Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IBF Falun Ungdom & Barn

Följ

IBF Falun Ungdom & Barn

Följ oss för uppdateringar
Följ
IBF Falun Ungdom & Barn
Välj lag

Januari 2023

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.52
  • 2Mån
    v.1
  • 3Tis
  • 4Ons
  • 5Tor
  • 6Fre
  • 7Lör
  • 8Sön
    • 12:00

      LI20 IBF (hemma) P2008


      14:00
  • 9Mån
    v.2
  • 10Tis
    • 17:00

      Träning F2013


      18:30
    • 17:00

      Träning P2014


      18:00
    • 17:00

      Träning P2012


      18:00
    • 18:15

      Träning P-09/10


      19:30
    • 18:20

      Träning P2008


      20:00
  • 11Ons
  • 12Tor
  • 13Fre
    • 17:00

      Träning P2011


      18:30
    • 17:00

      Träning F2014


      18:30
    • 17:30

      Träning F2013


      19:00
  • 14Lör
    • 12:30

      Nås IF (hemma) P2012


      14:30
    • 14:30

      KFUM Falun (borta) F-09/10


      16:30
  • 15Sön
    • 08:45

      Sammandrag / Matchspel, Skäve Arena, Stora Skedvi P2014


      12:30
    • 09:00

      Träning Lek & Lär Pojkar


      10:00
    • 09:00

      Träning Lek & Lär Flickor


      10:00
    • 10:30

      IBF Säter (borta) F2014


      12:30
    • 10:30

      IBF Ludvika (hemma) F2014


      12:30
    • 11:00

      Malungs IBK (borta) F-07/08


      13:00
    • 11:00

      Vaksala F08 (hemma) F-07/08


      13:00
    • 11:30

      IBF Hedemora (hemma) F2014


      13:30
    • 11:30

      Samuelsdals IF (borta) F2014


      13:30
    • 11:30

      Kioskpass F2013


      15:30
    • 13:15

      Samuelsdals IF (borta) F2011/12


      15:15
    • 13:30

      IBF Säter (hemma) F2014


      15:30
    • 14:30

      IBF Hedemora (borta) F2014


      16:30
    • 14:30

      Sundborns GOIF (hemma) F2014


      16:30
    • 16:00

      IBF Ludvika (borta) P-09/10


      18:00
  • 16Mån
    v.3
  • 17Tis
    • 17:00

      Träning F2013


      18:30
    • 17:00

      Träning P2014


      18:00
    • 17:00

      Träning P2012


      18:00
    • 17:45

      Träning P-09/10


      19:00
    • 18:00

      Träning P2008


      20:00
  • 18Ons
  • 19Tor
    • 16:45

      Träning P-09/10


      18:00
    • 16:45

      Taktik genomgång P2012


      17:40
    • 17:00

      Träning P2014


      18:30
    • 17:00

      Träning P2015


      18:00
    • 17:40

      Träning P2012


      19:00
    • 18:15

      Träning F-07/08


      19:30
  • 20Fre
    • 16:45

      Träning P2008


      18:30
    • 17:00

      Träning F2013


      18:30
    • 17:00

      Träning P2011


      18:30
    • 19:00

      IBF Hedemora (hemma) F-09/10


      21:00
  • 21Lör
    • 08:45

      Sammandrag / Matchspel, Gruvrisskolan Falun P2014


      14:30
    • 09:30

      IBF Gagnef (hemma) P2008


      11:30
    • 09:30

      IBF Borlänge Blå (hemma) P-09/10


      11:30
    • 09:30

      Matchsammandrag i Leksand P2013


      14:30
    • 10:30

      Matchsammandrag i Nås P2015


      14:30
    • 14:30

      Sargvaktsjobb På Dam SSL F-07/08


      19:00
  • 22Sön
  • 23Mån
    v.4
  • 24Tis
    • 17:00

      Träning F2013


      18:30
    • 17:00

      Träning P2012


      18:00
    • 18:20

      Träning P2008


      20:00
    • 18:30

      Elitmatch mot Storvreta i Sv Cupen P-09/10


      20:30
