Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Höganäs BK

Följ

Höganäs BK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Oktober 2020

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.40
  • 2Fre
  • 3Lör
    • Heldag

      Kamratcupen P-09

    • 07:30

      Hjälpa till på Kamratcupen J-lag/U-lag


      16:30
    • 08:30

      Fortuna FF (hemma) P-12


      13:00
    • 09:00

      Kamratcupen Lör 3/10 P/F-13


      15:00
    • 09:30

      Mörarps IF (hemma) P-12


      13:00
    • 10:00

      Träning P/F-14


      11:00
    • 10:00

      Svedbergs GoIF (borta) P-10


      12:00
    • 11:00

      Kamratcupen P-10


      16:00
    • 11:30

      Hittarp vit (hemma) F-09/10


      16:15
  • 4Sön
    • Heldag

      Kamratcupen P-09

    • 07:30

      Hjälpa till på Kamratcupen J-lag/U-lag


      16:30
    • 08:00

      Kamratcupen F-07/08


      16:00
    • 08:00

      Råå IF Orange (hemma) P-11


      13:00
    • 11:00

      Kamratcupen 2020 P-08


      16:30
    • 11:00

      Förslövs IF/Västra Karups IF (borta) P-05/06


      13:00
    • 14:00

      BK Astrio (hemma) Seniorlag Herrar


      16:00
  • 5Mån
    v.41
  • 6Tis
  • 7Ons
    • 17:30

      Träning P/F-13


      18:45
    • 17:30

      Träning P/F-14


      18:30
    • 17:30

      Träning P/F-15/16


      18:30
    • 18:30

      Borstahusens BK gul (borta) P-08


      20:30
    • 19:00

      Träning P-05/06


      20:30
  • 8Tor
  • 9Fre
    • 17:30

      Träning P-07


      18:30
    • 18:30

      Åstorps FF (hemma) P-05/06


      20:30
  • 10Lör
    • 09:00

      Hjälp!! J-lag/U-lag


      10:00
    • 09:00

      Träning P-12


      10:00
    • 09:30

      Hemmamatch mot Allerum + Viken P/F-13


      11:30
    • 10:00

      Skäldervikens IF (hemma) P-10


      12:00
    • 10:00

      Helsingborgs IF blå (hemma) P-07


      12:00
    • 10:00

      Träning P/F-15/16


      11:00
    • 10:00

      Träning P/F-14


      11:00
    • 11:00

      Kullavägens BK (borta) P-11


      13:00
    • 13:00

      Båstads GIF svart (hemma) P-09


      15:00
  • 11Sön
    • 10:00

      Ramlösa Södra IF vit (hemma) P-10


      12:00
    • 10:30

      Hittarps IK blå (borta) P-11


      12:30
    • 11:00

      Eskilsminne IF (borta) F-09/10


      12:30
    • 13:00

      Ängelholms FF gul (hemma) P-09


      15:00
    • 13:30

      IF Lödde (borta) F-07/08


      15:30
    • 14:00

      Laholms FK (borta) J-lag/U-lag


      15:30
  • 12Mån
    v.42
  • 13Tis
  • 14Ons
    • 17:30

      Träning P/F-13


      18:45
    • 17:30

      Träning P/F-14


      18:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
  • 15Tor
  • 16Fre
    • 17:30

      Träning P-07


      18:30
  • 17Lör
    • 10:00

      Lunds BK 7-manna cup P-10


      12:59
    • 10:00

      Träning P/F-14


      11:00
    • 12:00

      Träning P/F-15/16


      13:00
    • 13:30

      Lunds bk 7-manna cup P-10


      17:00
  • 18Sön
    • 11:00

      Ramlösa Södra IF svart (borta) P-07


      13:00
      Heden plan 1
      Serie: P13 nordvästra B1, höst 2020
      Anteckning: Bortamatch mot Ramlösa Södra IF. Svara JA på denna kallelse om ni kan vara med och spela. Nytt utskick på laguttagning kommer i början på veckan innan match.
      Resultat och referat
  • 19Mån
    v.43
  • 20Tis
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:30

      Träning P-11


      18:45
  • 21Ons
  • 22Tor
    • 17:00

      Träning F-11/12


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:30

      Träning P-11


      18:45
  • 23Fre
  • 24Lör
  • 25Sön
  • 26Mån
    v.44
  • 27Tis
    • 17:30

      Träning P-11


      18:45
  • 28Ons
  • 29Tor
    • 17:30

      Träning P-11


      18:45
  • 30Fre
  • 31Lör