Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IBF Falun Ungdom & Barn

Följ

IBF Falun Ungdom & Barn

Följ oss för uppdateringar
Följ
IBF Falun Ungdom & Barn
Välj lag

Oktober 2021

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.39
  • 2Lör
  • 3Sön
  • 4Mån
    v.40
  • 5Tis
    • 17:00

      Träning P2012


      18:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning P2013


      18:00
    • 18:30

      Träning P-06/07


      20:00
  • 6Ons
  • 7Tor
  • 8Fre
  • 9Lör
    • 09:00

      Träning Lek & Lär


      10:00
    • 10:00

      SUDD P-06/07


      16:00
    • 12:00

      Rättviks IBF (hemma) P2011


      14:00
    • 13:30

      Sandvikens AIK F09/10 (hemma) F-09/10


      15:30
    • 15:30

      KAIS Mora UIF (hemma) P-08/09


      17:30
  • 10Sön
    • 11:15

      Krylbo AIS (hemma) P-08


      13:15
    • 11:50

      Träning P-09/10


      13:20
    • 12:45

      Träning F-09/10


      14:15
  • 11Mån
    v.41
  • 12Tis
    • 17:00

      Träning P2012


      18:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning P2013


      18:00
    • 18:30

      Träning P-06/07


      20:00
  • 13Ons
  • 14Tor
  • 15Fre
    • 16:00

      Träning P2011


      17:00
    • 17:00

      Träning P-08/09


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning P2014


      18:30
    • 17:15

      Träning F2013/14


      18:30
    • 17:30

      Träningsmatch Sundborn P-06/07


      19:00
  • 16Lör
    • 09:00

      Träning Lek & Lär


      10:00
    • 09:30

      IBF Hedemora (borta) P-08


      11:30
    • 09:30

      Bjursås IK (borta) P2012


      11:30
    • 12:30

      Samuelsdals IF (hemma) P2012


      14:30
    • 13:30

      Envikens IF (borta) P2012


      15:30
    • 15:30

      IBF Säter (hemma) P-09/10


      17:00
    • 15:45

      Teambuildning/Kickoff F-07/08


      19:30
  • 17Sön
    • 09:30

      KFUM Falun (hemma) F2011/12


      11:30
    • 10:30

      Samuelsdals IF (hemma) P-06/07


      12:30
    • 11:15

      KFUM Falun (borta) P2011


      13:15
    • 11:30

      Envikens IF (hemma) F2011/12


      13:30
    • 14:30

      KAIS Mora UIF (borta) F2011/12


      16:30
    • 15:30

      IBF Gagnef (borta) P-08/09


      17:30
  • 18Mån
    v.42
  • 19Tis
    • 17:00

      Träning P2012


      18:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning P2013


      18:00
    • 18:30

      Träning P-06/07


      20:00
  • 20Ons
  • 21Tor
  • 22Fre
    • 16:00

      Träning P2011


      17:00
    • 16:15

      Cafétjänst Guide P2011


      21:30
    • 17:00

      Träning P-06/07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning P2014


      18:30
    • 17:15

      Träning F2013/14


      18:30
  • 23Lör
    • 08:45

      Cafétjänst Guide P2011


      12:30
    • 08:45

      Matchsammandrag P2013


      11:30
    • 09:00

      Träning Lek & Lär


      10:00
    • 11:30

      IBF Hedemora (borta) P-09/10


      13:30
    • 12:30

      Cafétjänst Guide P2011


      17:30
    • 15:30

      IBF Gagnef (borta) P-06/07


      17:30
  • 24Sön
    • 09:30

      KAIS Mora UIF 08 (borta) F-07/08


      11:30
    • 09:30

      Cafétjänst Guide P2011


      12:30
    • 09:45

      Matchsammandrag P2013


      13:30
    • 11:00

      IBF Falun Ungdom och Barn P0809 (hemma) P-08/09


      13:00
    • 11:00

      IBF Falun Ungdom och Barn P0809 (hemma) P-08


      13:00
    • 12:00

      Cafétjänst Guide P2011


      18:30
    • 12:30

      IBF Gagnef (hemma) P2011


      14:30
    • 13:30

      IBF Gagnef (borta) F-09/10


      15:30
    • 13:30

      IBF Borlänge (hemma) F-09/10


      15:30
  • 25Mån
    v.43
  • 26Tis
    • 17:00

      Träning P2012


      18:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 18:30

      Träning P-06/07


      20:00
  • 27Ons
    • 16:45

      Hälsinggårdens AIK (hemma) P2011


      18:45
    • 18:00

      Träning P-09/10


      19:00
    • 18:30

      Träning P-08


      19:45
    • 18:45

      Träning P-08/09


      20:00
    • 19:45

      Träning F-07/08


      21:00
  • 28Tor
  • 29Fre
  • 30Lör
    • 09:00

      Träning Lek & Lär


      10:00
    • 09:30

      Ornäs IK (hemma) P2012


      11:30
    • 11:30

      IBF Ludvika (borta) P2012


      13:30
    • 12:00

      Strömsbro IF F10 (hemma) F-09/10


      14:00
    • 14:30

      IBF Borlänge (hemma) P2012


      16:30
  • 31Sön
    • 10:30

      IBF Borlänge (borta) P-09/10


      12:30
    • 11:30

      Digers BK (hemma) P-08/09


      13:30
    • 12:30

      Krylbo AIS (borta) F-07/08


      14:30
    • 13:15

      Hälsinggårdens AIK (borta) F-09/10


      15:15
    • 15:30

      IBF Borlänge P07 (borta) P-06/07


      17:30