Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Höganäs BK

Följ

Höganäs BK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Maj 2022

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.17
    • 09:00

      IK Wormo blå (hemma) P-09


      11:00
    • 09:00

      Träning P-14


      11:30
    • 09:20

      Bortamatch mot Högaborg sön 1/5 kl 09.20 P-13


      11:10
    • 09:50

      Bortamatch mot Ängelholm sön 1/5 kl 09.50 P-13


      11:40
    • 10:10

      Bortamatch mot Fortuna sön 1/5 kl 10.10 P-13


      11:55
    • 11:00

      Seriematch mot Eskilsminne IF Blå F-11/12


      13:00
    • 11:30

      Ängelholms FF blå (hemma) P-10


      13:30
    • 11:30

      Ängelholms FF gul (hemma) P-10


      13:30
    • 11:30

      GIF Nike (hemma) P-07


      13:30
    • 13:00

      Jonstorps IF FK (borta) Seniorlag Dam


      15:00
    • 14:00

      Råå IF vit (hemma) F-09/10


      16:00
    • 14:00

      Råå IF blåvit (borta) P-11


      16:00
  • 2Mån
    v.18
  • 3Tis
  • 4Ons
  • 5Tor
  • 6Fre
    • 17:15

      Träning P-10


      19:00
  • 7Lör
    • 08:20

      Lagfoto F-09/10


      08:30
    • 08:45

      Lagfotografering F-07/08


      09:45
    • 08:45

      Lagfoto P-14


      19:00
    • 09:00

      Hyllinge GIF (hemma) F-09/10


      11:00
    • 09:00

      Ängelholms FF röd (hemma) P-14


      11:00
    • 09:00

      Lagfotografering P-09


      10:00
    • 09:20

      Fotografering F13/14/15


      10:00
    • 10:00

      Högaborgs BK (borta) P-12


      12:00
    • 10:00

      Träning P/F-16/17


      11:00
    • 10:00

      Fotografering P-08


      11:00
    • 11:00

      Båstads GIF (borta) P-10


      13:00
    • 11:30

      Åhus IF (hemma) F-07/08


      13:30
    • 13:00

      Ekets GoIF (borta) P-11


      15:00
    • 14:00

      BK Astrio (borta) Seniorlag Herr


      16:00
    • 15:00

      Hittarps IK röd (borta) P-12


      17:00
    • 16:00

      Spanska Akademin FF (borta) P-10


      18:00
  • 8Sön
    • 08:20

      Hemmamatch söndag 8/5 mot Råå + HIF 2 lag P-13


      11:10
    • 09:00

      Glumslövs FF (hemma) P-11


      11:00
    • 10:00

      Träning P-14


      11:30
    • 10:00

      Råå IF (borta) F13/14/15


      12:00
    • 10:20

      Lagfoto P-12


      11:20
    • 10:45

      Lagfotografering P-10


      11:00
    • 11:00

      LAGFOTO Seniorlag Dam


      12:00
    • 11:00

      Lagfoto P-11


      12:00
    • 11:15

      Ängelholms FF gul (borta) P-09


      13:15
    • 11:30

      Jonstorps IF FK (hemma) P-14


      13:30
    • 11:30

      Seriematch mot Hjärnarps GIF F-11/12


      13:00
    • 13:00

      Kvidinge IF (hemma) Seniorlag Dam


      15:00
    • 13:00

      Perstorp Bälinge IK (borta) P-07


      15:00
    • 14:30

      BK Astrio (borta) P-08


      16:30
  • 9Mån
    v.19
  • 10Tis
  • 11Ons
    • 17:00

      Träning P-13


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-14


      19:00
    • 17:30

      Träning P-15


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Munka Ljungby IF blå (borta) P-10


