Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Hisingsbacka FC

Följ

Hisingsbacka FC

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Hisingsbacka FC
Välj lag

Maj 2019

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.18
    • 13:00

      Träning P-04


      14:45
    • 13:00

      Träning P-03


      14:45
    • 15:00

      Träning A-lag Herrar


      16:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      19:00
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
  • 2Tor
  • 3Fre
    • 15:30

      Träning F-05/07


      17:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:30

      Torslanda IK 4 (borta) P-10


      18:30
    • 18:30

      Säve SK (borta) P-10


      19:30
  • 4Lör
    • 10:30

      Träning P-12


      11:30
    • 11:00

      IFK Göteborg (hemma) P-06


      13:00
    • 12:15

      Torslanda IK Grön (borta) P-09


      14:15
    • 14:00

      Kållered SK (hemma) A-lag Herrar


      16:00
    • 14:15

      Sandarna BK (borta) Herrjuniorer


      16:15
    • 16:15

      Trollhättans FK (borta) A-lag Damer


      18:15
  • 5Sön
    • 10:30

      Träning P/F-13


      11:30
    • 11:00

      Träning P-07


      12:30
    • 11:30

      Träning P-10


      13:00
    • 12:15

      Sävedalens IF Röd (hemma) P-06


      14:15
    • 12:15

      Floda BoIF Vit (borta) P-05


      14:15
    • 13:00

      Älvängens IK (borta) P-08


      15:00
    • 14:00

      Träning P-11


      15:30
    • 14:30

      Backatorp IF Röd (borta) P-07


      16:30
    • 15:45

      Backatorp IF Svart (borta) P-07


      17:45
    • 16:00

      Askims IK (hemma) Herrjuniorer


      18:00
    • 17:45

      Torslanda IK Svart (borta) P-04


      19:45
  • 6Mån
    v.19
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 18:25

      Träning A-lag Damer


      20:00
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
  • 7Tis
  • 8Ons
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      19:00
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Backatorp IF Svart (hemma) P-10


      19:30
    • 18:30

      Backatorp IF Röd (hemma) P-10


      19:30
    • 18:30

      Träning Herrjuniorer


      20:00
  • 9Tor
  • 10Fre
    • 15:30

      Träning F-05/07


      17:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 19:15

      IK Zenith Vit (hemma) P-03


      21:15
  • 11Lör
    • 10:30

      Träning P-12


      11:30
    • 10:30

      Ahlafors IF (hemma) P-08


      12:30
    • 11:00

      Lindome GIF Vit (hemma) Herrjuniorer


      13:00
    • 14:00

      Herrestads AIF (hemma) A-lag Damer


      16:00
    • 15:30

      Eriksbergs IF Vit (hemma) P-09


      17:00
    • 16:00

      Qviding FIF Vinröd (borta) P-06


      18:00
    • 16:00

      Dalen/Krokslätts FF (hemma) A-lag Herrar


      18:00
  • 12Sön
    • 09:45

      Stenungsunds IF (hemma) P-07


      11:45
    • 10:30

      Träning P/F-13


      11:30
    • 11:00

      Hermansby IF (hemma) P-07


      13:00
    • 11:00

      Träning P-07


      12:30
    • 11:30

      Träning P-10


      13:00
    • 14:00

      Träning P-11


      15:30
    • 14:45

      Västra Frölunda IF Grön (borta) P-06


      16:45
    • 16:30

      Torslanda IK Vit (hemma) P-05


      18:30
  • 13Mån
    v.20
  • 14Tis
  • 15Ons
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Finlandia/Pallo AIF Blå (borta) P-10


      18:30
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Finlandia/Pallo AIF Blå-Vit (borta) P-10


      19:30
  • 16Tor
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:30

      Finlandia/Pallo AIF Vit (hemma) P-10


      18:30
    • 18:25

      Träning A-lag Damer


      20:00
      Grattis Arena
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 19:15

      IK Virgo (borta) A-lag Herrar


      21:15
    • 19:30

      Träning Herrjuniorer


      21:00
    • 19:30

      Träning P-02


      21:00
    • 20:15

      Örgryte IS FF Röd (borta) P-04


      22:15
  • 17Fre
    • 15:30

      Träning F-05/07


      17:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 19:30

      Utsiktens BK/Näsets SK (borta) Herrjuniorer


      21:30
  • 18Lör
    • 10:30

      Träning P-12


      11:30
    • 10:45

      Surte IS FK (hemma) P-08


      12:45
    • 12:00

      Backatorp IF Röd (hemma) P-06


      14:00
    • 14:00

      Azalea BK Vit (hemma) P-06


      16:00
    • 14:00

      Ytterby IS (borta) A-lag Damer


      16:00
    • 14:00

      Ytterby IS (borta) P-05


      16:00
    • 14:15

      IF Warta (borta) Herrjuniorer


      16:15
  • 19Sön
    • 10:00

      Nol IK (hemma) P-07


      12:00
    • 10:30

      Träning P/F-13


      11:30
    • 11:00

      Träning P-07


      12:30
    • 11:15

      IK Kongahälla (hemma) P-07


      13:15
    • 11:30

      Träning P-10


      13:00
    • 12:00

      Hönö IS Röd (borta) P-09


      14:00
    • 12:30

      Föräldrar möte P-10


      13:00
    • 14:00

      Träning P-11


      15:30
    • 18:30

      Stenkullen GoIK (borta) P-03


      20:30
  • 20Mån
    v.21
  • 21Tis
  • 22Ons
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Torslanda IK 1 (hemma) P-10


      18:30
    • 18:30

      Eriksbergs IF 2 (hemma) P-10


      19:30
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning Herrjuniorer


      20:00
    • 19:45

      Backatorp IF (borta) Herrjuniorer


      21:45
    • 20:15

      IF Mölndal Fotboll Vit (hemma) P-03


      22:15
  • 23Tor
  • 24Fre
    • 15:30

      Träning F-05/07


      17:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 19:30

      Västra Frölunda IF (hemma) Herrjuniorer


      21:30
  • 25Lör
    • 10:30

      Träning P-12


      11:30
    • 11:00

      Mölnlycke IF 1 (hemma) P-04


      13:00
    • 12:30

      Solväders FC (borta) P-06


      14:30
    • 14:00

      Åsebro IF-Brålanda IF (hemma) A-lag Damer


      16:00
    • 15:30

      Hermansby IF 2 (hemma) P-09


      17:30
    • 16:30

      Lerkils IF (hemma) A-lag Herrar


      18:30
  • 26Sön
    • 10:00

      Nödinge SK Fotboll blå (borta) P-07


      12:00
    • 10:30

      Träning P/F-13


      11:30
    • 11:00

      Träning P-07


      12:30
    • 11:30

      Träning P-10


      13:00
    • 12:00

      BK Häcken Svart (borta) P-06


      14:00
    • 12:30

      Nödinge SK Fotboll Vit (borta) P-07


      14:30
    • 14:00

      Träning P-11


      15:30
    • 15:00

      Älvängens IK (hemma) Herrjuniorer


      17:00
    • 16:45

      Lindome GIF Vit (hemma) P-05


      18:45
  • 27Mån
    v.22
  • 28Tis
  • 29Ons
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Kärra KIF Blå (hemma) P-10


      18:30
    • 18:00

      Kareby IS (borta) P-08


      20:00
    • 18:30

      FT14 Hisingen / Kärra KIF Gul (hemma) P-10


      19:30
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
  • 30Tor
  • 31Fre
    • 15:30

      Träning F-05/07


      17:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30