    • 18:30

      Gå på cupmatch mot Storvreta P2012


      20:30
    • 18:30

      Svenska Cupen Semi final Herr IBF Falu -Storvreta F-09/10


      20:00
    • 18:30

      Svenska Cupen Semifinal IBF Falun - Storvreta F2011/12


      20:30
    • 18:30

      Svenska cupen IBF Falun - Storvreta (publik) P2013


      20:30
    • 18:30

      Svenska cupen IBF Falun - Storvreta F2013


      20:30
    • 18:30

      IBF Falun - Strorvreta, Svenska Cupen P2014


      20:30
    • 18:30

      Semifinal Svenska Cupen Lek & Lär Pojkar


      19:00
    • 18:30

      Svenska Cupen Semifinal Lek & Lär Flickor


      21:00
  • 25Ons
  • 26Tor
  • 27Fre
    • 16:45

      Träning P2008


      18:30
    • 17:00

      Träning F2013


      18:30
    • 17:00

      Träning P2011


      18:30
    • 17:00

      Träning F2014


      18:30
    • 19:00

      IBF Falun Ungdom och Barn P08 (hemma) P2008


      21:00
    • 19:00

      IBF Falun Ungdom och Barn P08 (hemma) P2008


      21:00
  • 28Lör
    • 09:30

      Matchsammandrag i Gruvrisskolan P2013


      15:30
    • 16:15

      Samuelsdals IF 2 (borta) F2011/12


      18:15
    • 18:00

      Det Rosa Havet IBF Falun Ungdom & Barn


      20:30
    • 18:00

      IBF Falun Herr - Kalmarsund F-07/08


      21:00
    • 18:00

      IBF Falun Herr - Kalmarsund F-09/10


      21:00
    • 18:00

      IBF Falun Herr - Kalmarsund F2011/12


      21:00
    • 18:00

      IBF Falun Herr - Kalmarsund F2013


      21:00
    • 18:00

      IBF Falun Herr - Kalmarsund F2014


      21:00
    • 18:00

      IBF Falun Herr - Kalmarsund F2015


      21:00
    • 18:00

      IBF Falun Herr - Kalmarsund P2008


      21:00
    • 18:00

      IBF Falun Herr - Kalmarsund P-09/10


      21:00
    • 18:00

      IBF Falun Herr - Kalmarsund P2011


      21:00
    • 18:00

      IBF Falun Herr - Kalmarsund P2012


      21:00
    • 18:00

      IBF Falun Herr - Kalmarsund P2013


      21:00
    • 18:00

      IBF Falun Herr - Kalmarsund P2014


      21:00
    • 18:00

      IBF Falun Herr - Kalmarsund P2015


      21:00
    • 18:00

      IBF Falun Herr - Kalmarsund Lek & Lär Pojkar


      21:00
    • 18:00

      IBF Falun Herr - Kalmarsund Lek & Lär Flickor


      21:00
  • 29Sön
    • 09:00

      Träning Lek & Lär Pojkar


      10:00
    • 09:00

      Träning Lek & Lär Flickor


      10:00
    • 09:30

      IBF Borlänge Blå (hemma) F2013


      11:30
    • 10:30

      IBF Borlänge Vit (borta) F2013


      12:30
    • 10:30

      Samuelsdals IF 2 (hemma) F2011/12


      12:30
    • 10:30

      Matchsammandrag i Mockfjärd P2015


      12:30
    • 10:30

      Sekretariat hemmamatch F2011/12


      12:30
    • 12:00

      Hofors IBK F09/10 (hemma) F-09/10


      14:00
    • 13:30

      KAIS Mora UIF (hemma) F2013


      14:30
    • 14:00

      Söderbärke Goif (borta) P-09/10


      16:00
    • 14:45

      IBF Säter (borta) F-07/08


      16:45
  • 30Mån
    v.5
  • 31Tis
    • 08:00

      Intresseanmälan - Mälarenergi cup i Västerås P2011


      22:00
    • 17:00

      Träning F2013


      18:30
    • 17:00

      Träning P2014


      18:00
    • 17:00

      Träning P2012


      18:00
    • 18:00

      Träning P2008


      20:00
    • 18:15

      Träning P-09/10


      19:30