      20:00
    • 19:00

      Helsingborgs IF (borta) Seniorlag Dam


      21:00
  • 12Tor
  • 13Fre
  • 14Lör
    • Heldag

      Träningsläger Vejbystrand. P-10

    • 08:15

      Knattesammandrag **ENDAST BARN FÖDDA 2016** P/F-16/17


      10:00
    • 08:30

      Kullaalliansen P-15


      11:00
    • 09:00

      Hittarps IK röd (hemma) P-11


      11:00
    • 09:00

      Helsingborgs IF blå (hemma) P-12


      11:00
    • 09:00

      Kullaalliansen F13/14/15


      10:30
    • 10:00

      Billesholms IK (borta) F-09/10


      12:00
    • 10:00

      Allerums GIF (borta) P-14


      12:00
    • 10:00

      Träning P/F-16/17


      11:00
    • 11:30

      Stattena IF blå (hemma) P-08


      13:30
    • 11:30

      IF Lödde gul (hemma) P-09


      13:30
    • 13:30

      Malmö FF (borta) F-07/08


      15:30
  • 15Sön
    • 00:00

      Träningsläger Vejbystrand. P-10


      12:00
    • 09:00

      Helsingborgs IF röd (hemma) P-11


      11:00
    • 09:20

      Bortamatch mot Jonstorp sön 15/5 kl 09.20 P-13


      11:10
    • 10:00

      Match mot Ödåkra IF röd F-11/12


      12:00
    • 10:20

      Bortamatch mot Hittarp sön 15/5 10.20 P-13


      12:10
    • 11:00

      Vikens IK (borta) P-14


      13:00
    • 11:30

      Spanska Akademin FF (hemma) P-09


      13:30
    • 12:20

      Bortamatch mot Ramlösa Södra sön 15/5 kl 12.20 P-13


      14:10
    • 12:30

      Helsingborg City FC svart (borta) P-12


      14:30
    • 13:00

      Västra Frölunda IF (hemma) Seniorlag Herr


      15:00
    • 15:00

      Linero IF (borta) HBK FF Div.6 / J-lag


      17:00
    • 16:00

      Glumslövs FF (borta) F-09/10


      18:00
  • 16Mån
    v.20
  • 17Tis
  • 18Ons
  • 19Tor
  • 20Fre
    • 17:15

      Träning P-10


      19:00
    • 19:00

      IF Lödde (borta) P-07


      21:00
  • 21Lör
    • 08:00

      Kulla alliansen -22 P/F-16/17


      11:00
    • 08:30

      Kullaalliansen Jonstorp P-15


      11:00
    • 09:00

      Åstorps FF vit (hemma) P-12


      11:00
    • 09:00

      Hjärnarps GIF (7m7) (hemma) F-09/10


      11:00
    • 09:00

      Ängelholms FF vit (hemma) P-14


      11:00
    • 09:00

      Kullaalliansen knattesammandrag F13/14/15


      11:00
    • 10:00

      Träning P/F-16/17


      11:00
    • 10:30

      Dösjöbro IF röd (borta) P-09


      12:30
    • 11:00

      Kävlinge Harrie FF röd (borta) P-08


      13:00
    • 11:30

      Ystads IF FF (hemma) F-07/08


      13:30
    • 14:00

      Vegeholms IF (hemma) HBK FF Div.6 / J-lag


      16:00
    • 15:00

      Hittarps IK vit (borta) P-09


      17:00
    • 15:45

      Kolla HIFs hemmamatch P-08


      20:00
    • 17:00

      Flaggbärare HIF-Värnamo P-09


      19:00
    • 17:30

      Fotbollsmatch HIF-Värnamo P-12


      19:30
  • 22Sön
    • 08:20

      Hemmamatch söndagen 22/5 mot Allerum + Ödåkra + Ljungbyhed P-13


      10:10
    • 09:00

      Stattena IF (hemma) F-09/10


      11:00
    • 10:00

      Träning P-14


      11:30
    • 10:30

      Eskilsminne IF marinblå (borta) P-10


      12:30
    • 11:30

      Ekets GoIF (hemma) P-10


      13:30
    • 11:30

      Ramlösa Södra IF blå (borta) P-12


      13:30
    • 11:30

      Match mot Västra Karups IF F-11/12


      13:00
    • 13:00

      Asmundtorps IF (borta) Seniorlag Dam


      15:00
    • 13:00

      Staffanstorp United FC (hemma) HBK FF Div.6 / J-lag


      15:00
    • 14:30

      Munka Ljungby IF blå (borta) F13/14/15


      16:30
    • 16:00

      Båstads GIF (borta) P-11


      18:00
    • 16:00

      Tölö IF (borta) Seniorlag Herr


      18:00
  • 23Mån
    v.21
  • 24Tis
    • 17:15

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:30

      Träning F13/14/15


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning F-09/10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning F-11/12


      19:00
    • 18:30

      Eskilsminne IF marinblå (hemma) P-09


      20:30
  • 25Ons
    • 17:00

      Träning P-13


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-14


      19:00
    • 17:30

      Träning P-15


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:30

      Träning Seniorlag Dam


      20:00
  • 26Tor
  • 27Fre
  • 28Lör
    • Heldag

      Brabant Girls Cup F-07/08

    • Heldag

      Minicupen GeKås/Ullared P-09

    • 10:00

      Träning P/F-16/17


      11:00
  • 29Sön
    • 00:00

      Brabant Girls Cup F-07/08


      23:00
    • Heldag

      Minicupen GeKås/Ullared P-09

    • 10:00

      Träning P-14


      11:30
    • 11:30

      Helsingborg Östra IF (hemma) P-10


      13:30
    • 14:00

      Husqvarna FF (borta) Seniorlag Herr


      16:00
  • 30Mån
    v.22
  • 31Tis