19:00
    • 18:00

      Extraträning P-06


      19:30
    • 18:30

      Träning P-11


      20:00
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 19:00

      Träning P19


      20:30
  • 18Fre
    • 17:00

      Träning A-trupp


      18:00
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:45

      Träning P19


      19:00
  • 19Lör
    • 09:30

      Träning P-14


      11:00
    • 09:30

      Träning P-15


      10:30
    • 09:30

      Träning P-13


      11:00
    • 10:00

      Hossmoligan P-12


      12:00
    • 10:00

      Kalmar FF (hemma) P-06


      12:00
    • 11:00

      Kalmar Södra IF röd (hemma) P-10


      13:00
    • 13:30

      Mönsterås GOIF röd (hemma) P-08


      14:30
    • 16:00

      IF Karlstad Fotboll (borta) A-trupp


      17:00
  • 20Sön
    • 11:00

      IFK Västervik (hemma) P-06


      13:00
    • 12:30

      Färjestadens GOIF (hemma) P-07


      14:30
    • 13:00

      Assyriska IK (borta) U16


      15:00
    • 14:00

      Västerviks FF (borta) P19


      16:00
  • 21Mån
    v.39
    • 16:45

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:20

      Träning A-trupp


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 18:30

      Styrelsemöte IFK Berga


      20:00
    • 18:30

      Ledarträff IFK Berga


      19:00
  • 22Tis
    • 16:45

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:15

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning A-trupp


      18:30
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 19:00

      Träning P19


      20:30
  • 23Ons
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 19:00

      IF Sylvia (hemma) A-trupp


      20:00
  • 24Tor
    • 16:45

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:20

      Träning A-trupp


      19:00
    • 17:30

      Extraträning P-06


      20:00
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 18:30

      Träning P-11


      20:00
    • 19:00

      Träning P19


      20:30
  • 25Fre
    • 16:45

      Träning P-06


      18:00
    • 17:00

      Träning A-trupp


      18:00
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:15

      Lindsdals IF 1 (borta) P-07


      19:15
    • 17:30

      Träning P19


      19:00
  • 26Lör
    • 09:30

      Träning P-13


      11:00
    • 09:30

      Träning P-15


      10:30
    • 09:30

      Träning P-14


      11:00
    • 10:00

      Pukebergs BK (hemma) P-10


      11:15
    • 10:00

      Hossmoligan P-11


      13:00
  • 27Sön
    • 09:30

      Träning P-12


      11:00
    • 11:00

      Vimmerby IF 1 (borta) P-06


      13:00
    • 13:00

      Vetlanda FF/Bäckseda 1 (hemma) U16


      15:00
    • 14:00

      IFK Borgholm (borta) P-05


      16:00
    • 14:00

      Åtvidabergs FF (borta) P19


      16:00
    • 14:00

      Gefle IF FF (hemma) A-trupp


      16:00
    • 16:00

      Trekantens IF (hemma) P-09


      17:00
    • 17:00

      Mönsterås GIF (borta) P-06


      19:00
    • 17:30

      Persnäs AIF (hemma) P-09


      18:30
  • 28Mån
    v.40
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 18:45

      Styrelsemöte IFK Berga


      20:00
  • 29Tis
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:15

      Träning P-11


      18:30
    • 17:20

      Träning A-trupp


      18:30
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 19:00

      Träning P19


      20:30
  • 30Ons
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:30

      Träning A-trupp


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:30

      Träning P19


      20:00