Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Hisingsbacka FC

Följ

Hisingsbacka FC

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Hisingsbacka FC
Välj lag

Juni 2019

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.22
    • 09:00

      Røa IL (borta) P-04


      10:00
    • 10:30

      Träning P-12


      11:30
    • 11:00

      Torslanda (borta) P-04


      12:00
    • 11:00

      Träning A-lag Herrar


      13:00
    • 13:00

      Lindome GIF Zabrorna (hemma) P-03


      14:00
    • 15:15

      Kareby/Kongahälla (hemma) P-03


      16:15
  • 2Sön
    • 09:00

      IF Warta (hemma) P-04


      10:00
    • 10:30

      Träning P/F-13


      11:30
    • 11:00

      Träning P-07


      12:30
    • 11:00

      IK Kongahälla (hemma) P-04


      12:00
    • 11:30

      Träning P-10


      13:00
    • 12:00

      IK Zenith Grön (hemma) P-06


      14:00
    • 14:00

      Träning P-11


      15:30
    • 15:00

      Nol IK (borta) Herrjuniorer


      17:00
  • 3Mån
    v.23
  • 4Tis
  • 5Ons
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      19:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Lundby IF Vit (borta) P-10


      19:30
    • 18:30

      Lundby IF Grön (borta) P-10


      19:30
  • 6Tor
  • 7Fre
    • 15:30

      Träning F-05/08


      17:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 19:00

      IK Zenith (hemma) A-lag Damer


      21:00
  • 8Lör
    • 10:30

      Hisingsbacka FC - Eriksberg IF P-09


      11:45
    • 10:30

      Träning P-12


      11:30
    • 11:00

      Torslanda IK (hemma) Herrjuniorer


      13:00
    • 12:30

      Näsets SK Vinröd (borta) P-04


      14:30
    • 13:30

      Askims IK Röd (borta) P-06


      15:30
    • 14:00

      Landvetter IS (hemma) A-lag Herrar


      16:00
    • 16:45

      Utbynäs SK Blå (hemma) P-05


      18:45
  • 9Sön
    • 08:30

      Integrationssammandrag P-08


      12:00
    • 09:00

      Integrationsdag P-09


      13:00
    • 10:30

      Träning P/F-13


      11:30
    • 11:30

      Träning P-10


      13:00
    • 12:00

      GAIS Grön (borta) P-06


      14:00
    • 12:30

      Träning P-07


      15:30
    • 14:00

      Träning P-11


      15:30
    • 18:00

      Ytterby IS (borta) P-05


      20:00
  • 10Mån
    v.24
  • 11Tis
  • 12Ons
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      19:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Torslanda IK 1 (borta) P-10


      19:30
    • 18:30

      Torslanda IK 3 (borta) P-10


      19:30
  • 13Tor
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
      Gratts Arena (Backavallen) Konstgräs
    • 17:30

      KF Velebit 1 (hemma) P-10


      18:30
    • 18:00

      Träning A-lag Herrar


      19:30
    • 18:25

      Träning A-lag Damer


      20:00
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 19:00

      Älvängens IK (borta) P-03


      21:00
    • 19:30

      Träning P-02


      21:00
    • 19:30

      Träning Herrjuniorer


      21:00
  • 14Fre
    • 15:30

      Träning F-05/08


      17:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 19:15

      BK Häcken Svart (hemma) P-04


      21:15
  • 15Lör
    • 10:30

      IK Kongahälla (hemma) P-08


      12:30
    • 11:00

      Sammandrag P-12


      16:00
    • 13:00

      Bullarens GOIF (borta) A-lag Damer


      15:00
    • 14:00

      Jonsereds IF (borta) A-lag Herrar


      16:00
    • 14:15

      Lundby IF Grön (hemma) P-09


      16:15
    • 16:15

      GFF/Azalea BK (borta) Herrjuniorer


      18:15
    • 17:00

      Hönö IS Röd (borta) P-05


      19:00
  • 16Sön
    • 10:00

      Lundby IF Vit (hemma) P-07


      12:00
    • 10:30

      Träning P/F-13


      11:30
    • 11:00

      Träning P-07


      12:30
    • 11:15

      Lundby IF Grön (hemma) P-07


      13:15
    • 11:30

      Träning P-10


      13:00
    • 12:00

      Torslanda IK Vit (hemma) P-06


      14:00
    • 14:00

      Träning P-11


      15:30
    • 14:15

      Bergsjön SK (borta) Herrjuniorer


      16:15
  • 17Mån
    v.25
  • 18Tis
  • 19Ons
    • 17:00

      Träning P-06


      19:00
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 19:45

      Angered MBIK Vit (borta) P-04


      21:45
  • 20Tor
  • 21Fre
    • 15:30

      Träning F-05/08


      17:00
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
  • 22Lör
    • 10:30

      Träning P-12


      11:30
    • 12:00

      Näsets SK (hemma) P-03


      14:00
  • 23Sön
    • 14:00

      Träning P-11


      15:30
    • 15:00

      Nol IK (hemma) Herrjuniorer


      17:00
    • 17:00

      IK Zenith Vit (hemma) P-05


      19:00
  • 24Mån
    v.26
  • 25Tis
  • 26Ons
    • 17:00

      Träning P-06


      19:00
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 19:30

      Skepplanda BTK (hemma) A-lag Damer


      21:30
  • 27Tor
  • 28Fre
  • 29Lör
    • 12:00

      Angered BK (borta) A-lag Herrar


      14:00
    • 12:00

      Örgryte IS FF Röd (hemma) P-06


      14:00
  • 30Sön
    • 13:30

      Qviding FIF Vit (borta) P-06


      15:30
    • 14:00

      Träning P-11


      15:30