Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IBK Härnösand

Följ

IBK Härnösand

Följ oss för uppdateringar
Följ

Oktober 2021

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.39
    • 15:00

      Umeå Floorball Festival F-07/08


      00:00
  • 2Lör
    • Heldag

      Umeå Floorball Festival F-07/08

    • 10:00

      Träning F-12/13


      11:00
    • 11:00

      Träning P13


      12:00
  • 3Sön
    • 00:00

      Umeå Floorball Festival F-07/08


      20:00
    • 13:00

      Sundsvall FBC (hemma) H2 Herr


      15:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
  • 4Mån
    v.40
    • 17:00

      Träning P12


      18:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:15

      Träning Dam-U


      19:15
    • 19:00

      Träning P-09


      20:30
    • 19:15

      Träning P-06/07


      20:15
    • 20:15

      Träning H2 Herr


      21:15
    • 21:15

      Träning HJ18


      22:15
  • 5Tis
    • 17:00

      Träning PF-11


      18:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 19:00

      Träning P-06/07


      20:00
    • 20:00

      Träning HJ18


      21:00
    • 21:00

      Träning H2 Herr


      22:00
  • 6Ons
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 18:00

      Träning F-07/08


      19:00
    • 18:00

      Träning PF-11


      19:00
    • 18:00

      Träning HJ18


      19:00
    • 19:00

      Träning H2 Herr


      20:00
    • 19:00

      Träning P-08


      20:00
    • 20:00

      Träning P-06/07


      21:00
  • 7Tor
  • 8Fre
    • 17:30

      Träning P12


      19:00
  • 9Lör
    • 10:00

      Träning F-12/13


      11:00
    • 11:00

      Träning P13


      12:00
    • 11:00

      Timrå IBC P06/P07 (borta) P-06/07


      13:00
    • 16:30

      Sundsvall City IBC U (borta) H2 Herr


      18:30
  • 10Sön
    • 10:00

      Träning P-14


      11:00
    • 11:15

      Träning F-14


      12:15
    • 14:30

      Träningsmatch HJ18


      17:30
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
  • 11Mån
    v.41
    • 17:00

      Träning P12


      18:00
    • 17:15

      Träning F-07/08


      18:15
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:15

      Träning Dam-U


      19:15
    • 19:00

      Träning P-09


      20:30
    • 19:15

      Träning P-06/07


      20:15
    • 20:15

      Träning H2 Herr


      21:15
    • 21:15

      Träning HJ18


      22:15
  • 12Tis
    • 17:00

      Träning PF-11


      18:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 19:00

      Träning P-06/07


      20:00
    • 20:00

      Träning HJ18


      21:00
  • 13Ons
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 18:00

      Träning F-07/08


      19:00
    • 18:00

      Träning PF-11


      19:00
    • 18:00

      Träning HJ18


      19:00
    • 19:00

      Träning H2 Herr


      20:00
    • 19:00

      Träning P-08


      20:00
    • 19:00

      Träning P-09


      20:00
    • 20:00

      Träning P-06/07


      21:00
  • 14Tor
  • 15Fre
    • 17:30

      Träning P12


      19:00
  • 16Lör
    • 00:00

      Jäbo IK P08 (borta) P-09


      02:00
    • 10:00

      Nätra IBK F07/09 (hemma) F-07/08


      12:00
    • 10:30

      Timrå IBC P06-07 (hemma) P-06/07


      12:30
    • 11:00

      Träning P13


      12:00
    • 13:00

      IBK Strömsund (hemma) H2 Herr


      15:00
    • 16:00

      FBC Lo P06-08 (borta) P-08


      18:00
  • 17Sön
    • 10:00

      Träning P-14


      11:00
    • 11:15

      Träning F-14


      12:15
    • 11:30

      Sundsvall FBC U P08 Vit (borta) P-06/07


      13:30
    • 12:00

      G/K IBS F08 (borta) F-07/08


      14:00
    • 13:00

      Krokoms IBK Utv (hemma) Dam-U


      15:00
    • 14:00

      Jemtland IB/Brunflo FK P04-06 (borta) HJ18


      16:00
    • 15:00

      Örnsköldsvik IBK F08 (borta) F-07/08


      17:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
  • 18Mån
    v.42
    • 17:00

      Träning P12


      18:00
    • 17:15

      Träning F-07/08


      18:15
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:15

      Träning Dam-U


      19:15
    • 19:00

      Träning P-09


      20:30
    • 19:15

      Träning P-06/07


      20:15
    • 20:15

      Träning H2 Herr


      21:15
    • 21:15

      Träning HJ18


      22:15
      Öbacka A-hallen
      Anteckning: Samling 21:00
  • 19Tis
    • 17:00

      Träning PF-11


      18:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 19:00

      Träning P-06/07


      20:00
    • 20:00

      Träning HJ18


      21:00
  • 20Ons
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 18:00

      Träning F-07/08


      19:00
    • 18:00

      Träning PF-11


      19:00
    • 18:00

      Träning HJ18


      19:00
    • 19:00

      Träning H2 Herr


      20:00
    • 19:00

      Träning P-08


      20:00
    • 19:00

      Träning P-09


      20:00
    • 20:00

      Träning P-06/07


      21:00
  • 21Tor
  • 22Fre
    • 17:30

      Träning P12


      19:00
  • 23Lör
    • 09:00

      IFK Nyland HJ18 (hemma) HJ18


      11:00
    • 10:00

      Träning F-12/13


      11:00
    • 10:30

      Sundsvall FBC U P10 Väst Vit (borta) P-10


      12:30
    • 11:00

      Träning P13


      12:00
    • 12:00

      Sundsvall GBK P10-11 (hemma) PF-11


      13:00
    • 13:00

      Jemtland Innebandy (hemma) H2 Herr


      15:00
    • 15:00

      Örnsköldsvik IBK F08 (hemma) F-07/08


      16:00
    • 15:00

      Vattjoms IK P11 Svart (hemma) PF-11


      16:00
    • 15:30

      Jemtland Innebandy P10 (hemma) P-10


      17:30
  • 24Sön
    • 10:00

      Träning P-14


      11:00
    • 11:15

      Träning F-14


      12:15
    • 15:30

      Sundsvall FBC Ungdom (borta) H2 Herr


      17:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
  • 25Mån
    v.43
    • 17:00

      Träning P12


      18:00
    • 17:15

      Träning F-07/08


      18:15
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:15

      Träning Dam-U


      19:15
    • 19:00

      Träning P-09


      20:30
    • 19:15

      Träning P-06/07


      20:15
    • 20:15

      Träning H2 Herr


      21:15
    • 21:15

      Träning HJ18


      22:15
  • 26Tis
    • 17:00

      Träning PF-11


      18:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 19:00

      Träning P-06/07


      20:00
    • 20:00

      Träning HJ18


      21:00
    • 21:00

      Träning H2 Herr


      22:00
  • 27Ons
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 18:00

      Träning F-07/08


      19:00
    • 18:00

      Träning PF-11


      19:00
    • 18:00

      Träning HJ18


      19:00
    • 19:00

      Träning H2 Herr


      20:00
    • 19:00

      Träning P-08


      20:00
    • 19:00

      Träning P-09


      20:00
    • 20:00

      Träning P-06/07


      21:00
  • 28Tor
  • 29Fre
    • 17:30

      Träning P12


      19:00
  • 30Lör
    • 10:00

      Träning F-12/13


      11:00
    • 11:00

      Träning P13


      12:00
    • 11:00

      Vattjom P10 (hemma) P-10


      13:00
    • 12:30

      Sundsvall City IBC U P-08 Svart (borta) P-06/07


      14:30
    • 13:00

      FBC Nordic (hemma) H2 Herr


      15:00
    • 14:00

      Sundsvall City U P06 Svart (borta) HJ18


      16:00
    • 14:00

      Klockarberget BK P09 (borta) P-09


      16:00
    • 16:15

      FBC Lo F07/08 (borta) F-07/08


      18:15
  • 31Sön
    • 10:00

      Träning P-14


      11:00
    • 10:00

      Sundsvall FBC U P10 Öst (hemma) P-10


      12:00
    • 10:30

      Sundsvall City IBC U P 08 Orange (hemma) P-08


      12:30
    • 11:15

      Träning F-14


      12:15
    • 13:00

      Fränsta IK Dam (borta) Dam-U


      15:00
    • 13:00

      Sundsvall City IBC U P10 (borta) P-10


      15:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30